fbpx

İçsel Dönüşüm Sistemiyle Yepyeni Bir Sen

 • Kendini mutsuz, yorgun, tükenmiş mi hissediyorsun?
 • Hayatında çözmek istediğin tekrar eden döngüler mi yaşıyorsun?
 • Geçmişin ağırlığı, geleceğin kaygısı, pişmanlıkların, korkuların hayattan tat almanı engelliyor mu?
 • Suçluluk ve pişmanlık duyguları içini kavuruyor, keşke yapmasaydım diyor musun?
 • Öfkeni kontrol etmekte zorlanıyor ya da panik ataklar yaşıyor musun?
 • Kendini yeterince ifade edemediğini mi düşünüyorsun?
 • İlişkilerinde değer görmüyor, yetersiz mi hissediyorsun?

Bir mucize olsa ve kendini yeniden doğmuş gibi hayat dolu, enerjik, mutlu hissetsen.

✓Zihninde yoran düşüncelerden özgürleşsen

✓ Kendine üzülen, suçluluk duyan, yetersiz hisseden biri yerine kendini en güzel şekilde ifade edebilen, özgüvenli ve sorunlarını kolaylıkla çözen biri olsan

Geçmişin üzüntüsü, geleceğin kaygısı yerine şimdiki anı keyifle yaşamasını bilsen

Kısır döngülerden çıksan

Enerjin düştüğünde enerjini yükseltebilsen

Duygularının senin yönetmesi yerine sen duygularını yönetebilsen

Hayatında kendi değerini yaşayarak, mutlu hissetsen

✓ Fazlalıklarını atarak, ideal bedeninde olabilsen

✓ İlişkilerinde ilgi, değer bekleyen biri değil de ilgi, sevgi, değer gören biri haline gelsen

Bunlar için mucize bekleme; yukarıda anlatılanlar gerçek olabilir çünkü;

Sen zaten mucizenin kendisisin. Geçmişin tozlarından arındığında ve özün açığa çıkacak.

Geçmişte yaşadıkların, travmaların, ailenden, atalarından gelen kayıtlar, korkuların, çevrenden gördüklerin, duydukların, etkilendiklerin, izlediklerin, özünü perdeliyor.

Bu sayfada anlatılanlar kimine göre mucize, kimine göre kendi içindeki defineyi keşif!

Özün, mucizeyi biliyor. “Peki, bu mucizeyi nasıl hayata geçireceğim?” diye düşünebilirsin.

İşte; İçsel dönüşüm sistemi, sana mucizeni hatırlaman için rehberlik ediyor. 

Araştırmalara göre davranış ve kararlarımızın %9o’dan fazlası bilinçaltımızdaki kayıtlara (duygulara) dayanır. Yaşadığın ilişki problemlerinin, özgüven eksikliğinin, kaygıların, korkuların, umutsuzluğun, aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamanın nedeni bilinçaltındaki kayıtlardır. Bilinçaltı dünyaya geldiğin andan bu yana duygu hafızanda birikenlerdir.

Bilincinde olsan da olmasan da hayatın; içinde biriken duygular, bilinçaltındaki resimler, çevrenden gördüğün, öğrendiğin inançlar ve yaşanılan korkulardan etkilenir. “Hayatıma beni değersiz hissettiren kişileri çekiyorum”, “Sevdiğim işleri yapamıyorum.”, “Para konusunda şanssızım, kaybediyorum, kazancımın bereketi yok”,  “Affedemeyeceğim haksızlıklara uğradım”, “Değerimi anlamadılar”, “Hep terk ediliyorum”, “Kendimi ifade edemiyorum”, “Neye elimi atsam kuruyor”, “Erkekler/Kadınlar böyle…”, “İyi bir ilişki yaşayamıyorum.”…

Benzer olaylara ve kişilere çekilme sebebi içinde bulunulan duygu frekansıdır. Frekansını ve zihnindeki kodlamaları değiştiremediğin sürece yeni deneyimlerin de benzer şekilde olur.

Hayatında sorun olarak çıkan birçok durum; geçmişte bastırdığın bir duyguyla, çoğu zaman çok küçükken bilinçaltındaki oluşan kayıtlarla bağlantılı olabiliyor. 

