fbpx

Marka Kadın Atölyesi

İçindeki dişi enerjiyi açığa çıkarmak isteyen Kadınlar için:
“Sen kadınsın.
Egonla değil, sezgilerinle hareket ettiğinde kazanacaksın.
Bazı kaybedişlerin de esasında kazanmak olduğunu bileceksin.
Taktik yapmana gerek yok, çünkü sen değerliliğini hissettiğinde karşındaki de hissedecek.
Kontrol edemezsin herşeyi, akışta olması gerektiği gibi olduğunu anlayacaksın.
Ruhunun her şeyi bildiğini; fakat yaşadığın travmaların tozlarının hakikatini örttüğünü, ancak onları silkelediğinde özüne döndüğünü fark edeceksin.
Geçmişte hissettirilen değersizlik duygularından, kaybetme korkularından arın ki, içindeki dişi enerji çıksın açığa.”

Bazı kadınlar vardır; öyle bir ışık saçar ki, aranılan, değer verilen, unutulmayan, iz bırakan kadınlardır. Çünkü onlar yaradılıştan gelen gücünü açığa çıkartmayı bilmişlerdir.

Karşı cinsle yaşanılan sorunların en büyük nedeni eril dişil enerji dengesizliği. Eril dişil enerjilerini dengelemeyi başaramamış insanlar ilişkilerinde sorun yaşayacaktır.

Dişi enerji yumuşak, harekete geçmek için motivasyona ihtiyaç duyan, bilge ve sevgiden güç alan tarafımızdır. Dişil enerji uyumlu yanımızdır, su gibidir. Dişilik gücünü esneklik ve yumuşaklığından alır. Eril enerji arayan, bulan, takip eden, kovalayan, avlayan tarafımızdır. Dişil enerji de bunları alan tarafımızdır. Erkeği çeken dişil enerjidir.

Kadim zamanlardan beri yaratımın, gücün sembolü kadındır.

Özündeki doğal yapını açığa çıkardığında taktiklerle uğraşmana gerek kalmayacak. Birilerinin seni sevmesi, ilgilenmesi için şekil değiştirmen, tacındaki taşlarından eksiltmen gerekmiyor. Senin enerjin değiştiğinde karşına çıkanlar değiştiği gibi, yapılan davranışlar da değişecek!

9-16 Mart 2022 tarihlerinde 20:30-22:30 saatlerinde Zoom üzerinden gerçekleştirilecek atölyede konu başlıkları şu şekilde olacaktır.

*Eril-Dişil enerji dengesi

*Dişi enerjini etkileyen travmaya gitme ve etkisinden özgürleşmek (Farklı bilimsel yöntemlerle etkiyi nötrleştirmek)

* Eski ilişkilerle bağ kesme ve enerjiyi geri almak

*Aile ve atalardan gelen etkilerden arınma

*İlişkilerde sınırlayıcı inançları tespit etme ve dönüştürme

*İdeal İlişki Tasarımı

 

**İçindeki dişi enerjiyi aktifleştirmek ve değerini hissetmek üzerine özel telkin kaydı

**Kök çakrandan tepe çakrana enerjini yükselten meditasyonlar

***Çalışma günleri boyunca farkındalık yaratan notlar…

 

Değerini yaşayan, özgüvenli, ışıltısını yansıtan, iz bırakan kadın olmak istiyorsan bu atölyeye katılmalısın.

Normalde bu konularda eğitim ve çalışmalara ödenen bedeller 2500-4000 arasında olurken sadece bu atölyeye özel olarak katılım bedeli sadece 750TL’dir. Üstelik 8 Mart’a kadar gerçekleştirilen ödemeler erken ödeme indirimiyle 650TL.

