İçsel Dönüşüm

Hayatında  seni olumsuz etkileyen  ve tekrarlayan birçok olayın duygu kayıtlarından kaynaklandığının farkında mısın?

* Mutsuz eden düşüncelerin ve duyguların,
* İlişkilerinde yaşadığın sıkıntılar,
* Kendi ifade edememe ve özgüven problemleri,
* Yaşamında tekrar eden durumlar,
* Değersizlik duyguları,
* Fobiler, korkular,
* Kilo problemleri,
* Geçmişe dair üzüntüler, pişmanlıklar, suçluluk duyguları,
* Daha iyisini yapabilecekken bir şeyin engellediği düşünceleri,
* Geleceğe dair endişeler, korku ve kaygılar…

Hayatına bir bilge gelse ve seni;

  • Özgüveni yüksek ve saygın
  • Geçmişin acılarından kurtulmuş
  • Karşı cinsle ilişkilerinde değer gören
  • Daha mutlu ve daha enerjik
  • Çevresiyle dengeli ve rahat ilişkiler kuran
  • Yaşamdan keyif alan
  • Geleceği için kararlı adımlar atan
  • Kendini seven ve sevilen

Bir duruma getirse, muhteşem olmaz mı?

O muhteşem bilge içinde, ortaya çıkmayı bekliyor. Ağırlık yapan duygulardan özgürleşip, zihin sakinleşince onu fark ediyorsun. Herkesin içinde yaratılıştan gelen muhteşem bir güç var.

Bir şeyi bilirsen her şeyi bilirsin. Önce kendinden başla. Kimseyi değiştiremezsin, sen değiştiğinde dünyan da değişir. Her şey önce zihnimizde başlıyor. 

Çoğu kişi kendisindeki sorunu bilir. Ancak bilmek, analiz etmek sorunu çözmeye yetmez. Kişi sadece bildiğiyle kalır. Mesela yükseklik korkusu olan birine “bir şey olmaz” diyerek onu korkmamaya ikna edemezsiniz. Bilinçaltının dilini kullanmak ve ona hitap etmek gerekir. Bilinçaltının dili duygulardır. Geçmişte bir şekilde oluşmuş olan duygusal tıkanıklık, mantıkla değil duygu odaklı çalışmayla çözülür.  Biz bir olayı yoğun duyguyla yaşadığımızda nefes alışverişimiz değişir, kaslarımız gerilir ve bu bedenimize de kaydolur. Mesela ifade edilmeyen duygu boğazda düğüm gibi, ayrılık durumlarında kalpte ağrı, hazmedilmeyen duygu midede kramp gibi semptomlar  oluşturabilir. Genellikle benzer yaşanan olaylar zihne ve bedene kayıt olan duyguya da baskı yaptıkça daha çok acı çekilir. Sevgilisi tarafından terk edilen kişinin kalbindeki duygular kişiyi, annesinin onu küçükken büyükannesinde bıraktığı duyguları hatırlatabilir.  İlişkide eleştiren bir partner, çocuklukta eleştiren ebeveynin hissettirdiği duyguyu tetikleyebilir.

Hayatınızı etkileyen duygular hakkında düşünün. İçinizde hangi duygu güçlüyse hayatınıza da onu besleyen olay ve kişileri çekersiniz. Örneğin, değersizlik duyguları olan bir kişi kendisini değersiz hissettiği deneyimleri yaşar. Bunun hayatındaki yansıması ise aşırı fedakarlık, aldatılmalar, ilgisizlik, terk edilme, kaybedişler, ilişkilerde üzülme gibi çeşitli sorunlar olabilir, ancak kök duygu aynıdır. Eleştirilerle ve kıyasla büyüyen çocuk; yaşamında kendini yetersiz hissedip, işlerinde istediği takdiri göremeyebilir. Bu nedenle hayatınızı etkileyen duyguyu bulmak, bunu boşaltıp, dönüştürmek önemlidir. Sorunların kök-nedenine inmediğiniz sürece yapacağınız bir çok şey yüzeysel kalır ve sorunlarınızdan tam anlamıyla kurtulamazsınız.

