fbpx

Bolluk Berekete Açılan Kapı Atölyesi

Para da her şey gibi bir enerjidir. Bundandır az kazananın bereketini görürken, çok kazananın borç içinde yaşantı sürmesi, birden zengin olanın, sonra onu kaybetmesi. Bolluğun bereketin frekansında kalamadıkça eski durumlara dönülür.
İnsan “hangi duygu, düşünce ve inanç kalıplarım bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşamama blokaj koyuyor?” diye sormalı ve bilinçaltını okumalı. Herkeste farklı kayıtlar olabiliyor.

Bizler sonsuz sınırsızı anlamak için dünyaya gelmişken, sınırlı düşünce ve kalıplarla potansiyelimizi bilemedik. Hakikatindeki kendini, varlığın bahşettiklerini göremedikçe sıkıntı çektik. Düşünce şeklimiz evrilmiş, kodlarımız bozulmuştu. Şimdi bu yaşadıkça bizi sınırlayan düşünce kalıplarından, yüklenmiş olan korkulardan özgürleşerek hakkettiğine inandığın gerçekliğine dönme zamanı.

Parçası olduğun evrende olan bolluk ve bereket senin hakkın.

Bir girişimci gelire odaklanarak gelirini büyütürken, sabit maaşlı bir çalışan gidere odaklanarak giderleri büyütmektedir. Odaklandığınız şeyi büyütürsünüz, bu evrensel bir yasadır. Yaptığımız çalışmalarda bir danışanım kendisi ne kadar para kazansa da parayı yetiremediğini düşünüyordu. İnancın köküne baktığımızda ailesinde yokluk yaşadığı dönemler, paranın yetmediği an’lar zihninde yer kaplamaktaydı. Esasında onun, sürekli gidere odaklandığını fark ettik. Kazandığını görmeden önce, gidecek paraları hesaplıyordu. Bir başka danışanımın para konusundaki engellerine baktığımızda; geçmişte yaşadığı kayıplardan korkarak para geldiğinde, parayı tutamıyor, elimdeki para hep bir yerlere gidiyor inancı vardı. Bu kaybetme korkusunun oluşumunu analiz ettiğimizde; küçükken ona verilmiş olan paraları arkadaşları yada akrabalarının istediğini gördük. Bilinçaltımız kendisini korumaya programlı olduğundan daha önce yaşadığı korkuları anımsatarak bizi geri planda tutar.

Para da bir enerjidir. Bilinçaltı hak ettiğine inandıklarını kendine çeker. Bilinç çok parayı hakkettiğini düşünse de bilinçaltında paraya dair olumsuz kodlar varsa parayı iter, yada gelen para da bir şekilde gider. Bilinçaltımız, düşünce ve inançlarımızla çelişen isteklerimizi sabote eder.

Para konusunda aileden ve atalarımızdan gelen inanç ve kodlar çok önemli yer kaplar. Yoksul bir ailede dünyaya gelmiş olmak, küçükken ebeveynlerimizden duymuş olduğumuz para ile ilgili sözler, iflaslar, kayıplar bilinçaltımıza kaydolur. Atalarımız savaşlardan çıkmış, kayıplar görmüş, yokluk çekmiş, zorluklar yaşamış. Tüm bunlar bizim DNA’larımıza kadar işlemiş. Tüm bu yüklerden nasıl kurtulacağız diyebilirsiniz. Günümüzde bilimsel olarak DNA’nın işleyişinin değiştiği de kanıtlanmış durumda.

Para = Zaman = Değer

Sen değerini yaşamayı bildiğinde paran da zamanın da değerlenecek.

Atölye İçeriği:

 1. Bolluk bereket içinde yaşamaktan alıkoyan bilinç ve bilinçaltındaki kodlama, sınırlandıran kalıpları bulmak ve dönüştürmek,
 2. Para ile ilgili olumsuz döngünün başladığı yere gitmek ve şifalandırmak
 3. Aile ve atalardan gelen etkilerden özgürleşme
 4. Kendine değer verme ve kendinle barışık olma çalışması
 5. Gelecekte yaşamak istediğin durumu tasarlamak ve ziyarete gitmek

* Bolluk Bereket Frekans müziğiyle hazırlanmış özel telkin kaydı hediye.

Tarihler: 27 Haziran Saat: 21.00

Eğitim Yeri: Zoom Online Canlı (link iletilecektir.)

Eğitim Bedeli: 550TL (21 Haziran’a kadar yapılan kayıtlarda 350tl, 25 Haziran’a kadar yapılan kayıtlarda 450TL)

Şans fırsatları görmektir. Bu atölye ilanını gördüysen, bir dönüm noktası olarak değerlendirebilir ya da sonra bakarım diyerek artan maliyetlerle kendini erteleyebilirsin. Kendin için en iyisini seç.

Hayatta, işte, kazancında daha iyiyi hakkettiğine inanıyor, bolluk bereket frekansına uyumlanmak istiyorsan sınırlı sayıda katılımcı alınacak olan bu atölyeye kontenjan dolmadan kaydını yaptır.

  Adınız, Soyadınız

  Telefon Numaranız (Başına 0 koyarak ve boşluk bırakmadan girin)

  E-posta Adresiniz

  Doğum Yılınız

  Yaşadığınız Şehir

  Probleminizden kısaca bahsedin

  İçsel Dönüşüm Uzmanı Beliz Gonca Kubat sizi problemlerinizden kurtulmaya ve hayatınıza pozitif bir yön vermeye davet ediyor. Beliz Gonca Kubat'tan Bireysel Seans alarak tüm sorunlarınızdan hızlıca kurtulmak için buraya tıklayın.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  error: Content is protected !!