İlişkilerde hissedilen kaygı, korku, değersizlik, yetersizlik duygularının; eski yaşanmışlıklar, yetiştirilen ortamda görülenler, küçük yaşlarda hatta anne karnında başlayan duygularla oluştuğu tespit edilmektedir.

Olaylar ve duygular bilinçaltında birlikte depolanmıştır. Geçmişte yaşadığın tüm duygular; çocukluk travmaları, yalnızlık, çaresizlik, anne ve babanın birbiri ile ilişkisi, öğrencilik deneyimlerin, karşı cinsle ilişkilerin, sıklıkla hissettiğin duygular, hayal kırıklıkları, çevrenden görüp etkilendiğin birçok olay; hayata bakışını, davranışlarını, korkularını etkiler.  Duygu odaklı, bilinç ve bilinçaltı çalışmalarıyla biriken ve bastırılan duygular çıkartılıp, daha iyi hissettirene dönüştürülebilir.

Bilinçaltındaki imgeleri değiştirip, duyguları dönüştürmediğin sürece karşılaştıkların ve verdiğin kararların da geçmişte yaşadıklarından etkilenecektir. Bilinçaltı zihin, bilinçli zihinden 30 bin kat daha güçlüdür. O nedenle sadece bilinçli zihin çözmekte yeterli olmaz.

Bilinçaltında kalan şeyler; hayatında kısır döngüler ve kader olarak deneyimlenir. Farkındalığına getirip, çözümleyemediğin sürece önüne çıkmaya devam eder. Acıyı görmezden gelmek, onu derinleştirir. Bastırdığın duygular hayatında, ilişkilerinde, bereketinde, sağlığında blokajlara sebep olur. Öfke tek bir duygu değildir; altında incinmişlikten, çaresizliğe, korkuya, yetersizliğe kadar farklı duygular vardır. Duyguyu bilinçle değil, duyguya inerek çözebilirsin.

Geçmişteki Travmalar Neden Bugünü Etkiler? Geçmişin Etkisinden Nasıl Özgürleşilir?

Bilinçaltı zaman algısına sahip değildir. Duygularımız, bilinçaltımızdaki kayıtlı olaylarla bağlantı kurar. Hayatta bazen yapmak istediklerimizi gerçekleştirme konusunda adım atamayız. Mesela zihin; yeni bir iş konusunda erteler, hayalindeki ilişkiyi yaşayacağına inanamaz, çoğu zaman bilinçsiz bir şekilde ilişkilerini sabote eder. Bilinçli zihinle farkındayızdır ancak bilinçaltı başarısız olmaktan kaçar. Çünkü bilinçaltı kendini korumaya programlıdır; geçmişte acı çektiği benzer şeyleri tekrar yaşamak istemez.

İnsan yoğun bir duygu yaşayınca nefesini tutar, kasları gerilir ve bu duygu da bedene kaydolur. Çoğu zaman 0-7 yaş arasında  yaşanmış olan yoğun duygular (korku, utanç, suçluluk, yetersizlik, yalnızlık, değersizlik,   güvensizlik,  terk edilme kaygıları vs.) benzer durumlarla tetiklenince artan şiddette hissedilir. Bilinçaltında zaman kavramı yoktur. İşyerinde bir yöneticinin bağırması çocukken bir otoritenin/ öğretmenin hissettirdiği bir duyguyu titreştirirken, sevgilinin terk etmesi küçükken ayrı kaldığı bir ebeveynin/sevdiğinin hissettirdiğini anımsatabilir. Geçmişin etkisiyle bazı duygular kimilerinde daha yoğun yaşanır.

Bizler zihinlerimizde ne varsa onu yaşıyoruz ve korku en düşük dalga frekansıdır. Korktuğumuz başımıza gelir, bilinçaltımız zihnimizdeki resme odaklanır. Bilinçaltınıza ne ekilirse onu biçersiniz. Hayatımız duygu ve düşüncelerimizle ektiklerimizin ve seçimlerimizin bir sonucudur.

Yaşanmışlıklar bazen çok derin olabilir; travma temizliği, hipnoterapi, regresyon gibi yöntemlerle bilinçaltı düzeyde çalışmalarla kayıtların ilk oluşma zamanlarına gidilerek duygunun bedendeki yeri ve etkisi bulunur. Duygu köprüsü kurularak bugün hissedilen duygunun geçmişteki köküne inilir ve dönüşüm süreci başlatılır.