Hayatınızda problem olarak çıkan birçok durum; geçmişte bastırdığınız bir duyguyla, hatta çok küçükken bilinçaltınızdaki oluşan kayıtlarla bağlantılı olabiliyor. 

Bugünkü akılla geçmişte önemsiz gibi görünen bir olay, o gün onu yaşayan küçük çocuğun duygu yapısıyla oldukça etkileyici bir deneyim olarak kalabilir. Özellikle 0-7 yaş arasında bilinçaltı kayıtlarının oluştuğu bir dönemdir. Şu an hayatınızı etkileyen bir çok sorunun kökeni, o kayıtlarda yatar. 

Geçmişte yaşadığınız hayatınızı olumsuz etkileyen duygular nasıl değiştirilir?

Bilincinde olsanız da olmasanız da yaşantınız; içinizde biriken duygular, bilinçaltınızdaki imgeler, çevreden öğrenilen inançlar ve yaşanılan korkulardan etkilenir. “Hayatıma beni değersiz hissettiren kişileri çekiyorum”, “Ne kadar denesem de sonu aynı oldu”, “Para konusunda şanssızım, kaybediyorum, bereketi yok”, “Affedemeyeceğim haksızlıklara uğradım”, “Değerimi anlamadılar”, “Hep terk ediliyorum”, “Kendimi ifade edemiyorum”, “Neye elimi atsam kuruyor”, Erkekler/Kadınlar böyle…”, gibi kodlamaları değiştiremediğiniz sürece yeni deneyimleriniz de benzer şekilde olur.

İnsanların nasıl düşünüp, nasıl hissettiği, kararları nasıl aldığı geçmiş duygularından etkilenir. Benzer olaylara ve kişilere çekilme sebebi de budur.

Olaylar ve duygular bilinçaltında birlikte depolanmıştır. Geçmişte yaşadığınız tüm duygular, çocukluk deneyimleri, aile ile ilişkiler, anne ve babanın birbiri ile ilişkisi, öğrencilik, çevrenizden görüp etkilendiğiniz bir çok olay; hayata bakışınızı, davranışlarınızı, korkularınızı etkiler. İlişkilerde hissedilen değersizlik duygusunun; kişinin eski ilişkilerinde yaşadıkları, küçük yaşlarda hatta anne karnında başlayan duygularla oluştuğu görülmektedir. Duygu odaklı, bilinçaltı çalışmalarıyla biriken ve bastırılan duygular çıkartılıp, daha iyi hissetmeye dönüştürülür.

Geçmişin duygularını dönüştürerek daha kaliteli, rahat, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak mümkün mü? 

Bilim, beyindeki nöronların çalışma prensiplerinden hareket ederek davranış, düşünce ve duyguların değiştirildiğini söylüyor. Bazı alışkanlardan kurtulmak, yeni alışkanlıklar edinmek nöral network işleyişini yönetmeyi bilmekle mümkün.

Araştırmalara göre davranış ve kararlarımızın %95’i bilinçaltımızdaki verilere (duygulara) dayanır. Korkuların, özgüven eksikliğinin, kaygıların, ilişki problemlerinin, umutsuzluğun, aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamanızın nedeni bilinçaltındaki kayıtlardır. Bilinçaltındaki imgeleri değiştirip, duyguları dönüştürmediğiniz sürece karşılaştıklarınız ve verdiğiniz kararlarınız da bu o imgelere göre olacaktır. Bilinçaltı zihin, bilinçli zihinden 30 bin kat daha güçlüdür.

Bilinçaltınızda kalan şeyler; hayatınızda yaşadığımız kısır döngüler ve kader olarak deneyimlenir. Farkındalığınıza getirip, çözümleyemediğiniz sürece karşınıza çıkmaya devam eder. Acıyı görmezden gelmek, onu derinleştirir. Bastırılan duygular bedeninizde, ilişkilerinizde, sağlığınızda, hayatınızda blokajlara sebep olur.

