fbpx

Sağlıklı İlişkiler Atölyesi

Çözüm genellikle sorunun içindedir. Bakmayı öğren, göreceksin. Önce kendini anla çözeceksin.

🌟 İçindeki çocuğun sana mesajını öğrenmek istiyorsan,
🌟 İlişkilerini hangi kayıt, kodlama ve inançların sebebiyle sabote ettiğini fark etmek ve dönüştürmek niyetindeysen,
🌟 Eski ilişkilerindeki öğretiyi alarak, enerjini geri almayı seçiyorsan,
🌟 Gölgede kalan yönlerini aydınlıkla uyumlandırmak ve kendini her halinle sevmeye varsan,
✨️ Gelecekte olmayı istediğin halinin yaşamı nasıl olur merak ediyorsan,

10 Kasım’daki Sağlıklı İlişkiler Atölyemiz sana çok şey kazandıracak.

Sağlıklı İlişkiler atölyemiz bilgi ve teorinin ötesinde uygulama ağırlıklı.

Temel İçerik:

* Mutlu ilişkiler yaşamaktan alıkoyan düşünceleri keşfedip, onları bırakmak

* Eski ilişkilerden özgürleşmek

* İçindeki Çocukla Barışmak

* İdeal İlişki Tasarımı

* Dönüştüren ve enerji yükselten meditasyonlar ve telkin

Uygulamalı atölyemizde geçmişin etkilerinin bugüne yansımalarını fark ederek, geleceği yeniden tasarlayacağız.

Talep üzerine 10 Kasım Perşembe saat 20:30-22:30

Katılım Bedeli 450TL’dir, 9 Kasım’a kadar erken kayıt indirimi ile 350Tl.

Katılım için Zoom linki gönderilecektir.

Daha önce gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmalarımız sonrası geribildirimler:

“Merhaba, akşamki travma çalışmasından sonra kendimi hafiflemiş  hissediyorum.  üstümden tonlarca ağırlık kalktı sanki. Son hatırladığım  diye bişey yok garip, bomboş… elim kolum boynum omuzlarım gevşedi hamur gibi. Bugün küçük canan la program yaptık çocuklar gibi eğlenmeye karar verdik. Sahi en son ne zaman bu kadar özgür oldum. Siz çok iyi bir rehbersiniz. Canan”
“Merhaba Gonca hanım , Çok güzel bir çalışmaydı benim için farkında olduğum anlar çoğaldı. Kendimle ilgili farklı duyguları keşfettim emekleriniz için çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızı daha çok deneyeceğim olumlu yönlendirmeleriniz için teşekkürler sevgiler” Deniz İnci Gündebahar
“Canım Hocam Canım Dostum, Size ne kadar teşekkür etsem azdır perşembe gecesi yaptığımız ilişki  calismasi sonrası Cuma günü isyerimde harika geri dönüşler aldim  sohbetim tarzım  ve konuşmalarim için  çok içten güzel sözler duydum Maşallah diyeyim Yaptığımız her çalışma  fazlasıyla  dönüyor. İyi ki varsınız ve iyi ki sizinle karşılaşmısim Hep   mutlu olun Sevgiler…” Aysel Gümüş
“Geçmişte yaşananlar neden sürekli hala beni rahatsız ediyor aklımdan çıkmıyordu .. “ Kendine kızmayı bırak . Geçmişe yüzlerce kere dönsen de yine aynı şekilde davranırdın . “ diye seslendiğini duyduğum Gonca hanımın çağrısı ile başlayan harika bir dönüşüm programı başladı birlikte… Şimdi baktığımda geçmiş o kadar da korkutucu değil hatta bi o kadar güzelmiş yaşananlar yine aynı ben olurdum , anlayış ve derin bir kabulle adanmış olarak .. ohh iyi ki bu çalışmada buluştum sizinle ve devam etme niyetindeyim daha teşekkürler Gonca hocam. Bu çok kıymetli çalışmalarla buluştuğumuz için yol ve yöntemleriniz için teşekkürler  Doktor Ö.”
“Gonca Hanımı uzun süredir sosyal medyadan takip ediyorum, atölye çalışmasına katılma fikri beni heyecanlandırdı. Ruhuma çok ağır geldiği halde güçlü kalmaya çalışarak yaşadığım travmaların acısını bedenime kitlediğimi ve yıllar geçsede bu acının geçmediğini birlikte yaptığımız atölye çalışmasında öğrendim.Çalışma sonrasında önce bedenime ve sonra ruhuma gelen huzuru anlatamam, boşuna yıllardır hamallık yaptığımı farketmemi sağladı, şimdi daha huzurlu ve mutluyum. Güler yüzü, samimiyeti ve uzmanlığı  için Gonca Hanıma  teşekkürlerimi iletmek isterim, iyi ki tanımışım sizi, sevgiler. Asude”
 “Geçmişte yaşananlar neden sürekli hala beni rahatsız ediyor aklımdan çıkmıyordu .. “ Kendine kızmayı bırak . Geçmişe yüzlerce kere dönsen de yine aynı şekilde davranırdın . “ diye seslendiğini duyduğum Gonca hanımın çağrısı ile başlayan harika bir dönüşüm programı başladı birlikte..
Şimdi baktığımda geçmiş o kadar da korkutucu değil hatta bi o kadar güzelmiş yaşananlar yine aynı ben olurdum , anlayış ve derin bir kabulle adanmış olarak .. ohh iyi ki bu çalışmada buluştum sizinle ve devam etme niyetindeyim daha teşekkürler Gonca hocam
Bu çok kıymetli çalışmalarla buluştuğumuz için yol ve yöntemleriniz için teşekkürler  “
Doktor Ö.

Geçmişten, kodlarından, kayıtlarından özgürleşip, kendine yeni bir dünya kurmanın yollarını öğrenmek  istiyorsan kontenjan dolmadan kaydını yaptır.

 

  Adınız, Soyadınız

  Telefon Numaranız (Başına 0 koyarak ve boşluk bırakmadan girin)

  E-posta Adresiniz

  Doğum Yılınız

  Yaşadığınız Şehir

  error: Content is protected !!