Daha iyi hissetmek, mutlu ve huzurlu bir hayat için…

Hayatında  seni olumsuz etkileyen  ve tekrarlayan bir çok olayın bilinçaltı kayıtlarından kaynaklandığının farkında mısın?

* Mutsuz eden düşüncelerin ve duyguların,
* İlişkilerinde yaşadığın sıkıntılar,
* Kendi ifade edememe ve özgüven problemleri,
* Yaşamında tekrar eden durumlar,
* Değersizlik duyguları,
* Fobiler, korkular,
* Kilo problemleri,
* Geçmişe dair üzüntüler, pişmanlıklar, suçluluk duyguları,
* Daha iyisini yapabilecekken bir şeyin engellediği düşünceleri,
* Geleceğe dair endişeler, korku ve kaygılar…

Geçmişteki yaşanılanların etkisinde (suçluluk, değersizlik, yetersizlik, utanç, kızgınlık, kurban psikolojisi,  umutsuzluk) duygularının enerjisinde kalanlar yine benzer olayları yaşamaya devam eder. Zihinlerindeki kısıtlayıcı düşünce ve negatif duyguları fark edip dönüştürmeyi öğrenenler kendilerine çok daha iyi hayatlar kurabiliyorlar. (Bunların sebeplerini ve değişimin nasıl olacağını yazının devamında anlatıyorum.)

Çoğu kişi kendisindeki sorunu bilir. Ancak bilmek, analiz etmek sorunu çözmeye yetmez. Kişi sadece bildiğiyle kalır. Mesela yükseklik korkusu olan birine “bir şey olmaz” diyerek onu korkmamaya ikna edemezsiniz. Bilinçaltının dilini kullanmak ve ona hitap etmek gerekir. Bilinçaltı bakar izler, ikna edilmedikçe kendini kapatır. Daha önce kaçarak kendini güvence altına aldığı konunun içine girecekse güvende olduğuna inanmak ister. Bilinçaltınızın dilinden konuştuğunuzda onu en iyi yardımcınız yapabilirsiniz.

Bilinçli zihinde düşünen akıl işler, analiz eder, mantık yürütür. Bilinçaltı zihin ise uzun süreli bellek kayıtlarının olduğu, alışkanlıkları kaydeden, duygusal akıldır. Bilinç ve bilinçaltı birbirinden ayrı çalışmaya başladığında yaşamda rahatsız eden duygular ve sorunlar ortaya çıkar. Sadece bilinçli zihinle analize odaklanıp, duyguları yok saydığınızda bilinçaltı tepki gösterir. Bilinçli olarak yapmanız gerekenleri bildiğiniz halde bilinçaltı isteksiz davranır ve sizi sabote eder. Bu nedenle bilinçaltını dinlemek, duyguları anlamak önemlidir. Sorunların kökeni de çözümü de oradadır.

Hayatınızı etkileyen duygular hakkında düşünün. İçinizde hangi duygu güçlüyse hayatınıza da onu besleyen olay ve kişileri çekersiniz. Örneğin, değersizlik duyguları olan bir kişi kendisini değersiz hissettiği deneyimleri yaşar. Bunun hayatındaki yansıması ise aldatılmalar, ilgisizlik, kıyaslanma, terk edilme, kaybedişler, ilişkilerde üzülme gibi çeşitli sorunlar olabilir, ancak kök duygu aynıdır. Bu nedenle hayatınızı etkileyen duyguyu bulmak, bunu boşaltıp, dönüştürmek önemlidir. Sorunların kök-nedenine inmediğiniz sürece yapacağınız bir çok şey yüzeysel kalır ve sorunlarınızdan tam anlamıyla kurtulamazsınız.

Yaşamınızda problem olarak çıkan birçok durum; geçmişte bastırdığınız bir duyguyla, hatta çok küçükken bilinçaltınızdaki oluşan kayıtlarla bağlantılı olabiliyor. 

Bugünkü akılla geçmişte önemsiz gibi görünen bir olay, o gün onu yaşayan küçük çocuğun zekasıyla oldukça etkileyici bir deneyim olarak kalabilir. Özellikle 0-7 yaş arasında bilinçaltı kayıtlarının oluştuğu bir dönemdir. Şu an hayatınızı etkileyen bir çok sorunun kökeni, o kayıtlarda yatar. 

Geçmişte yaşadığınız hayatınızı olumsuz etkileyen duygular nasıl değiştirilir?

