Daha iyi hissetmek, mutlu ve huzurlu bir hayat için…

Mutsuzluğunun, ilişki sorunlarının, hissettiğin değersizliklerin, yetersizlik ve değersizlik duygularının, kaygıların, korkularının çoğunun; geçmişte yaşadığın duygularla ve bilinçaltı kodlarıyla bağlantılı olduğunun farkında mısın?

* İlişki sorunları:

İlişkide değer görmeme, yetersiz hissettirilme, kaybetme, terk edilme, aldatılma korkuları, doyumsuz ilişkiler, kıskançlık, güvensizlik…

* Depresyon ve mutsuzluklar:

Yaşanılan olayların ve travmaların etkisinden çıkamama, hayata dair isteksizlik…

* Potansiyelini kullanamama:

Özgüvensizlik, yetersizlik, değersizlik duyguları

* Geçmişe dair üzüntüler:

Pişmanlıklar, suçluluk duyguları, kendini ve başkalarını affedememe

* Geleceğe dair endişeler:

Güvensizlik, yalnızlık, hastalık, kötü bir şey olacak kaygıları…

* Fobiler, korkular:

Yükseklik, kapalı mekan, uçak, asansör, kedi, köpek, su, doktor, iğne, deniz, araç kullanma…

* Kilo sorunları

Kilo verememe, alamama, duygusal açlık, tıkanıklıklar…

* Bolluk, Berekette tıkanıklıklar

İşlerde hakkını alamama, ortaklarla yaşanılan sorunlar, sürekli parasal kayıplar…

* Başkalarına, kendine öfke:

Bastırılan duygular, geçmişin birikimi

* Özgüven eksikliği:

Sosyal ortamlarda rahat olamama, kendini iyi ifade edememe, hayır diyememe, hakkını koruyamama…

Yaşamımızın neredeyse %90’ı bilinçaltının yönetiminde geçip gitmektedir… Bilinçaltımız hayatımızı yönetiyorsa bu kayıtlar nereden geliyor?

– Çocuklukta yaşanılan travmalar, ailemizden, büyütenler görüp, duyduklarımız,

– Genetik kayıtlarla DNA mıza kaydedilen korku, kaygı, kıskançlık, yetersizlik vs. gibi atalarımızdan gelen veriler…

– Anne rahminde doğum anına kadar bize yüklenenler…

– Doğum anından itibaren çevrenin beyin dalgalarının beynimizde yaptığı açılımlar…

– Yaşadığımız ortamda oluşan şartlanmalarımız…

– Okuduklarımız, izlediklerimiz ve çevremizden bizi etkileyen ve alıp zihne kaydedilen değerler.Düşüncelerini yönetebilmek, sağlıklı ilişkiler kurmak, başarısızlıkların üstesinden gelmek, daha iyi bir hayat yaşamak, istediğimiz değişimi başlatmak için önce geçmişte bizi etkileyen duygu ve kayıtların farkında olmamız gerekir. Duygu frekansımızı ve bilinçaltımızdaki kodları değiştirmedikçe korkularımızla hayatımıza benzer olayları çekmeye devam ederiz.

İçsel Dönüşüm Sistemi ile frekansını ve bilinçaltı kodlarını değiştirmek mümkün.

Her kişinin yaşadığı ve hissettiği kendine özel olduğundan içsel dönüşüm, kişinin sorununa ve zihinsel yapısına uygun yöntemlerle gerçekleştirilir. 

İçsel Dönüşüm Sisteminin içeriği nedir?

1- Koçluk ve bilinçli farkındalık görüşmeleri: Koçluk görüşmelerinde neler yaşayıp, hissettiğiniz, çözmek istediğiniz sorununuz, yaşadıklarınızın üzerinizdeki etkileri detaylı olarak değerlendirilip, ne yapmak, kendinizi nasıl görmek istediğiniz üzerine odaklanılır. İlk önce bilinçli zihinde bir yol haritası çizilerek içsel dönüşüm süreciniz başlatılır.

2- Bilinçaltı, duygu odaklı terapiler: Bilinçaltı ve duygu odaklı çalışmalarda yaşanılan sorunların kaynağına inilir. En son yaşadığınız olayın duygusu izlenerek o duygunun ilk yaşandığı zamanlara gidilir. Bilinçli zihinle düşünerek bulunamayan konularda bilinçaltı çalışmalar ve duygu odaklı çalışmalarla çözüme gidilir.

