Daha iyi hissetmek, mutlu ve huzurlu bir hayat için…

Hayatında  seni olumsuz etkileyen  ve tekrarlayan birçok olayın bilinçaltı kayıtlarından kaynaklandığının farkında mısın?

* Mutsuz eden düşüncelerin ve duyguların,
* İlişkilerinde yaşadığın sıkıntılar,
* Kendi ifade edememe ve özgüven problemleri,
* Yaşamında tekrar eden durumlar,
* Değersizlik duyguları,
* Fobiler, korkular,
* Kilo problemleri,
* Geçmişe dair üzüntüler, pişmanlıklar, suçluluk duyguları,
* Daha iyisini yapabilecekken bir şeyin engellediği düşünceleri,
* Geleceğe dair endişeler, korku ve kaygılar…

Hayatına bir bilge gelse ve seni;

  • Özgüveni yüksek ve saygın
  • Geçmişin acılarından kurtulmuş
  • Karşı cinsle ilişkilerinde değer gören
  • Daha mutlu ve daha enerjik
  • Çevresiyle dengeli ve rahat ilişkiler kuran
  • Yaşamdan keyif alan
  • Geleceği için kararlı adımlar atan
  • Kendini seven ve sevilen

Bir duruma getirse, muhteşem olmaz mı?

O muhteşem bilge içinde, ortaya çıkmayı bekliyor. Ağırlık yapan duygulardan özgürleşip, zihin sakinleşince onu fark ediyorsun. Herkesin içinde yaratılıştan gelen muhteşem bir güç var.

Bir şeyi bilirsen her şeyi bilirsin. Önce kendinden başla. Kimseyi değiştiremezsin, sen değiştiğinde dünyan da değişir.Her şey önce zihnimizde başlıyor. Zihnimiz %10 bilinç, %90 bilinçaltından oluşur. Bilinçaltı zihin, bilinçli zihinden 30 bin kat daha güçlüdür. Günde ortalama 60 bin düşünce üretiriz. Bunların %90’ını negatiftir. Düşünce enerjisi saniyenin 1/70 inde 40 bin km (saniyede 2 milyon 800 bin km hızla) gidiyor… Bilinçaltımızdan açığa çıkanları yaşıyoruz.

Yaşamımızın neredeyse %90’ı bilinçaltının yönetiminde geçip gitmektedir… Bilinçaltımız hayatımızı yönetiyorsa bu kayıtlar nereden geliyor?

– Genetik kayıtlarla DNA mıza kaydedilen korku, kıskançlık, yetersizlik vs. gibi atalarımızdan gelen veriler…

– Anne rahminde doğum anına kadar annemizin bize yükledikleri…

– Doğum anından itibaren çevrenin beyin dalgalarının beynimizde yaptığı açılımlar…

– Ailemizden gelenler, çocuklukta yaşanılan travmalar..

– Yaşadığımız toplumla oluşan şartlanmalarımız…

– Okuduklarımız, izlediklerimiz ve çevremizden bizi etkileyen ve alıp zihne kaydedilen değerler.

Yeniden sağlıklı ilişkiler kurmak, başarısızlıkların üstesinden gelmek, istediğimiz değişimi başlatmak için önce geçmişte bizi etkileyen kayıtlardan kurtulmamız gerekir. Bilinçaltımızdaki kodları değiştirmediğimiz sürece korkularımızla hayatımıza benzer olayları çekmeye devam ederiz. İçsel Dönüşüm ile geçmiş ve gelecekteki kaygıları dönüştürmeyi başardığımızda daha mutlu, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamak mümkün.

“Zor, senin zor dediğin şeydir.” İnanmakla başlar her şey.

İçsel Dönüşüm Sisteminin içeriği nedir?

İçsel dönüşüm sistemi, sorununuzun detaylı değerlendirilmesi, geçmişinizin üzerinizdeki etkisini değiştiren bilinç ve bilinçaltı çalışmaları, durumunuza özel bilimsel olarak faydaları kanıtlanmış meditasyonlar ve telkinlerle zihinsel programlamalar şeklinde gerçekleştirilir.