Bilincinde olsanız da olmasanız da yaşantınız; içinizde biriken duygular, bilinçaltınızdaki imgeler, çevreden öğrenilen inançlar ve yaşanılan korkulardan etkilenir. “Hayatıma beni değersiz hissettiren kişileri çekiyorum”, “Ne kadar denesem de sonu aynı oldu”, “Para konusunda şanssızım, kaybediyorum, bereketi yok”, “Affedemeyeceğim haksızlıklara uğradım”, “Değerimi anlamadılar”, “Hep terk ediliyorum”, “Kendimi ifade edemiyorum”, “Neye elimi atsam kuruyor”, Erkekler/Kadınlar böyle…”, gibi kodlamaları değiştiremediğiniz sürece yeni deneyimleriniz de benzer şekilde olur. 

Olaylar ve duygular bilinçaltında birlikte depolanmıştır. Geçmişte yaşadığınız tüm duygular, çocukluk deneyimleri, aile ile ilişkiler, anne ve babanın birbiri ile ilişkisi, çevrenizden görüp etkilendiğiniz bir çok olay hayata bakışınızı, davranışlarınızı, korkularınızı etkiler. İlişkilerde hissedilen değersizlik duygusunun; kişinin eski ilişkilerinde yaşadıkları, küçük yaşlarda hatta anne karnında başlayan duygularla oluştuğu görülmektedir. Duygu odaklı, bilinçaltı çalışmalarıyla biriken ve bastırılan duygular boşaltılır ve o duygudan özgürleşilir. 

Bilinçaltı kayıtlarını değiştirerek daha kaliteli, rahat, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak mümkün mü? 

Bilim, bilinçaltının çalışma prensiplerinden hareket ederek beynin işleyişinin değiştirildiğini söylüyor. Bilimsel araştırmalara göre davranış ve kararlarımızın %95’i bilinçaltımızdaki verilere (duygulara) dayanır. Korkuların, özgüven eksikliğinin, kaygıların, ilişki problemlerinin, umutsuzluğun, aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamanızın nedeni bilinçaltındaki kayıtlardır. Bilinçaltındaki imgeleri değiştirip, duyguları dönüştürmediğiniz sürece karşılaştıklarınız ve verdiğiniz kararlarınız da bu o imgelere göre olacaktır. Bilinçaltı zihin, bilinçli zihinden 30 bin kat daha güçlüdür.

Bilinçaltımız depo gibi duygularımızı, hatıralarımızı, alışkanlıklarımız saklar. Geçmişteki duyguları ve alışkanlıkları değiştirmenin en hızlı yolu bilinçaltının dilinden konuşmaktır.

Bilinçaltınızda kalan şeyler; hayatınızda yaşadığımız kısır döngüler ve kader olarak deneyimlenir. Farkındalığınıza getirip, çözümleyemediğiniz sürece karşınıza çıkmaya devam eder. Acıyı görmezden gelmek, onu derinleştirir. Bastırılan duygular bedeninizde, ilişkilerinizde, hayatınızda blokajlara sebep olur.

Bilinciniz, yaşamak istediklerinizi ortaya koysa da, esasında hayatınızı yönlendiren bir de bilinçaltınız vardır. Geçmişte yaşananların etkisinde (acılar, pişmanlık, kızgınlık, kurban psikolojisi, üzüntü duyguları) kaldıkça yine benzer olayları yaşamaya devam edersiniz. Bilinçaltınızdaki sizi rahatsız eden kodları değiştirmediğiniz sürece korku ve endişelerinizle frekansınız düşer ve hayattan keyif alamazsınız. Yeniden sağlıklı ilişkiler kurmak, başarısızlıkların üstesinden gelmek, istediğiniz değişimi başlatmak için önce geçmişte yaşamış olduğunuz etkilerden özgürleşmeniz  gerekir.

Geçmişteki Travmalardan Nasıl Özgürleşilir?

Öncelikle, zihinsel olarak etkileyen olay ya da duygunun yaşandığı zamanlara gidilerek duygunun bedendeki yeri ve şiddeti bulunur. İnsan yoğun bir duygu yaşayınca nefesini tutar, kasları gerilir ve bu duygu da bedene kaydolur.

