fbpx

Danışanlardan Gelenler

İçsel Dönüşümle birlikte değişim yaşayan çalıştıklarımdan gelen bir kaç geri bildirim:

Fatma Güngör Çakın -Öğretmen
“Gonca Kubat ile çalışmaya 8 hafta önce başladım. Kendisine ulaştığımda ben artık tükenmiş hissediyordum. Yaşamaya devam edecek enerjim yoktu. Sürekli kaygılı ve endişeli, kötü bir şeylerin olmasını bekler durumdaydım. Kendi yaşamıma dönüp baktığımda ailemi sıkça suçluyor ve yalnızca olumsuz anıları hatırlıyordum. Yaşamın benim için çekilecek hiç bir yanı kalmamıştı. Güzel şeyler anlık beni mutlu ediyor dakikalar içinde kendimi mutsuz edecek bir ayrıntıya takılmış oluyordum. Gonca Hanım’la yaptığımız her çalışma beni debelenip durduğum kuyudan çıkarıp yemyeşil görkemli bir ağacın tepesine çıkardı. Hatta bu ağacın en uç dallarından istediğim anda yemyeşil çayırlara inip tekrar yukarılara tırmanabiliyorum. O gücü kendimde hissediyorum. İstemediğimiz birçok şey yaşayabiliyoruz. Şu an çalışma öncesine göre bunlarla baş edebilecek güce sahibim. Başıma gelen bu olayları kabullenip onlarla mücadele edip  günlük yaşamımı da aksatmadan günüme devam edebiliyorum. Kendine acıyan insandan potansiyelini gören sınırlarını bilen başka bir insana dönüştüm.
Kendimde  fark ettiğim en büyük değişim tüm enerjimin değişmesiydi. Aileler çocuklarına farklı nedenlerden dolayı çoğunlukla saf bir iyilikle müdahale ederler. Oysa insan doğayla uyumlu bir enerjiyle her şey ile baş edebilecek şekilde dünyaya gelir. Bu müdahaleler ne yazık ki çocukların doğaya uyum yeteneğini bozuyor. Benim de tüm uyum becerim kaybolmuştu. Gonca Hanım’la çalışmalarımız sonrasında artık enerjimin doğaya uyumlandığını hissediyorum. İçim huzur dolu. Mutluyum. Huzuru yeniden yakalamak benim için çok değerli bir kazanım. Gonca Kubat çok teşekkür ederim. İyi ki karşıma çıktınız ve sizinle çalışma yapma fırsatım oldu. Teşekkür ederim.” (telefonla 8 seans aldı.)
 
Sadece siz değil çevreniz de memnun:
Fatma Güngör Çakın’ın eşinden gelen
Sayın Gonca Hanım, eşim @fatmagungorcakin sizinle yaptığı çalışmalar neticesinde inanılmaz bir değişim göstererek sağlığına kavuştu. Siz bizim için bir milat durumundasınız. Gonca Kubat öncesi ve sonrası diye hayatımız farklılaştı. Bunun için size minnettarım ve teşekkürlerimi doğrudan iletmek istedim. Daha nice insanın hayatına dokunacağınıza, onlara mutluluk kapılarını açacağınıza olan inancımla selamlar saygılar. Sağolun, varolun.
***
Yaşam Koçu, G.E, Antalya, 47 yaş
“Hayatınızda bir sorun yaşıyorsanız ve bunu Gonca Hanım’a dile getirmişseniz artık o sorunun Gonca Hanım’ın elinden kurtulma şansı yoktur. Köklerine iner ve tüm enerjisiyle yanınızda olup çözer. Adeta sihirli bir değnek gibi dokunur ve tüm yönleriyle aydınlatır sizi. Bir terapistin sahip olması gereken güç ve yetenek kendisindedir çünkü. Ben O’nu tanıdığım için ne kadar mutluyum anlatamam. Sizler de kendinize bu şansı verin ve Onunla mutlaka tanışın. Size o çok istediğiniz yeni sayfaları açmanız için elinden geleni yapacaktır. Kendisine her şey için tekrar çok teşekkür ediyorum.”
 ***

Yönetici Mühendis, 41 yaş, Erkek

“Toplam 6 seanstan oluşan yolculuğumuzda kızgınlık, öfke, özgüven ve negatif insanlardan arınma ile başlayıp;
Sonrasında bolluk bereket ve affetme üzerine devam eden çalışmalarımızı geleceğin tasarlanması ile niyet planları üzerine görüşmeler yaparak sonlandırdık.
Süreç içerisinde derin meditasyon çalışmalarında+ sonrasında adıma hazırlanmış telkinleri de takip ederek kronik şekilde devam eden boyun ağrılarım sürpriz bir şekilde sone erdi. Buna ilave diyafram ve karın bölgesindeki baskılar ciddi şekilde rahatladı.
Hatta meditasyonların bir tanesinde sona geldiğimizde vücudumda oluşan istemsiz kas hareketleri ile bir terleme meydana geldi ve o günden beri panik atak ile ilgili şikayetim olmadı.
Beliz Gonca hocam normalde 1 saatlik seansları durumun gerektirdiği şekilde daha da uzatarak sonuç almayı hedefleyen tutumu ile gerçekten işinin ehli !
Bana ciddi anlamda faydası dokunan bir diğer yönü ise sohbetlere başlarken etkin dinlemeyi çok iyi şekilde kullanması danışanı ile bağlarını güçlendirdi.
Yolculuğumun yollarını yeniden anlamdırarak süsledik ve farkındalığımı artırması yönüyle sayın hocama emekleri için çok teşekkür ederim.
Özellikle de sorun yaşadığımız ilişkilerimizde duyduğumuz öfkenin bize göre sorunun kaynağına ait etkilerini öncelikle kabul etme onları bağışlama hiç deneyimlemediğim bir konuydu.
Bu anlamda çok faydası oldu ve çok yeni ve tanımadığım bir farkındalık düzeyine ulaştığım süreç 2 ay kadar sürdü ve 2 ayda nelerin değiştiğine tanıklık ettim.
Beliz Gonca hanıma tekrar çok teşekkür ediyorum, sağlıkta ve afiyette olsunlar hep…
Adıma Tema vakfına ağaç bağışı yaparak ayrıca gönülleri fethetti bu nazik ve anlamı davranışı ile…”