Bilinciniz, yaşamak istediklerinizi ortaya koysa da, esasında hayatınızı yönlendiren bir de bilinçaltınız vardır. Geçmişte yaşananların etkisinde (acılar, pişmanlık, kızgınlık, kurban psikolojisi, üzüntü duyguları) kaldıkça yine benzer olayları yaşamaya devam edersiniz. Bilinçaltınızdaki sizi rahatsız eden kodları değiştirmediğiniz sürece korku ve endişelerinizle frekansınız düşer ve hayattan keyif alamazsınız.

Yeniden sağlıklı ilişkiler kurmak, başarısızlıkların üstesinden gelmek, istediğiniz değişimi başlatmak için önce geçmişte yaşamış olduğunuz etkilerden özgürleşmeniz  gerekir.

Geçmişteki Travmalardan Nasıl Özgürleşilir?

Öncelikle, zihinsel olarak etkileyen olay ya da duygunun yaşandığı zamanlara gidilerek duygunun bedendeki yeri ve şiddeti bulunur. İnsan yoğun bir duygu yaşayınca nefesini tutar, kasları gerilir ve bu duygu da bedene kaydolur.

Duygu köprüsü kurularak bu gün hissedilen duygunun geçmişteki köküne inilir. Çoğu zaman 0-7 yaş arasında oluşmuş olan o duygular tetiklenince artan şiddette hissedilir. (değersizlik, utanç, korku, yetersizlik, güvensizlik, yalnızlık, terk edilme kaygıları vs.) Yaşanmışlıklar bazen çok derin olabilir; travma temizliği, hipnoterapi, regresyon gibi yöntemlerle bilinçaltı düzeyde çalışmalarla kayıtların ilk oluşma süreci zamanlarına gidilerek değişim başlatılır. (Çalışma örneklerine goncakubat.com/yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz.)

Geçmişte ağırlık eden duygular kişiye ve duruma özel yöntemlerle boşaltılarak, NLP, imgeleme, nefes, telkin gibi etkili uygulamalarla dönüştürülür.  Zihinde oluşturulan yeni imgeler ve tekrarlarla, yeni nöral yollar oluştuğu, beynin işleyişinin değiştiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İyi hissettiren zihinsel canlandırmalar, duygu ve düşünceler beyinde bununla ilgili bölgeleri (sol prefrontal korteks) aktif hale getirir. Zihin işleyişi gereği gerçek ve imgeleme de aynı nöronları ve aynı beyin bölgelerini aktive eder. Bu konu ile ilgili ne kadar çok tekrar yapılırsa iyileşme o kadar kalıcı hale gelir.

bilincaltiDış dünyamızda bir adım atmadan önce iç dünyamızda bir adım atmak bu etkiyi hızlandırır. Günümüzde sağlıktan, spora, iş dünyasına kadar bununla ilgili bilimsel çalışmalar yapılmaktadır.

“Zor, senin zor dediğin şeydir.” İnanmakla başlar her şey.

Yaşam enerjisini düşüren ve çeşitli sorunlara sebep olan etkenlerden birisi negatif ve karamsar düşüncelere odaklanmaktır. Sürekli mutsuz, değersiz, yetersiz hisseden, öfke enerjisinde yada düşük frekansta olan biriyle ne kadar vakit geçirmek istersiniz? Kendinizle ne kadar vakit geçiriyorsunuz? Hayatınızın her anını birlikte yaşadığınız kişiyi; kendinizi değiştirmek ister miydiniz?

İçsel Dönüşüm Sistemi ile, geçmişte sizi etkileyen olayların etkisinden kurtulmanız, duygularınızı yönetebilmeniz, sorunlarınıza çözüm bulabilmeniz mümkün. Kendi içsel gücünüzün farkında olup, bunu kullanabildiğinizde sorunlarınız, eski ağırlığını yitirirken hayata güvenle bakan biri olursunuz.  Bu yöntemlerin çoğunu kendiniz de uygulayabilir, özünüzdeki gücü açığa çıkartarak dışarıya da bağımlı olmazsınız.