Bu sistemin 4 önemli ayağı var: koçluk görüşmeleri, bilinçaltı düzeyde çalışmalar, özel meditasyonlar, adınıza ve hayatınıza özel telkin CD’leri. Bilinçli farkındalık ve koçluk görüşmelerinde sorununuz detaylı olarak değerlendirilip, ne yapmak istediğiniz üzerine odaklanılır. Bilinçaltı yöntemler ve regresyon gibi tekniklerle rahatsız eden düşünce ve duyguların  dönüştürülmesi, zihindeki imgelerin geçmişte oluşan kayıtların etkilerinin değiştirilmesi, meditasyonlarla biriken negatif enerjiyi boşaltma, zihinsel, fiziksel enerjiyi dönüştürme, konsantrasyonu arttırma, özündeki güçle bağlantı kurma ve size özel telkinlerle zihne yeni tohum ekilerek, nöronlarla yeni bağlantılar oluşturma şeklinde gerçekleştirilir.

Sorunları bilinçaltı düzeyde çözmek neden önemli?

Hayata bakışınızı, bilinçaltınızın dilini kullanarak yeniden programlayabileceğimiz bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Bilimsel araştırmalara göre davranış ve kararlarımızın %95’i bilinçaltımızdaki verilere dayanır. Korkuların, özgüven eksikliğinin, karamsarlığın, ilişki problemlerinin, mutsuzluğun aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamanın nedeni bilinçaltındaki kayıtlardır. Bilinçaltındaki imgeleri değiştirip, dönüştürmediğimiz sürece kararlarımız da bu o imgelere göre olacaktır.

Bilinçaltımız bir bilgisayarın harddiskine benzer. Bilinçli zihnimiz de bilgisayarın ekranı gibidir.  Harddiske yani bilinçaltımıza hangi programı yüklersek ekranımızda yani bilinçli zihnimizde onu seyrederiz. Hayatta gördüğümüz, düşündüğümüz tüm bilgiler bilinçaltımızda depolanır. İnsan zihnini yüksek kapasiteye sahip bir bilgisayar gibi düşündüğümüzde, onu nasıl programlayacağımızı bilerek uygun programları yüklediğimizde ekrandan beklediğimiz görüntüyü seyrederiz.

Bilinçaltınızı dönüştürmek için en uygun zaman, uykuyla uyanıklık arası zamandır. Bu da uykudan hemen önce ve sonradır. Bunun sebebi beynin bu durumlarda alfa frekansında bulunmasıdır. Bu durumda rahatlama ve derin sükunet vardır. Zihni programlamanın en etkin zamanı bu anlardadır. Size özel hazırlanan telkinler bu noktada katkı sağlar.

Bilinçaltı çalışmaları nasıl yapılıyor?

Geçmişte yaşanılanların hayatımızı etkilemesinin nedeni zihnimizdeki imgeler ve biriken duygulardır. Hayatımızda tekrar eden ve olumsuz etkileyen duyguları çıkartıp, dönüştürürsek yaşanılanların etkisinden çıkmak kolaylaşır. Regresyon seansları ile küçük yaşlarda oluşan kök duygulara gidilerek rahatsız eden durumlardan çıkış için adım atılır. NLP ile zihindeki imgeleri değiştirildiğinde, olayların etkisi de değişir. Bilinçaltı düzeyde yapılan çalışmalarda, zihin alfa- teta arası bir frekansa getirilerek fiziksel ve zihinsel olarak rahatlama sağlanır, ardından bilinçaltında sizi etkileyen duygu ve olaylara gidilir.  O zamanki duygu ve düşüncelerinizi fark edersiniz, birikmişliklerinizi boşalttığınızda açılan yeni yere farklı bakış açıları ve duygular kaydedilir. Tüm bu çalışmalar sırasında bilinciniz yerindedir, o duruma dair hislerinizi rahatça ifade edersiniz.

Her insan yaşadığı olaya farklı duygusal tepkiler verir. Kimi başına gelen bir olayı büyük üzüntü duygusuyla yaşarken kimi çok fazla o duyguyla özdeşleşmez. Bir kişi kendisine yöneltilen eleştirileri sakince karşılarken, başka biri buna çok büyük bir tepki gösterebilir. Bunun sebebi, yaşananların daha önceki kayıtlı duyguları tetiklemiş olmasında yatar.