***

Nuray, Dış Ticaret Uzmanı, 33 yaş, Antalya
“Beliz hanım,  öncelikle sizi tanıdığım için çok mutlu oldugumu belirtmek isterim. Hayatımın öyle bir noktasinda karşıma çıktınız ki tesadüf değildi eminim. Seanslar ve özellikle benim için hazırladığınız telkinlerle sanki yeni bir ben çıktı ortaya. Daha mutlu , daha umutlu ve daha özgüvenli . Çalışmalarınız vesilesiyle şifalandırmam gereken konuları farkettim . Artık daha bilinçli yaklasabiliyorum yaşadıklarıma. Tepkilerim artık daha farkındalıklı. Cennet bu dünyada zihnin huzurlu olmasıymış,  kafada kurmadan, farkındalıkla yaklaşmakmış olaylara. Siz bana cenneti yaşattınız.  Allah razı olsun.  İyi ki tanıdım sizi.” 
(telefon üzerinden 8 seans çalışıldı.)
***
43 yaş, İşletme Mühendisi, İstanbul 
“Çok değerli Gonca Hanım’la, daha evvel danışanı olmuş bir yakınımın  tavsiyesi üzerine temas kurdum. Ruhen ve fiziken tamamen tıkandığım bir dönem içerisindeydim . Artık bu karanlık ruh haline adeta teslim olmuştum ve hayatımın bundan sonra hep böyle akıp gideceğine inanıyordum. Yıllardır var olan  sosyal fobi, değersizlik ve  kendine güven eksikliği sorunlarım artık iyice ciddileşmiş, herşeyden, herkesten kaçar, nefes almakta zorlanır, aynada kendimi görmeye bile tahammül edemez olmuştum. 
Gonca Hanıma sorunlarımı anlattıktan sonra benim için oluşturduğu programa başladık. Öncelikle profesyonel anlamda işine aşık, çok titiz, danışanının sorunlarını çok akılcı tekniklerle ele alan harika bir insan. Daha ilk çalışmamızın sonunda bile kitlendiğim halimden çabucak çıktım. Nefes alabilir hale geldim. Çalışmaların devamında çocukluk yıllarımda anne-baba arasındaki kişisel sorunların , bana çok yanlış inanç ve duygular yüklediğini ve bu yanlış kodların beni nasıl kötü şekillendirdiğini keşfettim. Gonca Hanım olmasa ben kapısı ve penceresi olmayan bir kuleye kendimi hapsetmiştim. Ama çalışmalarımızın sonunda  Gonca Hanım sayesinde dünya algım, kendime, olaylara bakış açım tamamen değişti. kendisine minnetarım, bana uzattığı yardım eli ve verdiği emeklere ne kadar teşekkür etsem azdır. 
Zor zamanlar geçiren herkese Gonca Hanım’la çalışmasını yürekten öneririm. Sevgili Hocama her şey için tekrar çok çok teşekkürler, iyi ki varsınız, iyi ki yolum sizin gibi çok kıymetli bir öğretmenle kesişti. Sevgiler”
***
H. Yönetici, (41 Yaş), Muğla
Meditasyonla ilgili araştırma yaparken Gonca Hanım’ın web sayfasına ulaştım. Yazılarını ve danışanlarından gelen yazıları okudum iki kelimeyle etkileyici ve şaşırtıcıydı.
Kısa bir zamanda bir değişim ve dönüşüm mümkün mü? diye düşünüyor insan. O kadar olumsuz duygular nerdeyse tüm yaşamımı olumsuz etkilemeye başlayınca cevabım neden mümkün olmasın biz istedikten sonra öyle değil mi?
Yazıları okurken benim için alışkanlıklarımın dışında başka bir pencereden bakılan bakış açısını gördüm. Hayatımda yaşanılan herşeyin bir amaca hitap ettiğini düşünüp
uygulamada yetersiz kaldığım bir durum. Amacıma hitap etmek ve uygulayabilmek yüklerimden kurtulmak için mail gönderdim Gonca Hanıma: Ertesi gün naif, nezaketli, güven veren bir ses…
Bana göre bir akvaryumda yaşıyoruz bazen şenlikli bazen de şenliksiz. Yıllardır başetmeye çalıştığım anksiyete, panik ataklar, üstüne eklenen ailesel sorunlar, görevler sorumluluklar başkaları için koşuşturduğumuz ve en tehlikelisi bunu görev edindiğimiz bir yaşam. Hayatın yüklerini taşıyamadığım ve kendime büyük haksızlık yaptığım bir zamanda ışığım oldunuz. ‘Kendi’ olmak kendim gibi davranmak, kendimi sevmek, önemsemek, isteklerim, amaçlarım…ihmal edilen bir ‘ben’ sonuç üzüntü, keder, çıkmaz bir sokak… Kırkbir yaşımda çocukluğumla barıştım içimdeki çocukla tanıştım. Korumam gereken, sevgi ve şefkate ihtiyacı olan, herşeyiyle benim olan
ışıl ışıl gözlerle bakan bir çocuk. Değer duygusu tek seferde söylenebilen masum bir sözcük. Bu yolculukta sevmeyi affetmeyi hayır demeyi öğrendim ve başkalarını da affettim kendime gereken değeri vermek için özgürleştiğimi hissettim.
Meditasyon, telkin ve telefon görüşmelerinde ağladım, tüy gibi hafifledim, vücudumdaki enerjimi hissettim, tabi korktum da neden diye sorarsanız duygularımdan.
Yıllarca yükümü taşıyan ayağım, ellerim benim için çarpan kalbim ve tüm vücudumun bana çok güzel bir hediye olduğunun farkına vardım.
Negatif duygularımı ne kadar büyüttüğümü hayatımı içsel bir çıkmaza nasıl girdi tabi tartışılabilir. Bakış açımızın bizim duygu ve düşüncelerimizi beraberinde yaşamımızı şekillendirdiğini öğrendim. Neden büyüttüğümüz ağacımızda çiçekler açmasın. Yalnız değildim içimdeki o küçük çocukla buluşturan elimizden tutan
rehberim ışığım sonsuz teşekkürler.
Mesajların birinde ‘derdini sev’ diyordu. Derdimi nasıl seveceğimi öğrendim. ‘Olması gereken olsun’ diyebilecek bilgelik ve olgunluk kazandım.
Ben değiştim! Bakış açım değişti başka görüyor gözlerim. Duygularım dönüştü. Kendimi seviyorum kendime yaşattıklarımdan dolayı kendimden özür diliyorum.
Artık her sabah uyandığımda aynaya bakıp gülümsüyorum güne başlamadan bir fincan kahve yapıp keyifle içiyorum. Kendi sesimi duyuyorum sevgi ve saygı dolu bir ses.
Evden dışarı çıktığımda ağaçların muhteşem bir biçimde çiçek açtıklarını, sokak aralarında dolaşan sevimli kediler köpekler, heyecan ve hayranlık benimkisi, kısaca yaşadığımı hissediyorum. yeni hobiler edindim ve yeni şeyler deniyorum yapmak isteyip de zaman ayıramadığım. Bazen tanımadığım insanlara selam veriyorum. Çıldırmadım elbet! yaşam enerjisi bunun adı gerisini siz tamamlayın.
Sizde birgün yolunuz çıkmaz bir sokağa girerse yada birçok cephede mücadele eden başarısız ve istikrarsız bir savaşçı gibi hissederseniz, ışığınız rehberiniz olsun.
Ve sonuç kaygılarımdan, korkularımdan nefret öfke kızgınlık gibi negatif duygularımdan arındım farkındalık kazandım. Korkmuyorum, çünkü geçmişimle barıştım, gelecek olanda gelsin biliyorum hangi duyguyla karşılayacağımı. Yeni hayat diyorum farkındalık içinde yaşamak için ikinci bir şans. pozitif duygularla dolu yeni ben yeni insan hoşgeldin. Herkese herşeye rağmen hoşgeldin… Sis perdeleri kalktı, güzel bakıyorum güzel görüyorum.
Bu değişim, gelişim ve farkındalık yolculuğunda meditasyon, telkin, mesaj ve telefon görüşmeleri ile bendeki değişimin mimarı, rehberim, ışığım: Gonca Kubat çok teşekkür ediyorum. Şükürler olsun bütün herşeyi bize veren yaratana sonra size.
Geçmiş hikayemi anlattım, sıra şimdi yeni hikayelerde. Elbet herkesin hikayesi ifade etme şekli farklıdır. Benim hikayemde hayat yeni başlıyor.
Sevgi ve Saygılarımla
***
38 yaş, İstanbul, Muhasebeci
Benim de birkaç cümlem olsun, olsun ki birileri kendini arıyorsa onlara cesaret versin.. “kendimi”, “ben” i arıyordumm heryerde ve sizin bir yazınız çıktı karşıma sonra sayfanızda buldum kendimi ve hemen yazdım.. sonrada o ses işte.. başladık ..
Ne anlatacağımı bile bilmeden ama susmadan konuştum sanki, sanki yıllardır biriken zehri atmak için bekledim bu sesi ben.. yıllardır kaybolan belki de hiç olmayan bir “ben” vardı ve bu bedende hapsolmuştu sanki.. hep başkaları için yaşayan onların mutluluğu için çalışan didinen kısır bir döngüde çırpınan görevli bir robot misali.. çevresi kalabalık ama kendisi yalnız.. bastırılmış duyguların girdabında yok olan bir benlik.. artık hapsolduğu yerden çıkmak için derisini yırtan bir “ben”..
Sihirli değnekti sanki istediğim biri beni bu bunalmışlıktan alsın mutlu, huzurlu, gülen biri yapsın istiyordum.. kendi kararlarını veren, işinde – ilişkilerinde dimdik, değerini bilen, seven – sevilen bir benn istiyordum.. ama telkinler meditasyonlar hiçbir zaman ilgim dahilinde olmamış hayal bile kuramayan biri için yapılması, inanması zor uygulamalar alanlardı.. hem o sihirli değneği istiyordum hem de yaptığımın doğru olup olmadığı tereddüdü içindeydim araştırdım biraz meditasyonun inancıma ters düşüp düşmediğini vs her şeye takıldım önce.. ama o sese güvendim ben.. inandım ..
Zorlandım ama teslimiyet lazım ki o sıkışan duygular çıksın girdaptan.. kimseyle paylaşmadığım o cümleler döküldükçe rahatladım belki de.. seanslarda ağlamaktan içim çıktı.. geçmişteki o küçük “ben” nasıl mahzundu, sımsıkı sarılıp önce ondan özür diledim, önce onu sevdim.. meğer insan sevmeye önce kendinden başlarmış.. Bırakıp atamadığım o kötü duygular için o an gonca hanımın “BUNUN BİZE Bİ FAYDASI VARMI? BIRAKALIM OZAMAN” değişiyle uyandım belki de.. evet değnek misali tak diye değişmiyor her şey ama öyle bir uyanış ki geç bile kalsam iyi ki uyandım.. Siz hiç aynada kendinize gülümseyip hayran hayran baktınız mı? Evden çıktığınızda havanın bile varlığını hissettiniz mi? ben ağaçların kaç çeşit yeşili olduğunu, kuşların sesi arasında uyuklayan köpeklerin, kedilerin ve sabahın huzurunu görmek için sabahın 5 inde yürüyüşe çıkarak ölü toprağını attım önce .. yaşıyormuşum meğer görerek duyarak koklayarak hissederek.. ben neler kaçırdım yıllarca bunları da görüyorum tabi ki.. görünce üzülüp yakınmadım, asla değişmez bu fikir dediğim zinciri kırıp kendi kararlarımı aldım.. kendim için adımlar atıyorum ve bunun kukla misali yaşayan biri için ne demek olduğunu kimse bilemez.. değişimlerin hızı tabi ki çabamızla da ilgili ama ben bu kadar kısa sürede birçok şeyi aştığımın farkındalığını yaşıyorum.. her şeye kızan o kötü olumsuz düşünen kişi gitti her şeyden öte.. ses yükselse sıkışan kalbim, titreyen ellerim o kadar sakin ki artık korkmak yerine sakin kalıp sakinleştirmeyi öğrendim.. değişen daha neler neler.. kukla omuzlarındaki onca yükle öldü, hayat gemisinin dümeni bende artık.. Uyanış başladı sevgiyle istediğim yöne yolculuk…
Bana bu farkındalığı sağlayan, geç artık dümene diye düğmeye basan, bana “beni” hatırlatan, farkındalık veren gonca hanım emeğiniz için çok çookk teşekkür ediyorum…
***
Otel İşletmecisi- (39 yaş)-  İzmir 
Aylarca bir bataklığın içine girmişcesine gece gündüz çırpındığım ve çaresini antidepresan ile çözmeye çalıştığım bir anda Gonca Hanım ‘ın Facebook sayfasında geçmişin izlerinin geleceği nasıl şekillendireceğini anlatan bir yazısını gördüm ve kurtulmam gereken bu zor durum için kendisine ulaştım. Yaşadığım sıkıntı ; olmaması gereken bir kişiye aşık olduğumu zannetmemdi. Gonca hanımla daha ilk konuşmamızda bana bilinçaltımı kendim yönlendirdiğim ve bunu düzeltebileceğim oldu.. Şu cümlesi benim için hayatımın başlangıcı oldu : “bilinçaltındaki sana engel olan canavarını besleme, aç bırak yok olsun!” bu cümlesi beni inanılmaz etkiledi ve beklemediğim kadar çok hızlı düzeldiğimi hissettim.. İkinci konu ise beni geçmişe götürdüğü o anlar! Asla inanmazdım.. Başkası anlatsa uydurma derdim.. Onun sayesinde, geçmişimde hep üzgün gördüğüm ben şu an mutlulukla bakıyor etrafına.. En şaşırdığım an ise ; benden meditasyon esnasında bir kişiyi affetmemi istedi ve affettim onu.. İnanamadığım şey , o kişiye gönderdiğim enerji kısa sürede bana döndü. Size söyleyeceğim tek şey Gonca Hanım ‘ın mesleğini gerçekten hakkıyla yaptığıdır.. Beni bir bataklığın içinden elini uzatarak çıkardığını düşünüyorum.. Yardıma ihtiyacınız olduğunda kendisine mutlaka ulaşın ve çözülemeyecek hiçbir sorun olmadığını ondan öğrenin..
Gonca Hanım.. İyi ki bu hayat sizi karşıma çıkardı yoksa kendi kendime geleceğimi planlarımı mahvedecektim…herşey için binlerce kez teşekkürler.
(telefon üzerinden 4 seans yapıldı)
***