Geçmişte ağırlık eden duygular  bedenden ve zihinden, kişiye ve duruma özel yöntemlerle boşaltılarak, NLP, imgeleme, nefes, telkin gibi etkili uygulamalarla dönüştürülür. (Çalışma örneklerine goncakubat.com/yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz.)

Zihinde oluşturulan yeni imgeler ve tekrarlarla, yeni nöral yollar oluştuğu, beynin işleyişinin değiştiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İyi hissettiren zihinsel canlandırmalar, duygu ve düşünceler beyinde bununla ilgili bölgeleri (sol prefrontal korteks) aktif hale getirir. Zihin işleyişi gereği; gerçekte ve imgelemede aynı nöronları ve aynı beyin bölgelerini aktive eder. Bu konu ile ilgili ne kadar çok tekrar yapılırsa iyileşme o kadar kalıcı hale gelir.

Bilim, beyindeki nöronların çalışma prensiplerinden hareket ederek davranış, düşünce ve duyguların değiştirildiğini söylüyor. Bazı alışkanlardan kurtulmak, yeni alışkanlıklar edinmek nöral network işleyişini yönetmeyi bilmekle mümkün.

Dış dünyamızda bir adım atmadan önce iç dünyamızda bir adım atmak bu etkiyi hızlandırır. Günümüzde sağlıktan, spora, iş dünyasına kadar bununla ilgili bilimsel çalışmalar yapılmaktadır. Gerçeklik, beynimizde oluşan bazı elektriksel ve kimyasal olaylardan ibarettir.

İçsel Dönüşüm Sistemi; mucizenin kendisi olan özündeki seni, şimdiki seninle buluşturmak üzerine tasarlandı.

Bu sistemi kurgulamadan önce ben de birçok yöntemi denedim. Bazı yöntemler farkındalık ve dönüşüm sağlarken, bazıları zaman ve emek kaybı olup pek de işe yaramadı. Yıllar süren araştırma ve deneyimlerimle öze dokunan, dönüşüm sağlayan pratik ve etkili yöntemleri bir araya getirerek içsel dönüşüm sistemini tasarladım. Senelerce insan kaynakları ve kalite yönetim sistemleri üzerinde çalıştığım için tecrübelerimi; almış olduğum koçluk, psikoloji, nlp, regresyon, hipnoterapi, kuantum ve tasavvuf gibi çeşitli eğitimlerimle içsel dönüşüm sistemine de uyarladım. Bugün binlerce kişiye daha iyi olma imkanı sağlayan eğitim ve seanslarımız uluslararası standartlarda kaliteli bir uygulamaya dönüştü.

İçsel Dönüşüm Sisteminin esası nedir? 

*İçsel Dönüşüm çalışmalarımıza önce kendini, hayata bakışını ve sorunlarının kaynağını fark etmeni içeren bilinçli farkındalık ve profesyonel koçluk görüşmemizle başlıyoruz. Size özel yol haritası çıkartıyor ve durumunuza özel telkinler hazırlamak için taleplerinizi alıyoruz. En geç 48 saat içinde kullandığınız kelime ve cümleleri içeren özel telkinleriniz online olarak gönderiliyor.

En verimli çalışma için; kişiyi, zihin yapısını, geçmişte yaşadıklarını ve onun hayata bakışını anlamak ve ona uygun yöntemleri uygulamak gerekir.

*Bir dahaki görüşme sürecine kadar, göndermiş olduğumuz bilimsel etkinliği kanıtlanmış meditasyonlarla geçmişin birikmişliklerini boşaltıp, enerjini yükseltmeye başlıyorsun.

*Çalışma süresi boyunca, her gün keyifle dinleyebileceğin, adının yer aldığı, zihnine kendinle ilgili olmak istediğin halini hatırlatan sana özel hazırlanmış telkinlerle beyninde yeni nöron bağlantıları oluşmaya başlıyor.

Sonraki görüşmelerimizde, hayatını etkileyen konular üzerinde giderek derinleşen düzeyde çalışmalar yapıyoruz.  Bir seansın içinde bilinçli farkındalık ve bilinçaltı, duygu odaklı terapi ile iki seanslık çalışma yapılmaktadır. Bu şekilde gündemdeki konu bir sonraki seansa uzamadığı için çalışma sonrasında rahatlık ve hafifleme hissedilir. Aklı ve kalbi birleştirerek davranmak sağlıklı olandır. 