İçsel dönüşüm sistemi, sorunlarının her açıdan değerlendirilmesi (çocukluktan, aileden ve atalardan gelen etkiler de dahil), duygularının etkisini değiştiren bilinçaltı yöntemler, kişiye özel telkinler, bilimsel olarak faydaları kanıtlanmış meditasyonlar şeklinde gerçekleştirilir. Bu sistemin 4 önemli ayağı var: Koçluk ve bilinçli farkındalık görüşmeleri, bilinçaltı duygu odaklı terapiler,  bilimsel olarak etkinliği kanıtlanan meditasyonlar ve kişiye özel telkin kayıtları. Koçluk görüşmelerinde sorununuz, yaşadıklarınız, size olan etkileri detaylı olarak değerlendirilip, ne yapmak, kendinizi nasıl görmek istediğiniz üzerine odaklanılır. Bilinçaltı çalışmalarıyla geçmişte oluşan kayıtların, zihindeki imgelerin ve buna bağlı olarak duyguların değiştirilmesi, meditasyonlarla zihinsel, fiziksel enerjiyi dönüştürme, özündeki gücü harekete geçirme ve telkinlerle zihne yeni tohum ekilerek, beyinde hücre grupları arasında yeni bağlantılar oluşturma şeklinde gerçekleştirilir. İçsel Dönüşüm Sisteminde hayatta gerçekleştirmeyi planladıklarınız ve kendiniz üzerinde yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgili tamamen size ve hayatınıza özel bir telkin CD’si hazırlanır. Bilinçaltı gerçek ve imgeyi birbirinden ayırmaz. Telkinlerle dinledikleriniz bilinçaltınıza kaydolur, beyinde nöronlar arası bağlantı oluşmaya başlar.  Telkin kayıtlarınızda söylenen sözleri duyarsınız, bu kayıtlar NLP ve bilinçaltı zihnin çalışma prensibine uygun bir şekilde hazırlanarak sizinle yaptığımız görüşmelerde sizin kullandığınız kelime ve cümleleri de içerir. (Zihin tanıdıklığı sever.)

İçsel dönüşüm ile, kısır döngülerden çıkmak, yıllardan beri rahatsız eden olayların etkilerini değiştirmek, ağırlık eden duygulardan özgürleşmek mümkün.

 

İçsel Dönüşüm Sistemi  ile, doğu ve batının etkili uygulamalarını bir araya getirerek bilimsel etkileri kanıtlanmış çalışmalar yapmaktayım. İhtiyaca ve kişiye özel farklı yöntemlerle (Yaşam Koçluğu, Regresyon (geçmişe yapılan zihinsel yolculuk), NLP (Beyin Dili Programlama), Alpha and Theta Frequency Visualizing Meditasyon, Gibberish, Dans Hareket Terapisi, Travma Temizliği, Bilinçaltı Kodlama, Atalardan alınan yüklerden özgürleşme, EFT, Hipnotereapi gibi tekniklerle) danışanlarıma olmak istediği kişi olma konusunda destek vererek kalıcı ve kesin çözümlere ulaşmalarını sağlıyorum.  Seansların yanı sıra, tüm danışanlarıma takviye edici ücretsiz materyaller (Özel Meditasyon ve Kişiye Özel Telkin CD’si) hazırlıyorum.

Türkiye’den veya  yurt dışından İçsel Dönüşüm Sisteminden yararlanarak yüz yüze veya online olarak hayata bakışınızda, duygu ve enerjinizde değişimler gerçekleştirebilirsiniz.

 

İçsel Dönüşümle birlikte değişim yaşayan çalıştıklarımdan gelen bir kaç geri bildirim- (Danışanların onayıyla isimli yada isimsiz olarak)

 

 

 

 http://goncakubat.com/danisanlardan-gelenler/

 

Yaşamdan keyif almanın, değerli, mutlu hissetmenin bedeli nedir? Geçmişin etkisinden, endişelerinden kurtulmak için neler yapardın?