Duygu köprüsü kurularak bu gün hissedilen duygunun geçmişteki köküne inilir. Çoğu zaman 0-7 yaş arasında oluşmuş olan o duygular tetiklenince artan şiddette hissedilir. (değersizlik, utanç, korku, yetersizlik, güvensizlik, yalnızlık, terk edilme kaygıları vs.) Yaşanmışlıklar bazen çok derin olabilir; travma temizliği, hipnoterapi, regresyon gibi yöntemlerle bilinçaltı düzeyde çalışmalarla kayıtların ilk oluşma süreci zamanlarına gidilerek değişim başlatılır.

Geçmişte ağırlık eden duygular kişiye ve duruma özel yöntemlerle boşaltılarak, NLP, imgeleme, nefes, telkin gibi etkili uygulamalarla dönüştürülür.  Zihinde oluşturulan yeni imgeler ve tekrarlarla, yeni nöral yollar oluştuğu, beynin işleyişinin değiştiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İyi hissettiren zihinsel canlandırmalar, duygu ve düşünceler beyinde bununla ilgili bölgeleri (sol prefrontal korteks) aktif hale getirir. Zihin işleyişi gereği gerçek ve imgeleme de aynı nöronları ve aynı beyin bölgelerini aktive eder. Bu konu ile ilgili ne kadar çok tekrar yapılırsa iyileşme o kadar kalıcı hale gelir. 

bilincaltiDış dünyamızda bir adım atmadan önce iç dünyamızda bir adım atmak bu etkiyi hızlandırır. Günümüzde sağlıktan, spora, iş dünyasına kadar bununla ilgili bilimsel çalışmalar yapılmaktadır. 

Yaşam enerjisini düşüren ve çeşitli sorunlara sebep olan etkenlerden birisi negatif ve karamsar düşüncelere odaklanmaktır. Sürekli mutsuz, değersiz, yetersiz hisseden, öfke enerjisinde yada düşük frekansta olan biriyle ne kadar vakit geçirmek istersiniz? Kendinizle ne kadar vakit geçiriyorsunuz? Hayatınızın her anını birlikte yaşadığınız kişiyi; kendinizi değiştirmek ister miydiniz?

İçsel Dönüşüm Sistemi ile, geçmişte sizi etkileyen olayların etkisinden kurtulmanız, hissettiklerinizi yönetebilmeniz, sorunlarınıza çözüm bulabilmeniz mümkün. Kendi içsel gücünüzün farkında olup, bunu kullanabildiğinizde sorunlarınız, eski ağırlığını yitirirken hayata güvenle bakan biri olursunuz.  Üstelik dışarıya da bağımlı olmazsınız.

İçsel dönüşüm sistemi, sorunlarının her açıdan değerlendirilmesi (çocukluktan, aileden ve atalardan gelen etkiler de dahil), duygularının etkisini değiştiren bilinçaltı yöntemler, kişiye özel telkinler, bilimsel olarak faydaları kanıtlanmış meditasyonlar şeklinde gerçekleştirilir. Bu sistemin 4 önemli ayağı var: Koçluk ve bilinçli farkındalık görüşmeleri, bilinçaltı duygu odaklı terapiler,  bilimsel olarak etkinliği kanıtlanan meditasyonlar ve bireysel telkin kayıtları. Koçluk görüşmelerinde sorununuz, yaşadıklarınız, size olan etkileri detaylı olarak değerlendirilip, ne yapmak, kendinizi nasıl görmek istediğiniz üzerine odaklanılır. Bilinçaltı çalışmalarıyla geçmişte oluşan kayıtların, zihindeki imgelerin ve buna bağlı olarak duyguların değiştirilmesi, meditasyonlarla zihinsel, fiziksel enerjiyi dönüştürme, özündeki gücü harekete geçirme ve telkinlerle zihne yeni tohum ekilerek, beyinde hücre grupları arasında yeni bağlantılar oluşturma şeklinde gerçekleştirilir. İçsel Dönüşüm Sisteminde hayatta gerçekleştirmeyi planladıklarınız ve kendiniz üzerinde yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgili tamamen size ve hayatınıza özel bir telkin CD’si hazırlanır. Bilinçaltı gerçek ve imgeyi birbirinden ayırmaz. Telkinlerle dinledikleriniz bilinçaltınıza kaydolur, beyinde nöronlar arası bağlantı oluşmaya başlar.  Telkin CD’lerinde söylenen sözleri duyarsınız, bu kayıtlar NLP ve Switch teknikleriyle bilinçaltınızın çalışma esasına uygun bir şekilde sizinle yaptığımız görüşmelerde sizin kullandığınız kelime ve cümleleri de içerir.  