Öğretmen- (32 yaş)- Erzurum

Nasıl başlasam nerden başlasam bilemiyorum   Şuan 33 yaşındayım yaklaşık 20 yıl önce farkında bile olmadan kodladığım korkularla yaşıyormuşum.  Hep geride kalıyordum, istemeden de olsa kendimi arkada bırakıyordum. Çünkü korkuyordum: adım atmaktan, heyecandan, sevmekten, sevilmekten, affetmekten sahiplenmekten en önemlisi ben varım demekten. Hepsini tek tek aştım, çok çabaladım yandım kavruldum ve yeniden doğdum. Şimdi geride kalan ayağıma takılan korkularımdan kurtuluyorum. Belki bazıları için çok basit gözüken ya bundan da korkulur mu denilen korkularımdan ( yükseklik) kurtuldum. Bulutlara doğru yükselmenin tadına vardım rüzgarı saçlarımın arasında hissetmek  beni adeta özgürleştirdi tabi ki hepsi sizin sayenizde iyi ki tanıdım sizi  iyi ki dokundunuz hayatıma Işık oldunuz yoluma ben sadece yürüdüm. 

Her travma her korku niyet, emek ve inançla aşılabilir. 

Meryem Doğan – Öğretmen (33 yaş) – İstanbul

Çalışmalarımızdan bir yıl sonra Meryem Hanım içinden gelerek Instagramdan yazmış, onayıyla gönderdiğini paylaşıyorum. Onunla 8 seans telefon üzerinden çalışmıştık. Soranlar için evet; çalışmalarımız sizlerin de inanç ve gayretiyle kalıcı sonuçlar getiriyor.

“Gonca Hanım Merhaba, sizinle çalışmamızın üzerinden tam bir yıl geçti. Bu bir yıla dönüp baktığımda çok değişim yaşadığımı görüyorum. Kendimle barıştım, kendi değerimin farkındayım özgüvenim yükseldi, pozitif düşünen, neşeli, yüksek enerjili bir insana dönüştüm. Kendim olmaktan ve kendimle olmaktan mutluluk duyuyorum. Daha önce ben yapamam diye hiç gitmediğim bir kursa gidiyorum ve inanılmaz derecede eğleniyorum. Mutlu olduğum insanlarla birlikte oluyorum ve mutlu olduğum şeyler yapıyorum. İnsanlarla olan ilişkilerim ve iletişimim iyi yönde değişti. Kendimi seviyorum, kendime değer veriyorum ve saygı duyuyorum en önemlisi de artık başkalarının ne dediğini ne düşündüğünü umursamıyorum ve karşıdaki kişilerin yaptıklarını kişisel algılamıyorum bu konuda kendimi suçlamıyorum.

Daha alacak çok yolum var biliyorum ama bundan sonraki yolculuğun daha keyifli olacağına inanıyorum.
Size çok teşekkür ediyorum. Sevgiyle kalın iyi geceler ” (Ekim 2018)

Meryem Doğan – Öğretmen (32 yaş) – İstanbul 

Merhaba Gonca Hanım, Sizinle yaptığımız çalışmalardan sonraki gelişmeler: Öncelikle hayata bakış açımın değiştiğini , daha pozitif bir bakış açısı edindiğimi söyleyebilirim.  Daha mutlu ve çevrem  tarafından daha sevilen bir insanım. Daha kolay iletişim kurabiliyorum ve olan her şeyi kendi üzerime alınmıyorum bilinç altımın değişmesinden kaynaklı sanıyorum rüyalarım bile değişmeye başladı. Para konusunda yaptığımız çalışmadan sonra, okulda yapmak için başvuru yaptığım bir çalışmanın onayını aldım . Bu benim için ekstra para demek tabi ki. Ve en önemlisi paramın bereketlenmesi sanırım, bankada hala harcayamadığım param var.  Şimdilik bu kadar, gelişmeler oldukça yazacağım  sevgiyle kalın. (Kasım 2017) (Telefonda 8 seans çalıştık)

Sağlık Memuru – (32 yaş) – İzmir 

Sizinle ilk çalışma için talepte bulunduğumda hayatımın çıkmaz sokakları keskin virajlarında patinaj çeken bir araba gibiydim, sizin dediğiniz bir cümle vardı sürekli sen değiş dünyan değişsin nasıl ya diyordum nasıl yani ben niye değişeyim ki benim neyim var ki bana haksızlık yapılıyor ben üzülüyorum ben niye değişeyim de üzen değişmesin ve sonra çalışmaya başladık sorulan sorularda bile tahammül edemediğim durumlarla yüzleşmek zorunda kaldım aslında ne kadarda benim algımmış ne kadarda benden kaynaklı olaylarmış ben öyle düşünmedikçe ben o noktadan bakmadıkça ben öyle hissetmedikçe olaylar ne kadar farklı ilerlermiş.

ve evet ben değiştim dünyam değişti.

Sokaklar temizlendi virajlar son buldu artık hayatım çiçekli sokaklarda ilerliyor sevdiğim değer verdiğim aşık olduğum adamla sonunda ilişkimiz evliliğe taşınıyor.

kaldı ki imkansızın imkansızı gözüküyordu herkesçe en önce bizim algımızca

ve evet hayat her an değişebilir, değişime direndikçe hayata savaş açtığımızın farkına varalım yeter ki. Değişen her şey bize fayda olsun diye değişiyor bize zorluk olsun diye değil, direnmeyi bırakıp sakin kalmayı öğrenmek diyelim.

yazılarınızı okurken ki içselleştirmeler boşuna değilmiş.

İyi ki yolumuz kesişmiş

Seda G. – (36 yaş) – İstanbul
Merhabalar ,
Aslında kelimeye hangi sözlerle başlayacağımı bilemiyorum.
Belki bir benzetme ile hislerimi anlatabilirim.
Okyanusun ortasında kalmış bir gemi var ve ben o geminin kaptanıyım. Dümeni hangi yöne çevireceğimi bilemiyordum .Bir tarafım korku, kaygı hissederken diğer tarafım kendime nefret ve değersizlik hissettiriyordu. Başka kaptanlar’ın okyanusta seyirlerini izlerken öfke ve kıskançlık tüm hislerimi sarmıştı. Ben bu gemiyi nasıl hareket ettirebilirdim? Belki yöntemi biliyordum fakat uygulayamıyordum. İşte tam o sırada biri kulağınıza fısıldar bırak kaygı, korku, öfke nefret ve kıskançlığı, dümeni tut ve sonsuz okyanusta sende seyir al… İşte o ses hayatınızda mucizeler yaratır. 
Ve gördüm ki ,
Duygu ve düşüncelerimiz neyse o gerçekliği yaratırız .Ben duygu ve düşüncelerimi iyilestirebildim. 
Evet!!!!
15.01.2020 4. Seans çalışmamızın sonuna geldik, çok mutluyum içindeki tüm kötü duyguları ve düşünceleri attım. Kaygılarım, nefretlerim, öfkelerim beni yönetmeyecek ve zihnimi kirletemeyecek çünkü ben kendime inanıyorum.
Hayatıma çok büyük katkıda bulunan…
Değerli Gonca Hocam rehberim olduğunuz için size çok teşekkür ederim. 
Ayrıca 
Sabrınız, özveriniz ve titiz çalışmanız içinde çok teşekkür ediyorum.
Yürek dolusu sevgilerimle ,
Tekrar görüşmek umudu ile …;)

Asie -(34 yaş)- Danimarka 

Merhaba Gonca hanim size burdan tekrardan teşekkür etmek istiyorum. Sizinle tanişmadan önce boşanma karari almiş ve bu surecte duygularimla boğuşurken, sizin verdiğiniz telkinlerle kendi değerimi daha iyi anladim  ve ifade ediyorum kendimi. Yaptiğimiz telefon calişmalariyla yilardir agriyan bacaklarim ve omuzlarim artik agrimiyor. Yaptiğimiz bilincalti calişmasini hala unutamiyorum kendimi nasil maske takarak beni sevmeyen insanlarin yanindan uzaklaşmaktansa onlari hayatinda gıcık etmek icin kaldiğimi ve bu surecten kendimi nasil harap etiğimi anladim. Artik sevgisizlik hisedince sesizce uzaklaşiyorum ve yapilan davranişlari eskisi kadar ustume almiyorum. Bu zamana kadar hep yanliş insanları cekmişim kendime, kendimi surekli başkalariyla kiyaslamişim, kendime hic değer vermemişim değersizlik duygumdan dolayı hayatimada hep beni değersiz hisetircek insanlari cekmişim. Verdiğiniz telkinlerle değersizlik duygumu yendim.