Travma temizliğinde; duygusal yükler boşaltılır, daha iyi hissettiren duygulara dönüştürülür. İçinde kalanlardan özgürleşme gerçekleşir.

Regresyon; duygularını fark etme ve sebeplerini çözerek duyguyu boşaltma imkanı sağlar. Duygusal yük gidince algı açılır. Bilinç ve bilinçaltı uyumlu bir şekilde çalışır.

NLP ile zihninizdeki olumsuz etki bırakan görüntüler, imgeler iyi hissettirenlerle değiştirilir. Geçmiş aklınıza geldiğinde rahatsız etmez, hatta yüklediğiniz yeni anlamlarla yaşadıklarınıza gülümseyebilirsiniz.

3- Etkin meditasyonlar: Bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış meditasyonlarla geçmişe dair tüm öfkeleriniz, etkisinden çıkmak istediğiniz acılarınız, kendinizi ifade ederken yaşadığınız tutukluklar ve farkında olduğunuz veya olmadığınız diğer tüm negatif duygularınızı da adım adım dönüştürürsünüz. Özünüzdeki gücü keşfedersiniz.

*Kişiye özel telkin kayıtları:  Talebe göre kişiye özel telkin kayıtları hazırlanır. Telkinlerin etkinliğini arttırmak için öncelikle yer açmak; zihindeki doluluğu boşaltma süreci çok önemlidir.  Bundan sonra hayatta gerçekleştirmeyi planladıklarınız ve kendiniz üzerinde yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgili adınızın geçtiği tamamen size özel bir telkin CD’si hazırlanır. Telkin kayıtlarınızda söylenen sözleri duyarsınız, bu kayıtlar NLP ve bilinçaltı zihnin çalışma prensibine uygun bir şekilde hazırlanarak  yaptığımız görüşmelerde sizin kullandığınız kelime ve cümleleri de içerir. (Zihin tanıdıklığı sever.) Bilinçaltı gerçek ve imgeyi birbirinden ayırmaz. Telkinlerle dinledikleriniz bilinçaltınıza kaydolur, beyinde nöronlar arası bağlantı oluşmaya başlar.

Bilinçaltınızı dönüştürmek için en uygun zaman, uykuyla uyanıklık arası zamandır. Bu da uykudan hemen önce ve sonradır. Bunun sebebi beynin bu durumlarda alfa frekansında bulunmasıdır. Bu durumda rahatlama ve derin sükunet vardır. Zihni programlamanın en etkin zamanı bu anlardadır. Size özel hazırlanan telkinler bu noktada katkı sağlar.

Sorunları bilinçaltı düzeyde çözmek neden önemli?

Hayata bakışınızı, bilinçaltınızın dilini kullanarak yeniden programlayabileceğimiz bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Bilimsel araştırmalara göre davranış ve kararlarımızın %95’i bilinçaltımızdaki verilere (duygulara) dayanır. Korkuların, özgüven eksikliğinin, karamsarlığın, ilişki problemlerinin, mutsuzluğun aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamanın nedeni bilinçaltındaki kayıtlardır. Duygularınızı dönüştürüp, bilinçaltındaki imgeleri değiştirmedikçe kararlarımız da etkisi altında kaldığınız kayıtlara göre olacaktır.

Bilinçaltınızda çözülmemiş her olay bedeninizde de kayıtlıdır.  İnsan beklemediği bir olay yaşadığında nefes alış verişi değişir, kasları gerilir ve bu bedene de kaydolur. Toplum içinde kendini rahat ifade edemeyen birine bu duyguyu bedeninin neresinde hissettiğini sorduğumuzda herkeste farklı yerler, farklı yaşanmışlıklar çıkar. Bedensel semptomlar insanı o duyguyu ilk yaşadığı ana götürür. İnsan korktuğunda, üzüldüğünde, suçlandığında ve yaşamış olduğu duygu bedenine kaydolur. Sahneye çıktığında midesi ağrıyan, boğazı düğümlenen, eli ayağı dolaşan kişiler görmüşsünüzdür. Bu gibi durumlar o duyguyla yüzleşip, bedendeki birikmişliğin dışarı atılmasıyla değiştirilebilir.