İçsel dönüşüm ile, kısır döngülerden çıkmak, yıllardan beri rahatsız eden olayların etkilerini değiştirmek, ağırlık eden duygulardan özgürleşmek mümkün.

 

İçsel Dönüşüm Sistemi  ile, doğu ve batının etkili uygulamalarını bir araya getirerek bilimsel etkileri kanıtlanmış çalışmalar yapmaktayım. İhtiyaca ve kişiye özel farklı yöntemlerle (Yaşam Koçluğu, Regresyon (geçmişe yapılan zihinsel yolculuk), NLP (Beyin Dili Programlama), Alpha and Theta Frequency Visualizing Meditasyon, Gibberish, Dans Hareket Terapisi, Travma Temizliği, Bilinçaltı Kodlama, Atalardan alınan yüklerden özgürleşme, EFT, Hipnotereapi gibi tekniklerle) danışanlarıma olmak istediği kişi olma konusunda destek vererek kalıcı ve kesin çözümlere ulaşmalarını sağlıyorum.  Seansların yanı sıra, tüm danışanlarıma takviye edici ücretsiz materyaller (Özel Meditasyon ve Kişiye Özel Telkin CD’si) hazırlıyorum.

Türkiye’den veya  yurt dışından İçsel Dönüşüm Sisteminden yararlanarak yüz yüze veya online olarak hayata bakışınızda, duygu ve enerjinizde değişimler gerçekleştirebilirsiniz.

 

İçsel Dönüşümle birlikte değişim yaşayan çalıştıklarımdan gelen bir kaç geri bildirim- (Danışanların onayıyla isimli yada isimsiz olarak)

Hüseyin Arukan- Gemi Makina Mühendisi (26 yaş)- Ankara

Gonca Hanımla hayatımın kötü giden bir evresinde tanıştım. İşimle ve ailemle ilgili sorunlarım vardı bir çıkış noktası ararken kendimi web sitesinde buldum ve samimiyetini hissedip hiç yapmayacağım şekilde direkt iletişime geçtim. Kendisini sihirli bir değnek olarak değil de, içimdeki gücü açığa çıkarmaya ve özdeğerimi, farkındalığımı arttırmaya vesile olan bir aracı olarak görüyorum. Seanslar bu konuda gerçekten çok faydalı oldu.

En çok hoşuma giden ve dikkatimi çeken noktalardan biri de karşı tarafı asla bir müşteri yerine koymaması. Yani süre bitti haydi bir sonraki seansta görüşürüz değil de o seansta çalışılan konunun tam olarak temizlenmesine önem veren bir insan. 

Meryem Doğan – Öğretmen (33 yaş) – İstanbul

Çalışmalarımızdan bir yıl sonra Meryem Hanım içinden gelerek Instagramdan yazmış, onayıyla gönderdiğini paylaşıyorum. Onunla 8 seans telefon üzerinden çalışmıştık. Soranlar için evet; çalışmalarımız sizlerin de inanç ve gayretiyle kalıcı sonuçlar getiriyor.

“Gonca Hanım Merhaba, sizinle çalışmamızın üzerinden tam bir yıl geçti. Bu bir yıla dönüp baktığımda çok değişim yaşadığımı görüyorum. Kendimle barıştım, kendi değerimin farkındayım özgüvenim yükseldi, pozitif düşünen, neşeli, yüksek enerjili bir insana dönüştüm. Kendim olmaktan ve kendimle olmaktan mutluluk duyuyorum. Daha önce ben yapamam diye hiç gitmediğim bir kursa gidiyorum ve inanılmaz derecede eğleniyorum. Mutlu olduğum insanlarla birlikte oluyorum ve mutlu olduğum şeyler yapıyorum.İnsanlarla olan ilişkilerim ve iletişimim iyi yönde değişti. Kendimi seviyorum, kendime değer veriyorum ve saygı duyuyorum en önemlisi de artık başkalarının ne dediğini ne düşündüğünü umursamıyorum ve karşıdaki kişilerin yaptıklarını kişisel algılamıyorum bu konuda kendimi suçlamıyorum.