Bilinçaltınızda çözülmemiş her olay bedeninizde kayıtlıdır.  Toplum içinde kendini rahat ifade edemeyen birine bu duyguyu bedeninin neresinde hissettiğini sorduğumuzda herkeste farklı yerler, farklı yaşanmışlıklar çıkar. İnsan korktuğunda, üzüldüğünde, suçlandığında nefes alış verişi değişir ve yaşamış olduğu duygu bedenine kaydedilir. Sahneye çıktığında midesi ağrıyan, boğazı düğümlenen, eli ayağı dolaşan kişiler görmüşsünüzdür. Bu gibi durumlar o duyguyla yüzleşip, bedendeki birikmişliğin dışarı atılmasıyla değiştirilebilir.

Sorunu çözmek için, hayatınızı etkileyen duygunun kaynağına yolculuk yapılır. Örneğin, kaybetme korkusu olan birinin bu korkusu, hatırladığı bir olayda olduğu gibi çocukluğunda belki de şu an net hatırlamadığı bir olayda gizli olabilir. O korku duygusunu aktifleştirdiğimizde o an’lar zihinde açılmaya başlar. Zihin ve bedende kayıtlı olan duyguları boşalttıkça, o olayın etkisi geçtiği gibi sonrasında o duygu tetiklenme. Kısır döngülerden de bu şekilde çıkmak mümkündür. İçsel Dönüşümle birlikte değişim yaşayan çalıştıklarımdan gelen bir kaç geri bildirim:

İyi bir terapide duygularla bağlantı kurmak esastır. Duyguları bastırmak yerine, kılavuz olarak görmek, bilinçaltında değiştirilmesi istenen durumları değiştirmede avantaj sağlar. Bakış açınız değişince duygularınız da değişir.

Regresyon; kişilere, duygularını fark etme ve sebeplerini çözerek duyguyu boşaltma imkanı sağlar. Duygusal yük gidince algı açılır. Bilinç ve bilinçaltı uyumlu bir şekilde çalışır. NLP ile zihninizdeki olumsuz etki bırakan imgeler iyi hissettirenlerle değiştirilir.

Duyguları dönüştürdüğümüzde, zihindeki imgeleri yenileriyle değiştirdiğimizde, artık o olayı düşündüğünüzde bilinçaltı yeni duygu ve imgeler bağladığımız filmi getirmeye başlar. Bu uygulama ile, sizi yıllardan beri rahatsız eden olayların etkilerini değiştirmek mümkün.

Beynimizin imgeler yoluyla iyileşme konusunda muhteşem bir kapasitesi var. Eski travmalarımızın duygularını değiştiren imaj ve hislerle, geçmişe farklı bakmak mümkün. Yeni deneyime ilişkin duyguları hissetmeye bağlı olarak, serotonin-dopamin gibi nörotransmitterlerle iyi hissetmeyi sağlayan hormonlar da harekete geçer.

Her kişinin yaşadığı ve hissettiği kendine özel olduğundan çalışmalar kişinin sorununa ve içinde bulunduğu psikolojik yapıya göre gerçekleştirilir. 

Taşlı, çalılarla kaplı bir tarlaya en iyi tohumları atsan da istediğin çiçekli güzel bahçeyi göremezsin. Bunun için toprağın önceden hazırlanıp, zararlı otların temizlenmesi gerekir. Önce zihindeki olumsuz kalıplar çıkartılıp (travma çalışması), dönüştürülür ve ardından istediğiniz yeni programların (telkinler) yüklenmesi sağlanır.

Meditasyon yapmak ne kazandırır?

Bilimsel olarak meditasyonun fiziksel, ruhsal ve duygusal dengelenme için en güvenli ve basit yol bir yol olduğu kanıtlamıştır. Meditasyonun faydaları binlerce yıldır bilinmekte ve uygulanmaktadır. İnsanlar duygularını yaşayıp, ifade edemediklerinde depresyona girebilir. Depresyon bir nevi bastırılmış öfkeden kaynaklanır. Bakış açısını değiştirmeyi, içindeki enerjiyi dönüştürmeyi başaran kişiler travmatik olayların etkisinden daha hızlı çıkar. Pek çok doktor stres bağlantılı hastalıklarda meditasyon önermektedir. Meditasyon an’da kalmayı ve bizi etkileyen olayların etkisinden daha kolay çıkabilmeyi sağlar. Meditasyon derin bir seviyede rahatlama ve odaklanma sağlar, düşüncelerin kontrolüne yardımcı olur, serotonin seviyesini arttırır.

Bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış meditasyonlarla geçmişe dair tüm öfkeleriniz, etkisinden çıkmak istediğiniz acılarınız, kendinizi ifade ederken yaşadığınız tutukluklar ve farkında olduğunuz veya olmadığınız diğer tüm negatif duygularınızı da adım adım  dönüştürebileceksiniz. Dua, zikir, dans, kahkaha, cıbırca, yürüyüş, nefes, odaklanma gibi özünüzle bağlantıda olduğunuz her şey bir tür meditasyondur.

Özünüzdeki gücü fark ettiğinizde mutluluğu dışarıda aramak yerine içinizde olduğunu anlarsınız.

Telkin CD’leri ne işe yarıyor?

İçsel Dönüşüm Sisteminde hayatta gerçekleştirmeyi planladıklarınız ve kendiniz üzerinde yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgili tamamen size özel bir telkin CD’si hazırlanır. Bilinçaltı gerçek ve imgeyi birbirinden ayırmaz. Telkinlerle dinledikleriniz bilinçaltınıza kaydolur, beyinde nöronlar arası bağlantı oluşmaya başlar. (Travma çalışmasıyla toprak (zihin) hazır hale getirilip, özel telkinlerle istediğiniz tohumlar ekilir. Böylece bahçenizdeki sağlıklı yeni filizlerin çıkışı gerçekleşir.)

Bilim adamları insanın bir şeyi zihninde canlandırdığında, beynin bazı bölgelerinin harekete geçtiğini keşfettiler. Mesela bir bedensel hareket beyinde canlandırıldığı zaman sanki gerçekten o hareket yapılıyormuş gibi beyin hücreleri arasında geçişler yapılıyor. Beyindeki geçiş yerleri zaten oluşturulmuş olduğu için o hareket, gerçekte yapılırken daha kolay hale geliyor. Aslında; zihnimiz gerçek ile imgelemeyi ayırt edemiyor. Bu da gösteriyor ki; hepimizde aslında var olan imgeleme yeteneğimizi kullanarak yaşamımızı kolaylaştırabiliriz. Telkin CD’leri bu noktada büyük fayda sağlar.

Telkinlerin  etkisinin tam olması için ilk koşul gevşemiş beden ve rahatlamış zihindir. Bunun için en uygun zaman gece uyumadan önce ve sabah yataktan kalkmadan hemen önceki zihnin alfa frekansında olduğu anlardır. CD’de buna uygun müzik ve talimatlar bulunmaktadır.  Telkin CD’sinde yer alan kayıtları duyarsınız, bu kayıtlar bilinçaltınızın kayıt koşullarına uygun ve olumlu bir şekilde sizinle yaptığımız görüşmelerde sizin kullandığınız kelime ve cümleleri de içerir. Telkin CD’leri NLP ve Switch teknikleriyle bilinçaltı çalışma esasına uygun olarak hazırlanır.

Bilinçaltı karar alırken sık sık tekrarlanan sürekli davranış ve sözlere öncelik verir. Bilincin aksine bilinçaltı zayıftır. Tekrarlanan görüntüleri, sözleri ve imgeleri kabul eder. Bilinç farkında olmasa da bilinçaltı tekrarlanan görüntü ve imgelere öncelik verir ve onları unutmaz. Gerekli kararları alırken bu verilere göre alırız. Bu noktada telkinler çok etkilidir.

Belirli sürelerde tekrarlanan davranışlar bir alışkanlık halini alır. Her bir davranışın alışkanlık haline gelmesi için geçen süre farklıdır. Genellikle 21 günde değişim denilse de bu çalışılan konuya göre farklılaşır. Sabah uyanınca su içme alışkanlığı için 7 gün devamlılık yeterli gelirken, daha önce yapmadığımız farklı bir işe alışmaksa 180 gün olabiliyor. Son yapılan araştırmalar bir alışkanlığın kazanılması için ortalama sürenin 66 gün olduğunu göstermektedir. Beyinde yeni oluşan nöral yollar tekrarlarla ve odaklanmayla güçlenir. Tabi, ki bu süreci içsel motivasyonla daha da hızlandırmak mümkündür.

İnsan zihnini yüksek kapasiteye sahip bir bilgisayar gibi düşündüğümüzde, onu nasıl programlayacağımızı bilerek uygun programları yüklediğimizde ekrandan beklediğimiz görüntüyü seyrederiz.