Değişmezsen ödeyeceğin bedel ne olur? Hayatta nelerden yoksun kalacaksın? İçinde bulunduğun durum sana zihnen, duygusal olarak, fiziksel, finansal ve ruhsal olarak nelere mal oluyor? Bu değişimi şimdi gerçekleştirmezsen uzun vadede neler kaybedersin? Ertelemenin maliyeti, adım atmanın maliyetinden fazlaysa adım atmanın zamanı gelmiş demektir.

Kendine uygun olanı bulmak için birçok eğitime ve çalışmaya katılarak zaman ve para harcamak yerine sana ve sorununa özel çalışmalarla  faydası kanıtlanmış  garantili bir dönüşüme katılmak ister misiniz?

Huzurun, yaşamdan alınan tatların, kendini değerli hissetmenin, keyifli bir ilişkinin, mutlu bir yuvanın değerine paha biçilemez.

Klasik terapi ve sadece bilinç düzeyinde yapılan çalışmalar aylar bazen de yıllar alabilmektedir. İçsel Dönüşüm Sistemi tüm sorunların kökenini tespit edip, yaşadıklarına ve kişiye uygun şekilde çözüme gider.

İçsel Dönüşüm Sistemi toplam süre ve maliyet olarak diğer terapi ve yöntemlerle karşılaştırıldığında daha hızlı ve ekonomik ve kalıcı bir çözüm sunmaktadır.

En değerli şeye; kendine yatırım yap. Sen kendini iyi hissettiğinde maddi ve manevi durumun da doğrusal olarak iyiye gider.

Üstelik evinin konforunda (telefonda) bile uygulanabilecek içsel dönüşüm çalışmalarıyla istediğin yönde değişimi başlatabilirsin. İster yüz yüze, istersen evinden rahatlıkla çalışmalarımızdan faydalanabilirsin. Bilinçaltı, duygu ve düşünceleriniz üzerinden çalıştığımız için seanslarımız yüz yüze yada telefondan aynı şekilde etki gösterir. Hatta kişinin kendi ortamında daha rahat olması çözülmeyi hızlandırmaktadır.

Bu çalışmalara yoğun emek ve zaman harcayacağım için, sınırlı sayıda başvuru kabul edebiliyorum.

İçsel Dönüşüm Sistemiyle, içindeki gücü aktive ederek, minimum zamanda, sana özel ve etkin çalışmalarla hayatının en büyük ve keyifli dönüşümüne başlamaya hazır mısın?

Acıdan beslenmeyi ve içinizdeki gamlı baykuşu dinlemeyi seviyorsan bu sistem sana uygun değil. Bu çalışmalar sadece değişime hazır hissedenlerle yapılmaktadır. İçsel Dönüşüm Sistemi hemen dönüşüm yaşamak isteyen ve mutlu hissetmeye inananlar içindir.

Hayatını değiştirmek, travmalarından özgürleşmek, ilişkilerinde değerini yaşamak istiyorsan şimdi başvurabilirsin.

Seni bunaltan sıkıntıları artık daha fazla yaşamamak ve mutlu bir hayata adım atmak için sana uygun gün ve saatler dolmadan ayırt. 
Kendini iyi hissetmek, enerjini yükseltmek ve mutluluk yolunda bir adım atmak için formumuzu doldur, arayacağımız ücretsiz bir ön görüşme ile durumunu anlatıp, sana ve sorunlarına özel çalışmalarla değişimi nasıl gerçekleştireceğini öğren. 

Bakış değişince Akış da Değişir. (goncakubat.com)

Hemen Başvur!

Adınız, Soyadınız

Telefon Numaranız (Başına 0 koyarak ve boşluk bırakmadan girin)

E-posta Adresiniz

Doğum Yılınız

Yaşadığınız Şehir

Probleminizden kısaca bahsedin

 

error: Content is protected !!