Daha alacak çok yolum var biliyorum ama bundan sonraki yolculuğun daha keyifli olacağına inanıyorum.
Size çok teşekkür ediyorum

Sevgiyle kalın iyi geceler ” (Ekim 2018)

Meryem Doğan – Öğretmen (32 yaş) – İstanbul 

Merhaba Gonca Hanım,

Sizinle yaptığımız çalışmalardan sonraki gelişmeleri yazacaktım.Öncelikle hayata bakış açımın değiştiğini , daha pozitif  bir bakış açısı edindiğimi söyleyebilirim.  Daha mutlu ve çevrem  tarafından daha sevilen bir insanım. Daha kolay iletişim kurabiliyorum ve olan her şeyi kendi üzerime alınmıyorum bilinç altımın değişmesinden kaynaklı sanıyorum rüyalarım bile değişmeye başladı.Para konusunda yaptığımız çalışmadan sonra, okulda yapmak için başvuru yaptığım bir çalışmanın onayını aldım . Bu benim için ektra para demek tabi.ki 

 Ve en önemlisi paramın bereketlenmesi sanırım,bankada hala harcayamadığım param var. 

Şimdilik bu kadar, gelişmeler oldukça yazacağım  sevgiyle kalın. (Kasım 2017) 

Özlem A.- Öğretmen (28 yaş) – İstanbul

Ben 28 yaşında öğretmenim. Bir evlilik yaşadım ve büyük travmalarla evliliğim bitti. Çok kötü süreçlerden geçerken bir gün artık vazgeçmek üzereydim ve son bir çıkış yolu arıyorken Facebookta gonca hanımın gönderileri gözüme çarptı ve bir anda onları okurken buldum kendimi. Her şeyin farkındaydım ama işin içinden çıkamıyordum. Mesaj attım ve ertesi gün bana bizzat kendisi dönüş yaptı. Sesindeki samimiyet ve yakınlık bana güven verdi ve konuşmaya başladık. Bana özel telkin dosyaları ve meditasyon gönderdi. Her gün attığı mesajlarla yalnız olmadığımı hissettirdi. Ve gün geçtikçe güçlendiğimi farkettim. Artık her yeni günün güzelliğini hissedebiliyorum. Kendimi değiştirince dünyanın da değişmiş olduğunu gördüm. Bilinçaltımdaki korkuları, öfkeyi, değersizlik duygusunu seanslarla çalışarak yüzleşmemi ve serbest bırakmayı sağladık. Geçmişimle barışmam için bana yardımcı oldu. Aslında yaşadığımız her şey bilinçaltımızdaki bizimle alakalıymış. Ve birkaç gündür rüyamda eski eşimle yüzleşirken buldum kendimi. Bağ kesme çalışması gönderdi bana seanslarımız bittiği halde. Derken ertesi gün eski eşim mesaj attı ve azap içinde olduğunu söyledi ve ilahi adaletin tecelli ettiğini de görmüş olduk. Çalışmaların hemen ardından bunları yaşamam beni hayrete düşürdü gerçekten. Bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum ama bizzat şahit oldum. Ben gerçekten çok teşekkür ediyorum güzel bir vesilesiniz. Yakınlığından ve samimiyetinden ötürü minnettarım.

Hatice Akyol- Sigortacı (41 yaş)-Burdur

Sizi Facebook tan yazılarınızdan takip ederken tanıdım. Uzun zaman sadece yazılarınız takip ettim okudum. Bazen aramak istedim amannn dedim buda kişisel gelişimci o kadar çok var ki hepsi de aynı şeylerden bahsediyorlar ne olacak ki dedim aramaktan vazgeçtim.

Fakat bir gün o kadar kötü durumdaydım ki arayayım dedim ne kaybederim çok olur biraz param gider dedim. Ama iyi ki de aramışım. Sesinizdeki güven verici ton sizinle irtibatta kalmamı söyledi. Bana özel hazırladığınız cd ler çok işime yaradı. Kendimi daha iyi hissediyor hayattan zevk alabiliyorum.

Sihirli bir değnek gelip tüm olumsuzlukları yok etmesini, zengin olmayı, aradığı sevgiyi bulmayı kim istemez ama böyle bir değnek yok maalesef ama sihirli değneğin tamamen düşüncelerimi değiştirmek olduğunu öğrendim.

Elbette ki yine de hayatımda olumsuzluklar olmuyor değil ancak sizin söylemleriniz ve cd ler sayesinde bu olumsuzları hayatımın renkleri olarak değerlendiriyor ve çok kısa sürede mutlu ve huzurlu olma yoluna girebiliyorum.