Seanslarimiz daha yeni bitti, evet hayatimda öyle gözle görülür bir değişiklik olmadı ama ben değiştim,ben güclendim, hayata artik olumlu, sevgi dolu ve umutla bakiyorum. En önemliside  kendimi anliyor ve seviyorum. Gecmişe gidip kücüklüğüme sarilmak ve acilan yaralarimi onarmak benim icin inanilmaz bir deneyimdi. (Telefon üzerinden 8 seans çalıştık)

27 yaş, Ev hanımı

İyi günler Gonca hanım, siz bana o kadar iyi geldiniz ki Allah’ın izniyle: 2016 dan beri süregelen kapkaranlık dünyam duygu ve düşüncelerim birden apaydınlık oldu tıpkı her zerresi acı ekşi olan olgunlaşmamış bir meyvenin an gelince her hücresinin tatlanması gibi… İlk seanstan sonra bile yaptığınız duygu temizlemenin onca psikoloji kitabının önüne geçtiğini farkettim.
Elimi kaldıracak halim yokken yapmak istediğim bir çok şeyi yapabilirken buldum kendimi.
Ailemle eşimle aram eskisine göre çok daha iyi hale geldi..
Karşılaştığım olaylar içimi acitmadigi için daha üretken ve çözüm odaklı biri haline geldim
Arkadaşlarım danışmanlık aldığımı bilmiyorlar fakat benim onlara iyi geldiğimi benimleyken enerjilerinin arttığını söylüyorlar..
Kendimi suçlamadıgım için kaderimi sevdim ve, yaratıcımla aramdaki vesveseler kayboldu.
Ve yaşadığım birçok güzel duygu çocukken kırlarda dolaştığım zamanları hatırlattı bana .. tüm bunları ve ve fazlasını paylaşmak istedim sizinle, işinizi severek hakkıyla yaptığınız için güzel bir teşekkürü borç bildim size.

Gül Mert -35 yaş- İzmir
Nerden nasıl başlasam? Gonca hanımı nasıl anlatsam? Hayatın karmaşası, geçmişin pişmanlıkları, hayattan zevk alamazken, ben bitmiş, yorulmuş, umutlarım kesilmişti.
Gonca hanımla tanışınca, o benim bizim meleğimiz oldu. O bir kız çocuğuna annesini kazandırdı, o bir eşe tamamını verdi, inanın bir girdap ve ben çırpındıkça batıyordum geçmişin bana bir faydası yokmuş, bunu Gonca hanımın verdiği telkinler ve anlatamadıklarımı ona anlatmamla, onun bana desteğiyle aştım.Artık hedeflerim, yapılacak çok işlerim var benim. Mutlu olmak, geçmişin yüklerinden kurtulmak, omuzlarımın hafiflemesi, kendime değer vermem ve en önemlisi kendim başta olmak üzere affetmeyi öğrenmem harika bir duygu, inanın yazmak istiyorum hala, iyi ki yolumuz kesişmiş iyikilerimden oldu kendisi. Artık daha pozitif, daha enerjik, daha umutluyum.
Teşekkür ederim iyi varsınız.

Ebru- Yönetici –  (47 yaş) –İstanbul

Yetkinliklerimin kısıtlandığı bir işte çalışmak zorunda kaldığım yetmiyormuş gibi bir de erkek arkadaşımın güvenimi sarsan davranışlarıyla yüzyüze kaldığım bir dönemde Gonca Kubat ın internet sitesi ile karşılaştım. Facebook yazılarını takip ettim ve Doğum günümde kendime bir hediye vermeye karar verdim. Sürekli aynı olaylarla karşılaşmaktan ve beni değersiz hissettiren insanların hayatıma girmesinden yorulmuştum. Gonca Hanım ı seçmekle en doğrusunu yaptığımı seanslar gerçekleşirken anladım. Yumuşak ses tonu ile gönderdiği telkinler, telefon ile yaptığımız seanslar gerçekten iç dünyamda kendimle yüzleşmemi sağladı. En güzeli de karşısındakini insani duygularla değerlendirmesi ve konuyu çözene kadar ilgilenmesi.

Şu an işimden ayrılarak  isteklerimi gerçekleştirebileceğim başka bir iş buldum. Kendimle ilgili farkındalığım arttı ve değersizlik hissinden kurtuldum. Aslında herşeyi bilinçaltımızda şekillendirdiğimiz ne kadar da doğru. Gonca Hanım a emekleri için çok teşekkür ederim. Bakış değişince akış da değişiyor. Sevgiler. (telefon üzerinden 4 seans aldı)

 S.Korkmaz – Muhasebeci- (34 yaş)- İstanbul-

Aslında çokta inanmama rağmen son çıkış olarak aradım Gonca hanımı. Aradım ve mutlu olmayı öğrenmek istiyorum dedim. Çok problemli bir hayatım vardı o kadar mutsuzdum ki kronik bir hal almıştı artık ve hatta insan bu şekilde nasıl yaşar diye düşünmeye başlamıştım. Kapana kısılmış gibi hissediyordum. Hiçbirşeyi düzeltemiyordum ağlama krizlerine giriyordum ve bu durum hayatımda ayrı bir paniğe neden oluyordu. Gördüğüm duyduğum şeylerden kaçmaya çalışıyordum çünkü yeni bir kriz yaşarım diye korkuyordum. Gonca hanımla görüşmelerimiz devam ettikçe hayatımda hem olumsuz durumların hemde bu durumların verdiği duygusal şiddetin azaldığını farkettim. Hiçbirşey için gerektiğinden fazla üzülüp karalar bağlamıyorum. Yaşadığım sürece önüme daha bir sürü problem çıkacağını biliyorum ama artık nasıl başedeceğimi biliyorum ve korkmuyorum. Bu akşam son seansımızı yaptık ve kendimi daha özgür daha mutlu ve daha güçlü hissediyorum. Herşey için çok teşekkür ederim (8 seans telefon üzerinden çalıştık)

Irfan Loznak – (57 yaş) – Londra/İngiltere 

Gonca Hanimin ofke uzerine bir yazisini facebookda okumus, begenmistim.

Diger yazilarinida okumaya basladim.
Gunumuzde hemen hepimizin karsilabilecegi sorunlari cozum yollarini  etkili sekilde isleyebilme yetenegi olduguna inaniyorum.
Uzun bir tereddutden sonra cok caresiz oldugum bir devirde kendisi ile baglantiya gectim.
Ben sorunlarimi uzun uzun konusacagiz Gonca Hanimda  herhalde cozum yollari gosterir diye dusunuyordum.
Bana meditasyonlar /telkinler onerdi.  Uyguladigimda kisa surede cok yararli oldular.
Cok yikici bir hal almis olan negatif dusuncelerimi , hislerimi kisa surede kontrol altina alabildim.
En basta duzgun uyku uyuyabildim!  Sadece bunun bile yarari buyuk oldu.
Uygulamalara daha yeni baslamisdimki bir sabah  saskinlikla boyun ve sirtimdaki stress kaynakli gerginligin agrilarin olmadigini ! fark ettim.
Yillardir sirtim/boynum agrir, zihin ve beden birbiri ile baglantili diyerek  zorla egzersiz ile cozmeye gayret ederdim ancak pek de bir sonuc alamazdim.
Telkinler cok daha etkili oldu adeta bir dugmeye basilmis gibi.
Daha olumluyum, sorunlarin ustesinden gelebilecek  inanc ve gucu bulabiliyorum.
Bu surecde gecmisde yasadiklarimdan en basta kendime karsi siddetli bir kizginlik  , sucluluk hisleri duydugumu bu durumun  yillardir yaptigim – veya yapmadigim-  hemen herseyi olumsuz etkiledigini  anladim.
Calismaya devam ediyorum.
Gonca Hanim ile calismayi cosku ile oneririm.
Calismalarini hakiki  bir samimiyet inanc ve ozveri ile yaptigina inaniyorum.
Gonca Hanimin Web sayfasindaki,  facebookdaki  yazilarindan herkes faydalanabilir.
 Hüseyin Arukan- Gemi Makina Mühendisi (26 yaş)- Ankara

Gonca Hanımla hayatımın kötü giden bir evresinde tanıştım. İşimle ve ailemle ilgili sorunlarım vardı bir çıkış noktası ararken kendimi web sitesinde buldum ve samimiyetini hissedip hiç yapmayacağım şekilde direkt iletişime geçtim. Kendisini sihirli bir değnek olarak değil de, içimdeki gücü açığa çıkarmaya ve özdeğerimi, farkındalığımı arttırmaya vesile olan bir aracı olarak görüyorum. Seanslar bu konuda gerçekten çok faydalı oldu.

