fbpx

Mutsuzluktan çıkışa çok az kaldı.

Başvuru formunu doldurduğunuzda, sorununuza yönelik konularda neler yapılabileceği hakkında bilgi vermek üzere telefonla aranacaksınız.

Ücretsiz öngörüşmemiz sonrası size özel birebir çalışma için program oluşturulacaktır.

Sağlıklı iletişim açısından lütfen formu tam ve doğru olarak doldurun. Göndermeden önce iletişim bilgilerini kontrol edin.

Seanslarımız yüz yüze veya telefonla gerçekleştirilir. Çalışmalar zihin, duygu odaklı, bilinçaltı üzerine olduğundan telefonla olması etkinliğini değiştirmez. Hatta kendi ev ortamında telefon üzerinden yapılan seanslarda insan kendini daha rahat açmakta ve derinleşmektedir.

İster yurt içinde ister yurtdışında olun bilinç ve bilinçaltı düzeyde sorunlardan özgürleşmek için İçsel Dönüşüm Uzmanı Beliz Gonca Kubat’dan İçsel Dönüşüm Seansları alarak geçmişin yükünden ve travmalardan özgürleşerek hayata farklı bakarak yeni bir gelecek tasarlamak için hemen formu doldur.

İçsel Dönüşüm Sistemi ®  Ücretleri:

Tek Seans: 3750 TL (Kişiye özel telkin ve meditasyonlar dahil)

4 Seanslık Paket: 11000 TL yerine 15 Mayıs’a kadar alınan paketlerde 4 seans 9500TL

8 Seanslık Paket: 17000 TL yerine 15 Mayıs’a kadar alınan paketlerde 8 seans 15500TL

Instagramda @hayal.ada adresini takip eden ve yorum yapan danışanlarımız eski danışan ayrıcalıklarından yararlanacaklardır.

Yukarıdaki fiyatlar kısa bir süre için geçerlidir ve kontenjana göre yakın zamanda değişecektir. Fiyat değişiminden etkilenmemek için hemen şimdi başvuru formunu doldurarak yerinizi ayırtın..

  Adınız, Soyadınız

  Telefon Numaranız (Başına 0 koyarak ve boşluk bırakmadan girin)

  E-posta Adresiniz

  Doğum Yılınız

  Yaşadığınız Şehir

  Probleminizden kısaca bahsedin

  error: Content is protected !!