Hoşuma giden başka bir olay ise hiç tanımadığım bir insanın bana ne kadar yakın olduğu biliyorum ki telefonun ucunda beni dinleyecek birisi var ve bu çok hoş. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. Her şey için teşekkür ederim. Sevgiyle kalın.

 

Hatice Sönmez- Serbest meslek- (38 yaş) – İstanbul

Gonca hanımla tanışmam Facebookta takiple başladı. Yazıları herkesin anlayabileceği sadelikteydi. Uzun zamandır bir arayış içindeydim.Gerek özel hayatım gerekse işim için gereğinden fazla mücadele etmekten yorulmuştum. 1.kez yaptığımız telefon görüşmesinden sonra her gün kendisinden harika mesajlar gelmeye başladı. Bazen düşündüğüm uygulamadığım bazende hissettiğim ve farkına varamadığım konulardı.Bu mesajlar bile birçok şeyi farkına varmamı sağladı. Sonra bir gün buluştuk. O hoş ve samimi sohbetten sonra bana özel hazırladığı telkinler ve meditasyonlarla simdi kendimi daha iyi hissediyorum.neyin neden olduğunu biliyorum. Yasadığım mücadelenin aslında kaynağının fark etmeden bilinçaltıma attığım duygu ve düşüncelerim neler olduğunu gördüm. Beni bu bilinç düzeyine getirdiği için ve samimi yaklaşımı için çok teşekkür ederim. Simdi herşey daha kolay çok çok daha güzel:)

Cem Bey – Yönetici (35 yaş) – İstanbul

“Kendimi keşfetme ve sürekli geçmişe dönüp anı kaçırmakla olan mücadelemde bana farkındalık kazandırdığınız için ne kadar teşekkür etsem az. Telkinler ve geçmişteki travmatik olaylara farklı bakış açısı kazandırma çalışmanız ise ciddi bir tecrübem oldu. İyi ki sizi tanımışım. Özverili çalışmanızın yanı sıra işinizi severek yaptığınız her halinizden belli oluyor. Başarılarınızın devamını dilerim Gonca Hanım.”

B – Bankacı – (32 yaş) – İstanbul

Gonca ile karşılaşmam aslında bana hiçbir şeyin tesadüf olmadığını gösterdi. Tam ihtiyacım olan o içten ve rahatlatıcı danışmanım karşımdaydı :)) Erkek arkadaşım hiç hak etmediğim bir şekilde benden ayrılmıştı. İçimde fırtınalar kopuyor, oldukça öfkeli ve isyankar bir haldeydim. Gonca ile karşılaştığımız 3 seans ve sonrasındaki telkinleriyle oldukça rahatlamıştım. Geçmişimdeki tüm kırgınlıklarımla da yüzleşmiştim. Kendime ve iç dünyama telkinleriyle daha çok vakit ayırmaya başladım. Zihnimi dinlendirip kendimi iyi hissetmeye başladığımda belki de bir mucize gerçekleşti ve erkek arkadaşım aylar sonra benimle tekrar birlikte olmak istediğini söyledi. Evlenme teklif etti. Şimdi evlilik arifesindeyim ve geçmişin kötü anılarını hafızamdan sildim. Gonca’ya kötü günlerimde yanımda olduğu için çok teşekkür ediyorum. Sevgiler B.

Özlem Türkcan – Serbest Çalışan (45 yaş) – İzmir 

“Gonca hanımın Ad ve Soyadından başka bir bilgiye sahip olmaksızın face de sadece bir kaç yazı okudum, hemen aradım. Geçmişini merak etmeden araştırmadan yardım almak istedim. Şimdi anlıyorum hiç bir şey tesadüf değil , genelde bir araştırır sorgularız ya ben bunları bile yapmadım. Allah çok iyi bir insana denk getirdi.. Tarzı, sabrı yaklaşımı kişiye özel olumlamalar telkinler hepsi çok verimli. Seanslar sonucu yapmak isteğim şeye odaklanabilmem beni çok mutlu etti. Dinginlik, Esmalar, dualar Varolan huzuru içimize daha fazla akıtıyor. Bilsem de yapamadığım bir döneme girmiştim çünkü…… Böyle ufku geniş ,zihni temiz bir insan tanımak bile yeter…Birde önemli bir ayrıntı rüyalarımda; hep beni üzmelerine izin verdiğim insanlarla barış halinde olduğumu, bazılarının da yeni doğmuş bebekle bana geldiklerini gördüm… Arınmaya dair diyorum ben bunlara kendimi iyi hissettiren rüyalarda görmeye başladım… Çok çok teşekkürler…”

Devamı için-  http://goncakubat.com/danisanlardan-gelenler/

Yaşamdan keyif almanın, değerli, mutlu hissetmenin bedeli nedir? Geçmişin etkisinden, endişelerinden kurtulmak için neler yapardın?