En çok hoşuma giden ve dikkatimi çeken noktalardan biri de karşı tarafı asla bir müşteri yerine koymaması. Yani süre bitti haydi bir sonraki seansta görüşürüz değil de o seansta çalışılan konunun tam olarak temizlenmesine önem veren bir insan. (Telefonda 4 seans çalıştık)

Kerime Ergin – Nefes Terapisti (39 yaş) – Kocaeli
 
Gonca Kubatın yazılarını ilk defa facebook da gördüm. Bütün yazılarını bir çırpıda okudum. Hepsi tam da kalbime hitap eden yazılardı. Geçmişimiz, düşüncelerimiz, tepkilerimiz, aynı tekrara düştüğümüz olaylar… sorularıma verdiği samimi cevaplar bende yeni bakış açıları oluşturdu. Sayesinde daha önce yapmayı hiç düşünmediğim yeni planlar yapıp uygulamaya koydum. Ve arada bir bana mesaj atıp ne yaptığımı, işlerimin nasıl gittiğini sorması da yine ondan ders alacağım yönleri. Yani Gonca Kubat sadece işini yapıp parasını alınca sizi tanımayan insanlardan değil. İyi ki sizi tanıdım. Herşey için teşekkür ederim. 

Özlem A.- Öğretmen (29 yaş) – İstanbul

Ben 28 yaşında öğretmenim. Bir evlilik yaşadım ve büyük travmalarla evliliğim bitti. Çok kötü süreçlerden geçerken bir gün artık vazgeçmek üzereydim ve son bir çıkış yolu arıyorken facebookta gonca hanımın gönderileri gözüme çarptı ve bir anda onları okurken buldum kendimi. Her şeyin farkındaydım ama işin içinden çıkamıyordum. Mesaj attım ve ertesi gün bana bizzat kendisi dönüş yaptı. Sesindeki samimiyet ve yakınlık bana güven verdi ve konuşmaya başladık. Bana özel telkin dosyaları ve meditasyon gönderdi. Her gün attığı mesajlarla yalnız olmadığımı hissettirdi. Ve gün geçtikçe güçlendiğimi farkettim. Artık her yeni günün güzelliğini hissedebiliyorum. Kendimi değiştirince dünyanın da değişmiş olduğunu gördüm. Bilinçaltımdaki korkuları, öfkeyi, değersizlik duygusunu seanslarla çalışarak yüzleşmemi ve serbest bırakmayı sağladık. Geçmişimle barışmam için bana yardımcı oldu. Aslında yaşadığımız her şey bilinçaltımızdaki bizimle alakalıymış. Ve birkaç gündür rüyamda eski eşimle yüzleşirken buldum kendimi. Bağ kesme çalışması gönderdi bana seanslarımız bittiği halde. Derken ertesi gün eski eşim mesaj attı ve azap içinde olduğunu söyledi ve ilahi adaletin tecelli ettiğini de görmüş olduk. Çalışmaların hemen ardından bunları yaşamam beni hayrete düşürdü gerçekten. Bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum ama bizzat şahit oldum. Ben gerçekten çok teşekkür ediyorum güzel bir vesilesiniz. Yakınlığından ve samimiyetinden ötürü minnettarım.. (telefonla 4 seans aldı)

 

Emine Altıntaş- Serbest Çalışan (39 Yaş) – İzmir

Merhaba Gonca Hanım sizinle görüşmeden önce hayattan zevk almayan mutsuz huzursuz hep olumsuz düşünen biriydim  iyi ki  o gün size mesaj atmışım hayatım değişti dünyaya bakış açım değişti artık iyi düşünüp iyi şeyler oluyor, uykum düzene girdi, korkularım yok artık her şey çok güzel size çok ama çok teşekkürler ederim iyi ki sizi tanımışım. (yüzyüze 3 seans çalışıldı.)

Burcu Ünal- Yogi, Dansçı ve Gezgin (33 yaş) – Ankara 
“Sağlık problemleri ve kısa süreli bir evliliğin ardından kendimi kişisel gelişim çalışmalarının içinde bulmuştum, bu konuda durmadan kitaplar okuyor, çeşitli çalışmalara katılıyordum, neredeyse her hafta sonu bir etkinlik buluyordum kendime, hastalıkların nedenini anlamaya çalışıyor, durmak bilmez bir iyileşme çabasıyla hareket ediyordum. Hayallerimi gerçekleştirmeye başlamıştım, ancak ilişkilerimde kısır döngüleri yaşıyor, sağlık problemlerine yenileri ekleniyordu. En son yaptırdığım testlerle birlikte yeniden moralim çok bozuldu, kaygı düzeyim arttı. Sosyal medya üzerinden takip ettiğim birçok yaşam koçu vb. terapist olmasına rağmen (bizzat ilgilendiğim konular üstelik) bu konuda yardım almaya pek sıcak bakamıyordum. Bir psikolog ve psikyatrist sürecinden önce de acil bir yardıma ihtiyacım vardı, bu süreçte yazılarını okuduğum Gonca Kubat’ı aramak geçti içimden. Kendisini en başta biraz ön yargılarla ve burun kıvırarak aradığımı itiraf edebilirim, üstelik yüz yüze görüşme yapmayacaktık, nasıl olacak böyle diye zihnimde şüpheler vardı. Ancak ikinci seanstan itibaren çok rahatlamaya başladım, hep bildiğim ancak hayatımda uygulamaya bir türü koyamadığım meditasyonları düzenli yapmaya başladım, seanslar ilerledikçe hala bedenimde duyguları tuttuğumu fark ettim. Duygular boşaldıkça rahatladım, Gonca hanımın yumuşak ses tonu ile uykuya dalmak ve güne merhaba demek kendimi zinde hissetmeme yardım etti. Seanslar bittikten sonra keşke biraz daha olsa dedim, çünkü derinleştikçe farkındalığım da artıyordu. Şimdi ara ara yolladığı mesajlar motivasyonumu sağlama konusunda müthiş bir destek oluyor diyebilirim. Mesela dolabımı düzeltmek istiyordum fakat bir süredir erteliyordum, o gün Gonca hanımdan gelen mesajda da dolap düzeltme örneği vardı, mesajı aldım dedim ve artık o gün dolaplar düzelmişti. Sevmediğim işimden istifa etme sürecindeydim, işten istifa ettim, para kazanma ile ilgili çok kaygım vardı, hala oluyor ara sıra ama ben yeteneklerime odaklanıp onları geliştirmeye çalışıyorum daha çok, içte ve dışta dengeyi buluyorum zamanla. Yaşamımızın bazı anlarında destek ihtiyacı duyabiliyoruz, ancak içimizdeki güce güvenerek çaba, azim ve kararlılıkla hayallerimizi gerçekleştirmenin mümkün olduğuna yürekten inanıyorum. 
Teşekkürler Sevgili Gonca Kubat (telefon üzerinden 4 seans aldı)
Can Dirim – Meslek: Finans (30 yaş) – Ankara

Uzun zamandır instagramdan paylaşımlarını takip ediyordum ve çok bunalıp sıkıldığım anda mesaj atmak istedim. Hemen geri döndü Gonca hanım, hangi konu üzerinde çalışmak istediğimi sordu ve hemen program yapıp çalışmaya başladık. Sanki sihirli bir değnek ile hayatıma dokundu, işlerim kapalıydı ve kazandığım paranın bereketi olmuyordu, sürekli bahaneler yaratıyordum ama sanırım sorun çokta bende değildi bugüne kadar yapamamıştım olmuyordu 🙂 ama daha ilk çalışma sonrasında hiç aklıma gelmeyen yerlerden paralar gelmeye başladı, şansım açıldı, özgüvenim tavan yaptı 🙂 şimdi gözlerimin içi gülüyor, her sabah uyandığımda şükür ediyorum. iyi ki varsınız Gonca hanım emekleriniz için çok teşekkür ederim, bugün yaşadıklarım henüz başlangıç sizin tuttuğunuz fenerli yolda koşar adım keyif ve her geçen gün başarıyı daha çok tadarak koşuyorum 🙂 iyi ki size mesaj attım ve çalıştık. (telefon üzerinden 4 seans aldı)