Seanslarımızda kullanılan yöntemler kişiye ve konuya göre uyarlanır. Her sorun ve çözüm kişinin kendine ve ihtiyacına özeldir.

İçsel Dönüşüm Seanslarımız – YouTube

İçsel Dönüşüm Sistemi ile, geçmişten bugüne hayatını etkileyen olayların etkisinden kurtulman, duygularını yönetebilmen, sorunlarına çözüm bulabilmen mümkün. Kendi içsel gücünün farkında olup, bunu kullanabildiğinde sorunların, eski ağırlığını yitirirken hayatta özgüvenli ve mutlu biri olursun.  Bu yöntemlerin çoğunu çalışmalarda öğrenerek sonra kendin de uygulayabilir, içindeki gücü açığa çıkartarak dışarıya da bağımlı olmazsın.

İçsel Dönüşümle birlikte değişim yaşayan çalıştıklarımızdan gelen geri dönüşlerden bazılarına linkten ulaşılmaktadır. http://goncakubat.com/danisanlardan-gelenler/ (İstenildiği takdirde detaylı referans da verilmektedir.)

Kanalımız: Beliz Gonca Kubat https://www.youtube.com/channel/UCAiVfB1qpW9xfd5kywElo6A

Hesabımız: https://www.instagram.com/hayal.ada/

  Web Sayfamız: Goncakubat.com

Hiç düşündün mü; içinde bulunduğun durum sana zihnen, duygusal olarak, fiziksel, finansal ve ruhsal olarak nelere mal oluyor? Bu değişimi şimdi gerçekleştirmezsen uzun vadede neler kaybedeceksin?

Geçmişin etkisinden, geleceğin endişelerinden kurtulmak için neler yapardın? Hayattan tat almanın, mutlu olmanın, iyi ilişkiler yaşamanın bedeli nedir? Elbette bazı şeylerin bedeli maddiyatla ölçülemez.

Klasik terapi yöntemleri ve sadece bilinç düzeyinde yapılan çalışmalar aylar, bazen de yıllar alabilmektedir. Üstelik uzayan süreçler zaman ve parasal kayıplar yanında, bıkkınlık ve umutsuzluk gibi maliyetler de getirir. İçsel Dönüşüm Sistemi zaman ve toplam maliyet olarak diğer terapi ve yöntemlerle karşılaştırıldığında daha hızlı, ekonomik ve pratik  çözümler sunmaktadır. 

Türkiye’den veya  yurt dışından İçsel Dönüşüm Sisteminden yararlanarak yüz yüze veya online olarak hayatında, duygu ve enerjinde arzu ettiğin değişimleri gerçekleştirebilirsin.

En değerli şeye; kendine yatırım yap. Sen değerini yaşadığında sağlığın, ilişkilerin, bolluk bereketin de iyiye gider.  

İçsel Dönüşüm Sistemiyle, özündeki gücü aktive ederek, minimum zamanda, sana özel çalışmalarla hayatının en büyük ve keyifli dönüşümünü yaşamaya hazır mısın? https://goncakubat.com/simdi-basvur/

İster evinin konforunda telefonda, ister ofisimizde yüz yüze çalışma imkanlarımızdan yararlanabilirsin.

Hayatını değiştirmek, travmalarından özgürleşmek, mutlu ilişkiler yaşamak istiyorsan aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirsin. Şans, isteyene ve hazır olana gelir.

Bu çalışmalar yoğun emek ve zaman gerektirdiği için, sınırlı sayıda kişi kabul edilmektedir.

Şu anda bu yazıyı okumanın bir işaret olduğunu düşünüyorsan, fırsatı değerlendir: Başvurunu yap. İlk fırsatta geri dönüş yapılarak, çalışmak istediğin konular için zaman planlaması yapılacaktır.

Kontenjan Dolmadan Yerini Ayırt!

  Adınız, Soyadınız

  Telefon Numaranız (Başına 0 koyarak ve boşluk bırakmadan girin)

  E-posta Adresiniz

  Doğum Yılınız

  Yaşadığınız Şehir

  Probleminizden kısaca bahsedin

  error: Content is protected !!