Hepimizin özümüzde çok büyük bir potansiyeli var. Özümüzdeki  güçle ne kadar bağlantıda olursak kendimizi o kadar mutlu, huzurlu ve güçlü hissedebiliriz.

Yeniden sağlıklı ilişkiler kurmak, başarısızlıkların üstesinden gelmek, istediğimiz değişimi başlatmak için önce geçmişte bizi etkileyen olayların etkisinden kurtulmamız gerekir. Frekansımızı, bilinçaltımızdaki kodları değiştirmediğimiz sürece korkularımızla hayatımıza benzer olayları çekmeye devam ederiz. Yapılan çalışmalarla geçmiş ve gelecekteki kaygıları dönüştürmeyi başardığınızda daha mutlu, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamanız mümkün.

Hayatınızdan keyif almanın, mutlu hissetmenin bedeli sizce nedir? Geçmişinizin etkisinden, endişelerinizden kurtulmak için neler yapardınız?

Değişmezseniz ödeyeceğiniz bedel ne olur? Hayatta nelerden yoksun kalacaksınız? İçinde bulunduğunuz durum size zihnen, duygusal olarak, fiziksel, finansal ve ruhsal olarak nelere mal oluyor? Bu değişimi şimdi gerçekleştirmezseniz uzun vadede neler kaybedersiniz? Ertelemenin maliyeti, adım atmanın maliyetinden fazlaysa adım atmanın zamanı gelmiş demektir.

Tabi ki; huzurun, yaşamdan alınan tatların, kendini değerli hissetmenin, keyifli bir ilişkinin, mutlu bir yuvanın değerine paha biçilemez.

Size uygun olanı bulmak için birçok eğitime giderek zaman ve para harcamak yerine birebir size ve sorununuza uygun özel çalışmalarla garantili bir değişime katılmak ister misiniz?

En değerli şeye; kendinize yatırım yapın. Siz kendinizi iyi hissettiğinizde maddi ve manevi durumunuz da doğrusal olarak iyiye gider.

Üstelik evinizin konforunda (telefonda) bile uygulanabilecek içsel dönüşüm çalışmalarıyla istediğiniz yönde değişimi başlatabilirsiniz.

http://goncakubat.com/danisanlardan-gelenler/

İçsel Dönüşüm Sistemi, kişinin özündeki gücü fark etmesini ve içinde bulunduğu durumlara kendisinin çözüm bulmasını sağlar.

Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu’da uygulanan Türk kültürüne uyarlanmış özel ve bilimsel etkinliği kanıtlanmış yöntemlerle yıllardır üzerinden gelemediğiniz sorunlarınızın etkisinden kurtulmanız mümkün.

Bu çalışmalara yoğun emek ve zaman harcayacağım için, sınırlı sayıda başvuru kabul edebiliyorum.

İçsel Dönüşüm Sistemiyle, içinizde doğuştan var olan gücü aktive ederek, minimum zamanda, size özel çalışmalarla hayatınızın en büyük dönüşümüne başlamaya hazır mısınız? Bundan sonra koşullarınızın kurbanı olmak yerine, hayatınızın mimarı olarak yaşamınıza devam edebileceksiniz.Ertelerseniz hayatınızı ertelemiş olursunuz ve belki de bu programdan yararlanmak için sınırlı kontenjan  dolmuş olabilir.

Bu sistem, nerede yaşıyor olursanız olun, bilinçaltının çalışma prensiplerine uygun bir şekilde öncelikle bilimsel yöntemlerle fayda sağlayan bir çalışma modeline sahiptir. Ücretsiz bir ön görüşme ile durumunuzu anlatıp, size özel uygulamalarla değişimi nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenin.

Sizi bunaltan sıkıntıları artık daha fazla yaşamamak ve özünüzde var olan gücü harekete geçirip mutlu bir hayata adım atmak için Hemen Başvurun!

Adınız, Soyadınız

Telefon Numaranız (Başına 0 koyarak ve boşluk bırakmadan girin)

E-posta Adresiniz

Doğum Yılınız

Yaşadığınız Şehir

Probleminizden kısaca bahsedin

 

Bakış değişince Akış da Değişir. (goncakubat.com)

 

error: Content is protected !!