Nerdan Dal – Satış Yöneticisi (44 yaş)- Ankara 

Hiç bir şeyin tesadüf olmadığına inanan biriyim. Gonca Hanım ile de facebook üzerinde karşılaştığımda bunu sezdim. Bir ay gibi kısa bir süre önce tanıştık ve iş yerinde yaşadığım ciddi bunalımları kendisine aktardım. O da bana, kendimi değiştirmem yönünde telkinde bulundum. Elbette bunu nasıl ve ne şekilde yaptığınız önemli. Belki de bu güne kadar çözemediğim bir bulmacanın kilit harfine yaklaştığımın farkında değildim. İnsan değişmek deyince, kendi hareketlerini davranışlarını değiştirmek anlıyor. Gonca hanım ile başlayan deneyimim, ilerleyerek beni başka araştırmalara da götürdü. Gonca Hanım ile ilk iletişimden sonra, bir seans almaya karar verdim. Bana telkinlerimi hazırladı ve sabah akşam uygulamaya başladım. Uygulamadan sonra hayatımda olanları tahmin bile edemezsiniz. İş yerimde yaşadığım sorunlar çığ gibi büyüdü ve patlak verdim. Bir gün patronuma içimde biriktirdiğim tüm kırgınlıkları hem ağladım hem söyledim. Bir anda da işi ay sonunda bırakacağım dedim. Bunu dediğimi de pişman olmadım. Sonrasında bir rahatlama geldi. Ardından sektörümde ki deneyimimi kullanarak hemen iş başvurularına ve aramalarına başladım. Telkinler, meditasyonlar, enerji yükseltme ve diğer kanalları açma eğitimleri, videoları, makale okumaları derken ufkumun berraklaşmaya, sırların su yüzüne çıkmaya başladığını gördüm. Kendimi istediğim şekilde bir iş için hazırlamalıydım. Ve ben de öyle yaptım. Kendime zaman ayırabileceğim, severek yapabileceğim, geliri iyi bir iş için niyet, hayal ve enerji olumlamaları, Gonca hanımın telkinleri ile birlikte hap niyetine alındı. Sonuç mu? İstediğim işi aldım, daha yüksek bir maaş, daha özgür çalışma ortamı ve yeteneklerimi daha iyi kullanabileceğim bir iş. Şimdi ardıma dönüp baktığımda 25- 30 günlük bir süreçte neleri aştığımı görüyorum. İnsan yaşayınca mucize gibi gelmiyor ama Gonca hanımla ilk tanıştığım andan, çok daha farklı bir yerdeyim. Hem psikolojik olarak, hem de reel hayatımda. Şimdi yeni işimde daha verimli, daha coşkulu ve yüksek performans için çalışmalara devam edeceğim. Sevgi ve farkındalıkla kalın….

Hatice Akyol- Sigortacı (41 yaş)-Burdur

Sizi Facebook tan yazılarınızdan takip ederken tanıdım. Uzun zaman sadece yazılarınız takip ettim okudum. Bazen aramak istedim amannn dedim buda kişisel gelişimci o kadar çok var ki hepsi de aynı şeylerden bahsediyorlar ne olacak ki dedim aramaktan vazgeçtim.

Fakat bir gün o kadar kötü durumdaydım ki arayayım dedim ne kaybederim çok olur biraz param gider dedim. Ama iyi ki de aramışım. Sesinizdeki güven verici ton sizinle irtibatta kalmamı söyledi. Bana özel hazırladığınız cd ler çok işime yaradı. Kendimi daha iyi hissediyor hayattan zevk alabiliyorum.

Sihirli bir değnek gelip tüm olumsuzlukları yok etmesini, zengin olmayı, aradığı sevgiyi bulmayı kim istemez ama böyle bir değnek yok maalesef ama sihirli değneğin tamamen düşüncelerimi değiştirmek olduğunu öğrendim.

Elbette ki yine de hayatımda olumsuzluklar olmuyor değil ancak sizin söylemleriniz ve cd ler sayesinde bu olumsuzları hayatımın renkleri olarak değerlendiriyor ve çok kısa sürede mutlu ve huzurlu olma yoluna girebiliyorum.

Hoşuma giden başka bir olay ise hiç tanımadığım bir insanın bana ne kadar yakın olduğu biliyorum ki telefonun ucunda beni dinleyecek birisi var ve bu çok hoş. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. Her şey için teşekkür ederim. Sevgiyle kalın. (telefonla 4 seans aldı)

Merve Özbay- Grafik Tasarımcı (31 yaş)- Ankara

Gonca Hanımla hayatımın en zor döneminde tanıştım. Facebook’da dolaşırken tesadüfen sayfasına rastladım. O dönemlerde kendimi o kadar kötü hissediyordum ki, adeta bir çıkış yolu arıyordum. Kendimi, ruhumu iyileştirmem gerekiyordu. Bu zamana kadar kendimi hiç düşünmemiştim. Hep başkalarının, ailemin, sevdiklerimin iyi olmasını istiyordum. İçimde sürekli olumsuz konuşan kişiyi susturmanın zamanı gelmişti ve Gonca Hanım’a Facebook’dan yazarak kısaca durumumdan bahsettim. Kendisi beni hemen aradı ve ilk defa konuşuyor olmamıza rağmen o kadar sevecen ve samimi konuştu ki hemen çalışmaya başladık. 4 seansın sonunda hayatımda hiç olmadığım kadar huzurlu ve güvende hissediyordum. İyi ki tanımışım kendisini, hayatımda daima var olmasını diliyorum. 

Hülya Atmaca – Ev Hanımı-(53 yaş)- İstanbul

Gonca hanım, siz kanatsız melek gibi tüm hücrelerime ve bilinçaltıma dokundunuz. Sizden seans aldıktan sonra hayatım değişti. Adeta ikinci hayatıma yolculuğa çıktım. Tüm olumsuz duygu ve düşüncelerimi dönüştürmeyi öğrendim. Ben değiştikçe hayatım değişti. Size ne kadar teşekkür etsem az. (telefon üzerinden 3 seans aldı)

B – Bankacı – (32 yaş) – İstanbul

Gonca ile karşılaşmam aslında bana hiçbir şeyin tesadüf olmadığını gösterdi. Tam ihtiyacım olan o içten ve rahatlatıcı danışmanım karşımdaydı :)) Erkek arkadaşım hiç hak etmediğim bir şekilde benden ayrılmıştı. İçimde fırtınalar kopuyor, oldukça öfkeli ve isyankar bir haldeydim. Gonca ile karşılaştığımız 3 seans ve sonrasındaki telkinleriyle oldukça rahatlamıştım. Geçmişimdeki tüm kırgınlıklarımla da yüzleşmiştim. Kendime ve iç dünyama telkinleriyle daha çok vakit ayırmaya başladım. Zihnimi dinlendirip kendimi iyi hissetmeye başladığımda belki de bir mucize gerçekleşti ve erkek arkadaşım aylar sonra benimle tekrar birlikte olmak istediğini söyledi. Evlenme teklif etti. Şimdi evlilik arifesindeyim ve geçmişin kötü anılarını hafızamdan sildim. Gonca’ya kötü günlerimde yanımda olduğu için çok teşekkür ediyorum. Sevgiler B. (yüz yüze 3 seans aldı)

Serap Genç – Sağlık Personeli (30 yaş) – Aksaray

Merhabalar Gonca Hanımcım, Sizin ve o güzel seanslarınız sayesinde artık kendimi daha özgür hissediyorum. Bu hayat benim ve benim kararlarım demeyi tekrardan öğrendim artık. Ben varsam herkes var. Farkındalığıma kattığınız güzel emeğiniz için teşekkür ederim. (telefonla 3 seans aldı)

B – Mühendis – (Yaş 35) –  Ankara

Kalbimde sanki kocaman bir taş varmış da ağırlık yapıyormuş gibi bir hisle yaşıyordum uzun zamandır. Tüm sorunlarımdan artık kaçamaz hale geldiğim bir gün iki gözüm iki çeşme ağlarken, neredeyse tüm hayat hikayemi anlatan uzunca bir yazı yazdım Gonca Hanım’a, buna rağmen hemen ertesi gün aradı beni. Kendime bile güvenemeyen ben, sesindeki samimiyete o anda güvendim. Yapmak istediğim ve yapmam gereken o kadar çok şey vardı ki, ama benim bunları yapmak için hiç enerjim yoktu. Benim için hazırlamış olduğu telkinlere bayıldım, o kadar iyi geldi ki daha ilk günlerde bile enerjim artmaya başlamıştı. Sorunlarım hala aynı, ama artık benim bakış açım farklı. Kalbimde duran o kocaman taş artık yok. Evet Gonca Hanım’ın elinde bir sihirli değnek yoktu, ama sanki varmışçasına dokundu bana. Her gün göndermiş olduğu, benim için ders niteliğinde olan mesajları tekrar tekrar okuyorum. Artık kendi değerimin farkındayım! Yapmak istediğim şeyler için adım atmaya başladım. Her şeyden önemlisi ise artık içim kıpır kıpır… Çalışmalarımız tamamlanmasına rağmen, Gonca Hanım’ın her an telefonun ucunda olduğunu bilmek bile huzur veriyor. Danışanlarına müşteri gözüyle bakmayıp arkadaşça yaklaşımı ise paha biçilemez. Hayatıma sihirli dokunuşunuz için, samimiyetiniz ve her şey için çok teşekkürler Gonca Hanım. (telefonda 4 seans aldı)

Polis (29 yaş-Erkek) – İstanbul

Gonca hocamla yaptığımız seans çalışmalarından sonra hayatımda yapmak isteyip de sürekli ertelediğim hedeflerim için azimle çalışmaya başladım. Önceden bu gücü kendimde yeterince bulamıyordum ancak seanslardan sonra benim için özel hazırlanmış olan telkin çalışmalarıyla güne enerjik, mutlu ve heyecanlı başlıyorum. Hocamın özverili ve samimi yaklaşımı daha sonrası geri bildirimlerle takibi kalıcı bir etki bırakarak hayatımın iyi yönde devam etmesini sağladı, teşekkürler hocam. 