Değişmezsen ödeyeceğin bedel ne olur? Hayatta nelerden yoksun kalacaksın? İçinde bulunduğun durum sana zihnen, duygusal olarak, fiziksel, finansal ve ruhsal olarak nelere mal oluyor? Bu değişimi şimdi gerçekleştirmezsen uzun vadede neler kaybedersin? Ertelemenin maliyeti, adım atmanın maliyetinden fazlaysa adım atmanın zamanı gelmiş demektir.

Kendine uygun olanı bulmak için birçok eğitime ve çalışmaya katılarak zaman ve para harcamak yerine sana ve sorununa özel çalışmalarla  faydası kanıtlanmış  garantili bir dönüşüme katılmak ister misiniz?

Huzurun, yaşamdan alınan tatların, kendini değerli hissetmenin, keyifli bir ilişkinin, mutlu bir yuvanın değerine paha biçilemez.

Klasik terapi ve sadece bilinç düzeyinde yapılan çalışmalar aylar bazen de yıllar alabilmektedir. İçsel Dönüşüm Sistemi tüm sorunların kökenini tespit edip, yaşadıklarına ve kişiye uygun şekilde çözüme gider. 

İçsel Dönüşüm Sistemi toplam maliyet olarak diğer terapi ve yöntemlerle karşılaştırıldığında daha hızlı ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır. 

En değerli şeye; kendine yatırım yap. Sen kendini iyi hissettiğinde maddi ve manevi durumun da doğrusal olarak iyiye gider.

Üstelik evinin konforunda (telefonda) bile uygulanabilecek içsel dönüşüm çalışmalarıyla istediğin yönde değişimi başlatabilirsin. İster yüz yüze, istersen evinden rahatlıkla çalışmalarımızdan faydalanabilirsin. Bilinçaltı, duygu ve düşünceleriniz üzerinden çalıştığımız için seanslarımız yüz yüze yada telefondan aynı şekilde etki gösterir. Hatta kişinin kendi ortamında daha rahat olması çözülmeyi hızlandırmaktadır.

Bu çalışmalara yoğun emek ve zaman harcayacağım için, sınırlı sayıda başvuru kabul edebiliyorum.

İçsel Dönüşüm Sistemiyle, içindeki gücü aktive ederek, minimum zamanda, sana özel çalışmalarla hayatının en büyük ve keyifli dönüşümüne başlamaya hazır mısın? 

Acıdan beslenmeyi ve içinizdeki gamlı baykuşu dinlemeyi seviyorsan bu sistem sana uygun değil. Bu çalışmalar sadece değişime hazır hissedenlerle yapılmaktadır. İçsel Dönüşüm Sistemi hemen dönüşüm yaşamak isteyen ve mutlu hissetmeye inananlar içindir.

Hayatını değiştirmek, travmalarından özgürleşmek, ilişkilerinde değerini yaşamak istiyorsan şimdi başvurabilirsin.

Seni bunaltan sıkıntıları artık daha fazla yaşamamak ve mutlu bir hayata adım atmak için sana uygun gün ve saatler dolmadan ayırt. 
Kendini iyi hissetmek, enerjini yükseltmek ve mutluluk yolunda bir adım atmak için formumuzu doldur, arayacağımız ücretsiz bir ön görüşme ile durumunu anlatıp, sana ve sorunlarına özel çalışmalarla değişimi nasıl gerçekleştireceğini öğren. 

Bakış değişince Akış da Değişir. (goncakubat.com)

Hemen Başvur!

Adınız, Soyadınız

Telefon Numaranız (Başına 0 koyarak ve boşluk bırakmadan girin)

E-posta Adresiniz

Doğum Yılınız

Yaşadığınız Şehir

Probleminizden kısaca bahsedin

 

 

error: Content is protected !!