Daha önce gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmalarımız sonrası geribildirimler:

“Merhaba Gonca hanım , Çok güzel bir çalışmaydı benim için farkında olduğum anlar çoğaldı. Kendimle ilgili farklı duyguları keşfettim emekleriniz için çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızı daha çok deneyeceğim olumlu yönlendirmeleriniz için teşekkürler sevgiler” Deniz İnci Gündebahar
“Canım Hocam Canım Dostum, Size ne kadar teşekkür etsem azdır perşembe gecesi yaptığımız ilişki  calismasi sonrası Cuma günü isyerimde harika geri dönüşler aldim  sohbetim tarzım  ve konuşmalarim için  çok içten güzel sözler duydum Maşallah diyeyim Yaptığımız her çalışma  fazlasıyla  dönüyor. İyi ki varsınız ve iyi ki sizinle karşılaşmısim Hep   mutlu olun Sevgiler…” Aysel Gümüş
“Geçmişte yaşananlar neden sürekli hala beni rahatsız ediyor aklımdan çıkmıyordu .. “ Kendine kızmayı bırak . Geçmişe yüzlerce kere dönsen de yine aynı şekilde davranırdın . “ diye seslendiğini duyduğum Gonca hanımın çağrısı ile başlayan harika bir dönüşüm programı başladı birlikte… Şimdi baktığımda geçmiş o kadar da korkutucu değil hatta bi o kadar güzelmiş yaşananlar yine aynı ben olurdum , anlayış ve derin bir kabulle adanmış olarak .. ohh iyi ki bu çalışmada buluştum sizinle ve devam etme niyetindeyim daha teşekkürler Gonca hocam. Bu çok kıymetli çalışmalarla buluştuğumuz için yol ve yöntemleriniz için teşekkürler  Doktor Ö.”
“Gonca Hanımı uzun süredir sosyal medyadan takip ediyorum, atölye çalışmasına katılma fikri beni heyecanlandırdı. Ruhuma çok ağır geldiği halde güçlü kalmaya çalışarak yaşadığım trvmaların acısını bedenime kitlediğimi ve yıllar geçsede bu acının geçmediğini birlikte yaptığımız atölye çalışmasında öğrendim.Çalışma sonrasında önce bedenime ve sonra ruhuma gelen huzuru anlatamam, boşuna yıllardır hamallık yaptığımı farketmemi sağladı, şimdi daha huzurlu ve mutluyum. Güler yüzü, samimiyeti ve uzmanlığı  için Gonca Hanıma  teşekkürlerimi iletmek isterim, iyi ki tanımışım sizi, sevgiler. Asude”
“Merhaba, akşamki travma çalışmasından sonra kendimi hafiflemiş  hissediyorum.  üstümden tonlarca ağırlık kalktı sanki. Son hatırladığım  diye bişey yok garip, bomboş… elim kolum boynum omuzlarım gevşedi hamur gibi. Bugün küçük canan la program yaptık çocuklar gibi eğlenmeye karar verdik. Sahi en son ne zaman bu kadar özgür oldum. Siz çok iyi bir rehbersiniz. Canan”
 “Bakış değişince akış da değişir, atölyesine katıldığımda, bazı şeyleri fark ederek, bazı şeyleri okuyarak, bazı şeyleri de duyarak gelmiştim. İşte bazen bilmek yetersiz kalıyor. Eğer bildiğin şeyi; değiştirip – dönüştüremiyorsan sorun bir şekilde hayatında devam ediyor. Gonca hanım siz bilginiz, tekniğiniz ve emekleriniz sayesinde bildiğim şeyi değiştirip dönüştürmemi sağladınız . Duygu boşalması sayesinde gece inanılmaz enerjiktim, hiç uyumak istemedim, sanki dünyayı değiştirme gücünü elime geçirmiştim. Duygu boşaldıktan sonra sırtımdaki yüklerden kurtulmak, yıllardır ağrıyan omuzlarımın hafiflemesi beni tüy gibi hafifletti. Tekniğinize, emeğinize, sabrınıza çok teşekkürler  başka çalışmalarda buluşmak dileğimle
Yazdıklarımı da isimli veya isimsiz istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz, aldığım fayda ve bilginin maksimum alanda tüm evrene yayılmasına katkıda bulunmak isterim belki bilip de benim gibi değişip – dönüşemeyenlere ilham olur   ” Özlem Berber

Enerjini değiştirecek bu etkinliğe katılmak istersen kontenjan dolmadan kaydını yaptır.

  Adınız, Soyadınız

  Telefon Numaranız (Başına 0 koyarak ve boşluk bırakmadan girin)

  E-posta Adresiniz

  Doğum Yılınız

  Yaşadığınız Şehir

  error: Content is protected !!