Serbest Çalışan (41 yaş- Kadın) – Bursa

Benliğimden habersiz bir yönetmen… hayatımı beni bunaltarak yönetirken, dedim ki yeter!!kendimi bulmalıyım yeniden!.. tamda bu haldeyken sizin yazınızı okudum…iyi ki okudum. çalışmalarımız çok kısa süre önce bitti ve ben 3 gündür meyvesini alıyorum, biliyorum her şey daha da güzel olacak çok çok güzel olacak güzel gönlünüze, beyninize, sesinize sağlık bana mutlu beni verdiğiniz için çok teşekkür ederim Bursa’dan musmutlu, yeni umut dolu, özgüveni çok fazla yüksek Yeni benden sevgi ve selamlar. (telefonla 3 seans aldı)

Öğretmen- (33 yaş-Kadın)- İstanbul 

Gonca hanımı tanımam ilk olarak Facebook üzerinden yazılarını takip ederek başladı. Dili o kadar sade ve akıcıydı ki; kendimi sürekli olarak yazılarını okurken buldum. Her okuyuşta kendimde mutlaka bir şeyler buluyordum.
Yolunda gitmeyen onca şeye rağmen, 1 kez bile psikoloğa gitmemiş ben, kendimi Gonca hanım’ın yanında buldum. O kadar içten ve sevgi doluydu ki; daha ilk buluşmamızda kendimi, kendimin bile hatırlamayı istemeyeceği şeyleri anlatırken buldum. Ardından bana özel hazırladığı telkin cd leri ve meditasyonlar ve her gün moral verici, güzel mesajları…Gonca hanımla tanıştıktan sonra; gün be gün kendimi daha iyi hissetmeye başladım. İlk olarak uzun zamandır çıkmak istediğim ama bir türlü yapamadığım eve çıktım. Ardından; sürüncemede kalan ve beni yoran ilişkimi bitirdim. Şimdi çok daha güzel bir ilişki yaşıyorum ve yeni evimdeyim. İyi ki tanıdım kendisini…içten yardımları için kendisine çok teşekkür ederim. (yüzyüze 4 seans aldı)

Hatice Sönmez- Serbest meslek- (38 yaş) – İstanbul

Gonca hanımla tanışmam Facebookta takiple başladı. Yazıları herkesin anlayabileceği sadelikteydi. Uzun zamandır bir arayış içindeydim. Gerek özel hayatım gerekse işim için gereğinden fazla mücadele etmekten yorulmuştum. 1.kez yaptığımız telefon görüşmesinden sonra her gün kendisinden harika mesajlar gelmeye başladı. Bazen düşündüğüm uygulamadığım bazen de hissettiğim ve farkına varamadığım konulardı. Bu mesajlar bile birçok şeyi farkına varmamı sağladı. Sonra bir gün buluştuk. O hoş ve samimi sohbetten sonra bana özel hazırladığı telkinler ve meditasyonlarla simdi kendimi daha iyi hissediyorum. Neyin neden olduğunu biliyorum. Yasadığım mücadelenin aslında kaynağının fark etmeden bilinçaltıma attığım duygu ve düşüncelerim neler olduğunu gördüm. Beni bu bilinç düzeyine getirdiği için ve samimi yaklaşımı için çok teşekkür ederim. Simdi herşey daha kolay çok çok daha güzel:) (yüzyüze 3 seans aldı)

Özlem Türkcan- (Serbest Çalışan) – İzmir

Gonca hanımın Ad ve Soyadından başka bir bilgiye sahip olmaksızın face’de sadece bir kaç yazı okudum, hemen aradım . Geçmişini merak etmeden araştırmadan yardım almak istedim. Şimdi anlıyorum hiç bir şey tesadüf değil , genelde bir araştırır sorgularız ya ben bunları bile yapmadım. Allah çok iyi bir insana denk getirdi.. Tarzı, sabrı yaklaşımı kişiye özel olumlamalar telkinler hepsi çok verimli. Seanslar sonucu yapmak isteğim şeye odaklanabilmem beni çok mutlu etti. Dinginlik, Esmalar, dualar Varolan huzuru içimize daha fazla akıtıyor. Bilsem de yapamadığım bir döneme girmiştim çünkü…… Böyle ufku geniş ,zihni temiz bir insan tanımak bile yeter…Birde önemli bir ayrıntı rüyalarımda; hep beni üzmelerine izin verdiğim insanlarla barış halinde olduğumu, bazılarının da yeni doğmuş bebekle bana geldiklerini gördüm., …. arınmaya dair diyorum ben bunlara kendimi iyi hissettiren rüyalarda görmeye başladım .. Çok çok teşekkürler…… (telefonda 4 seans aldı)

Vekil İmam (41 yaş-erkek)- Antalya

“Merhaba Ben, çok uzun yıllar psikolojik sorunlar yaşayan, yıllardır psikolojik ilaçlar kullanan biriyim. Psikiyatrist doktorlarla görüşmelerimde bir fayda bulamayınca onlara açık açık bana şu kullandığım ilaçları yazın benim iyileşme beklentim yok, boşuna bana zamanınızı harcamayın diyordum. Birgün Gonca Hanım’ın facebook’ta bir yazısına rastladım, Gonca Hanım’ı daha yakından tanımaya çalıştım. Gonca Hanım’ın çok ufuk açıcı olduğunu gördüm. Bu bende Gonca Hanıma TERAPİ için güven duymamı sağladı. Gonca Hanımla iletişime geçip başka şehirlerde olmamıza rağmen telefonla 4 seans bilinçaltı temizleme ve istediğimiz şeylerin bilince yerleştirme ”tekniğiyle” sorunlardan tamamen kurtuldum ve rahatladım. Hala bu değişimin şaşkınlığını yaşıyorum. Gonca Hanım Gözleri bağlanmış sağa sola çarparak yürüyen birinin gözlerini açarak aydınlık içinde yürümesini sağlıyor. İnanamayacağınız kadar kolay yöntemlerle acılarınızdan kurtulmanız mümkün. Tekrar tekrar Gonca Hanım’a Teşekkür ediyorum.” (telefonda 6 seans aldı)

Cem Bey – Yönetici (35 yaş) – İstanbul

“Kendimi keşfetme ve sürekli geçmişe dönüp anı kaçırmakla olan mücadelemde bana farkındalık kazandırdığınız için ne kadar teşekkür etsem az. Telkinler ve geçmişteki travmatik olaylara farklı bakış açısı kazandırma çalışmanız ise ciddi bir tecrübem oldu. İyi ki sizi tanımışım. Özverili çalışmanızın yanı sıra işinizi severek yaptığınız her halinizden belli oluyor. Başarılarınızın devamını dilerim Gonca Hanım.” (yüzyüze 3 seans aldı)

Ev Hanımı (40 yaş)- Ankara

“Sevgili Gonca Hanım sizinle tevafuken tanıştım ve o günden beri hayatım değişti. Artık zihnimin konuşmasına dur diyebiliyorum ve hayattan tat alabiliyorum. Sabahları daha mutlu kalkıyor ve keyifle gün içinde işlerimi yapıyorum. Yapamam dediğim şeylerin cesaretle üzerine gidiyorum. Geçmişle ilgili çalışmaların çok faydasını gördüm onları kabul ettim. düşünmüyorum. İnanın çok şey değişti. Artık geleceğe daha emin ve umutla bakıyorum iyi ki varsınız iyi ki tanıdım sizi İnşaallah daha çok insana ulaşırsınız çok teşekkür ederim.” (telefonda 4 seans aldı)

Neslihan – Yönetici (38 yaş)  – İzmir

“Her şey çok güzeldi. Sorunların kök nedeni analiz edilerek başlandığı için çözüme ulaşmak daha hızlı gerçekleşti. Meditasyonlarla zihnimin sakinleşme deneyimini yaşadım. Travma dediğim şeyler şimdi aklıma geldiğimde gülebiliyorum. Telkinler gerçekten çok etkili oldu, artık şirkette kendime daha fazla güveniyor ve daha rahat hissediyorum. Şimdi bilinçaltımın nasıl çalıştığını görerek iyice öğrenmiş oldum. Şimdiye kadar korkularımı yaşadığımı fark ettim. Bundan sonra zihnime olmasını istediklerimin tohumunu ekmeye başladım.” (telefonda 4 seans aldı)

İş adamı (38 yaş) – İstanbul

“Bir potansiyelim vardı ama onu nasıl kullanacağımı bilmiyordum. Hayatımda daha önceki başarısızlıklarım beni geri planda tutuyordu. Gonca Hanım’la yaptığımız çalışmalarla hatalarımdan öğrenmem gerekeni öğrenip, hayalim olan iş konusunda adım atmaya başladım. Şimdi kendime daha fazla güveniyor ve gerçekten istersem yapabileceğimi biliyorum.”  (yüzyüze  2 seans aldı)

 Aylin A.- Bankacı (35 yaş) – İzmir

“Geçmişe takılıp kalmıştım. Zihnim sürekli konuşuyordu. Sanki kısır bir döngü içinde hep aynı şeyleri yaşayacakmışım gibi gelirdi. Gonca Hanım’ın verdiği meditasyonlarla ilk defa zihnimin sustuğunu gördüm. Geçmişte takılı kaldığım olaylara seans esnasında artık gülüyordum, olayın hissiyatı ben de artık değişmişti. Teşekkürler bana getirdiğiniz farklı bakış açıları için :)” (telefonda 4 seans aldı)

Sevgi Ünal – İstanbul 

“Geçmişle yasadığım için hiç önümü göremedim. Hep gelecekte de geçmişte yasadıklarımın aynısını yaşamaktan korktum. Gecmisteki kötü beni üzen ağlatan anılar yaşanmışlıklar hep beynimde hayatımdaydı. Geceleri yattığımda beynim susmaz devamlı konusurdu benimle. Hep o anlara giderdim ta ki Gonca hnmla tanşana kadar..Allah cıkardı karşıma diyorum. Çünkü dibe çakılmama ramak kalmıştı sanki ve sonra Gonca hnmla yaptığımız calışmalar meditasyonlar Gonca hnm ın hergün hazırlayıp gònderdiği msjlar beni kendime geri getirdi…ve simdi gecmise hiç ama hiç takılı değilim hatırlamıyorum..ve bunun icin gonca hnm cok tşk ederim. BAKIŞ AKIŞI DEĞiŞTİRİR, İNANÇ BAŞLARSA HER ZMN BAŞARABILIRIZ ve ben başardığıma inanıyorum, tşk ler gonca hnm..sizi seviyorum.” (telefonda 3 seans aldı)

Dilek K.- Adana (36 yaş- iş kadını)

“Hayatımda tam dibe vurdum dediğim sırada tesadüfen bir yazısını okudum sevgili danışmanımın…terapistlerin asla sonuca götürmedikleri terapilerden , kişisel gelişim kitabı saçmalıklardan ve aslında tüm bu kişisel gelişimcilerin sizi dolar işareti olarak gördüğünü farketmekten fenalık gelmiş durumdayken hayatımda ilk defa yaptığım bir şeyi yaptım ve kendisine aslında çok ta cevaplanmayacağını cevaplansa da geri dönüş yapmamayı düşündüğüm kısa bir mail attım .hemen dönüş yaptı …bu zarif dönüşe cevap vermemek haksızlık olur düşüncesiyle aradım…Dünyanın en zarif sesi bana problemleri 4 seansta çözebileceğini söyledi …düşünebiliyormusunuz sadece 4 seans 🙂 şaka yapıyor sandım ama Gonca hanım gerçekten ciddiydi …İnanmadım ama ne kaybederim ki diye düşündüm…berbat durumdaydım …yıllardır yaşadığım kısır döngüden gerçekten çıkamıyordum …ilk seanstan sonra farkettim ki son derece dürüst..samimi..içten..işinin bilincinde..ciddi çalışan ve elinden geleni esirgemeyen farklı bir insan o..bilgilerini zekice ve pratik bir biçimde aktarabilen..uygalayabilen…çözüm odaklı ,sizi gereksiz bilgilerle oyalamayan ,karşısındakine güven veren bir uzman..yeteneklerini profesyonelce kullanabilmesi çok önemli bence..herşeyden önce sıcacık güven veren sesi ve pozitif düşünceleri karşısındakine ayrı bir enerji veriyor..çekinmeden başvurabileceğiniz ender insanlardan biri..dürüstlüğü..samimiyeti..pozitif etkisi..donanımlı oluşu.danışanıyla kurduğu üstün empati yapabilme yeteneği, çözüm üretimi..sonuca en iyi yoldan sabırla ulaşımı..karşısındakini iyi anlama yeteneği müthiş…Gonca hanımla ruhunuzdaki,kafanızdaki çekmeceleri tek tek açıp onları çözüp yerine mutlulukla huzurla dolduruyosunuz ….bu size tıka basa mutluluk duygusunu yaşamayı öğretiyo..ve isteseniz de olumsuz yada kaygılı olamıyosunuz çünkü kafanızdakiler artık mutlulukla dolu huzurla dolu…ben ikinci seansımı bitirdim …inanması güç ama bendeki değişime ben bile şaşkınım. sevgili danışmanım benim hayattaki en güzel şanslarımdan biri, yolumuzu kesiştiren her neyse şükürler olsun.” (telefonda 4 seans aldı) 

Ankara’dan bir Danışan (45 yaş- Ev hanımı)

“Hayatımın çok kötü bir evresindeydim. Kısa süre önce bana çok acı veren deneyimler yaşamıştım. Yemek yiyemiyordum, uyuyamıyordum, uyuduğumda ise sürekli kabuslar görüyordum. Sürekli kilo kaybediyordum. 24 saat kriz derecesine varan ağlama nöbetleri geçiriyordum. Hayattan hiç bir umudum kalmamış, basit günlük işleri bile yapamaz haldeydim. Bu durumdan kurtulmam gerektiğini biliyor ama nasıl yapacağımı bilmiyordum. Tesadüfen sosyal medyada Gonca Hanıma rastladım. Yazılarını okudum. Aradığım çareye yaklaştığımı hissettim. Gonca Hanımla iletişime geçtim. Kendisi hemen döndü bana. Kendisiyle ilk konuşmamızda dahi beni rahatlatmış ve her şeyin çaresi olduğunun güvenini vermişti bana. Evet yanılmamıştım. Gonca Hanım aradığım doğru kişiydi. Bana bu güveni vermişti. Hemen ertesi gün bana özel hazırladığı gece ve gündüz telkinlerini gönderdi. Hemen dinlemeye başladım. Yine bana önerdiği meditasyonları yaptım, manevi tavsiyelerini de bire bir uyguladım. Gonca Hanımla yaptığımız seanslar daha bitmeden, asla olmaz dediğim, hatta olması imkansız mucizeler gerçekleşti hayatımda. Artık yemek yiyebiliyorum, uyuyabiliyorum, kendimle barıştım. Gonca Hanımın sayesinde değerli olduğumun farkına vardım. Her şeyin bir çaresi olduğunu ve o çarenin “KENDİMİZ” olduğunu “GONCA HANIM” öğretti. Şimdi çok mutluyum. Teşekkür ederim “GONCA KUBAT” iyi ki varsınız. İyi ki sizi tanıdım.” (telefonda 4 seans aldı)

Avukat – İstanbul (36 yaş-kadın)

“Gonca Hanım’la çalışmaya başlamadan önce tereddütlerim vardı; ön görüşmemizde dediği gibi gerçekten beni üzen birinin etkisinden kurtulabilecek miydim? Ancak daha ilk seansta rahatlamayı hissettim. Verdiği meditasyonu başta gereksiz bulsam da, yaptıkça zihnimdeki durulmayı gözlemledim. Seanslarında yaptığı travma çalışmalarıyla terk edilmenin verdiği acının etkisinin 100 ağırlığından 5’e kadar birkaç dakika içinde azalması benim için çok farklı bir deneyim oldu, resmen hafifledim. Ayrıca adıma özel hazırladığı telkinleri dinleyerek uyumak beni mutlu etti. Seans günlerini heyecanla bekledim, seanslarda bilinçaltının çalışma esasını anladım, ondan öğrendiğim teknikleri hayatıma uygulamayı öğrendim. Şimdi duygularımın kontrolünü elime alabiliyorum. Benim için hakikaten bir dönüşüm gerçekleşti. Şu anda geldiğimden çok farklı, kendi değerinin farkında olan, huzurlu biri oldum. Çok teşekkürler.” (telefonda 4 seans aldı)

Mali Müşavir – İstanbul (46 yaş – erkek)

“Benim icin cok olumlu pozitif geçti. İlk görùsmemizden itibaren konusmaniz telkinleriniz ve tespitleriniz benim icin değerli gecti.Sizin bilginiz ve tecrùbeniz cok ilimli ayrica bana gösterdiginiz yol ve dùsùnce tarzi ve yaklasimi cok gùzel. Bu benim ilk kez yaptigim bir görùsme oldugu icin bende biraktigi izlenim sizin inancli gùvenilir oldugunùz.ayrica ses tonunuz gùven verici en ònemlisi pozitif yol göstermeniz.bedenen ruhen bir hafifleme temizlenme ve arinma hissetmem.” (telefonda 1 seans aldı)

Ev Hanımı (40 yaş)- İstanbul

Gonca hanım merhaba size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum hayatımda en umutsuz en dibe vurduğum en değersiz hissettiğim zamanda karşıma çıktınız… Şimdi enerjim huzurum mutluluğum her seyim var kendi değerimin farkındayım geçti gitti… iyi ki tanımışım sizi sevgiler.. (telefonda 4 seans aldı)

Müteahhit – İstanbul (39 yaş-erkek)

“Sevgili Gonca Kubat hanıma nette tesadüfen rastladım. Benim de birtakım özel hayatımda ciddi travmatik sorunlarım vardı gitmediğim psikolog hacı hoca kalmadı, hiçbir işe yaramadı En son gonca hanımı tesadüfen sosyal medyada gördüm sayfalarını çalışmalarını inceledim, % 100 bilimsel verilere göre yapılmış çalışmalar olduğuna kanaat getirdim. Bi denemek için kendisiyle kontağa geçtim. Sonuç tahmin ettiğimin üstünde gerçekten başarılıydı. Gonca hanıma çok teşekkür ediyorum çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum. Ben onun seanslarını gerçekten faydalı gördüm ve yakın çevreme de tavsiye ettim. İyi ki onunla tanışma fırsatı bulabilmişim, kendimi çok şanslı görüyorum psikologların bile başaramadığı travmaları atlatmama sebep oldu Gonca hanım” (telefonda 4 seans aldı)

Hülya Şimşek – Antalya

“Gerçekten ilk seansla bile farklıyım inançlı ve umutlu düşünebiliyorum. Hep olumsuz ve negatif düşünürken bugün düşüncelerimi pozitife çevirebiliyorum önceden güzel bir gelecek hayal edemiyordum bile ama şu an her şeyin çaresi var diye düşünebiliyorum.
Gonca hanım mükemmel biri onu tanıdığım için çok şanslıyım bir tek seansıyla bile beni rahatlattı düşüncelerim hayata bakışım değişti. Panik atakla baş etmeyi öğretti bana teşekkürler Gonca Hanım.” (telefonda 4 seans aldı)

error: Content is protected !!