Her insan yaşadığı olaya farklı duygusal tepkiler verir. Kimi başına gelen bir olayı büyük üzüntü duygusuyla yaşarken kimi çok fazla o duyguyla özdeşleşmez. Bir kişi kendisine yöneltilen eleştirileri sakince karşılarken, başka biri buna çok büyük bir tepki gösterebilir. Bunun sebebi, yaşananların daha önceki kayıtlı duyguları tetiklemiş olmasında yatar.

Sorunu çözmek için, hayatınızı etkileyen duygunun kaynağına yolculuk yapılır. Örneğin, kaybetme korkusu olan birinin bu korkusu, hatırladığı bir olayda olduğu gibi çocukluğunda belki de şu an net hatırlamadığı bir olayda gizli olabilir. O korku duygusunu aktifleştirdiğimizde o anlar zihinde açılmaya başlar. Zihin ve bedende kayıtlı olan duyguları boşalttıkça, o olayın etkisi geçtiği gibi sonrasında o duygu tetiklenmez. Kısır döngülerden de bu şekilde çıkmak mümkündür.

Bilinçaltımız bir bilgisayarın hard diskine benzer. Bilinçli zihnimiz de bilgisayarın ekranı gibidir.  Hard diske yani bilinçaltımıza hangi programı yüklersek ekranımızda yani bilinçli zihnimizde onu seyrederiz. Hayatta gördüğümüz, düşündüğümüz tüm bilgiler bilinçaltımızda depolanır. İnsan zihnini yüksek kapasiteye sahip bir bilgisayar gibi düşündüğümüzde, onu nasıl programlayacağımızı bilerek uygun programları yüklediğimizde ekrandan beklediğimiz görüntüyü seyrederiz.

İçsel dönüşüm ile kısır döngülerden çıkmak, yıllardan beri rahatsız eden olayların etkilerini değiştirmek, ağırlık eden duygulardan özgürleşmek, daha iyi bir hayat mümkün.

İçsel Dönüşümle birlikte değişim yaşayan çalıştıklarımdan gelen bir kaç geri bildirim:

Fatma Güngör Çakın -Öğretmen
“Gonca Kubat ile çalışmaya 8 hafta önce başladım. Kendisine ulaştığımda ben artık tükenmiş hissediyordum. Yaşamaya devam edecek enerjim yoktu. Sürekli kaygılı ve endişeli, kötü bir şeylerin olmasını bekler durumdaydım. Kendi yaşamıma dönüp baktığımda ailemi sıkça suçluyor ve yalnızca olumsuz anıları hatırlıyordum. Yaşamın benim için çekilecek hiç bir yanı kalmamıştı. Güzel şeyler anlık beni mutlu ediyor dakikalar içinde kendimi mutsuz edecek bir ayrıntıya takılmış oluyordum. Gonca Hanım’la yaptığımız her çalışma beni debelenip durduğum kuyudan çıkarıp yemyeşil görkemli bir ağacın tepesine çıkardı. Hatta bu ağacın en uç dallarından istediğim anda yemyeşil çayırlara inip tekrar yukarılara tırmanabiliyorum. O gücü kendimde hissediyorum. İstemediğimiz birçok şey yaşabiliyoruz. Şu an çalışma öncesine göre bunlarla baş edebilecek güce sahibim. Başıma gelen bu olayları kabullenip onlarla mücadele edip  günlük yaşamımı da aksatmadan günüme devam edebiliyorum. Kendine acıyan insandan potansiyelini gören sınırlarını bilen başka bir insana dönüştüm.
Kendimde  fark ettiğim en büyük değişim tüm enerjimin değişmesiydi. Aileler çocuklarına farklı nedenlerden dolayı çoğunlukla saf bir iyilikle müdahale ederler. Oysa insan doğayla uyumlu bir enerjiyle her şey ile baş edebilecek şekilde dünyaya gelir. Bu müdahaleler ne yazık ki çocukların doğaya uyum yeteneğini bozuyor. Benim de tüm uyum becerim kaybolmuştu. Gonca Hanım’la çalışmalarımız sonrasında artık enerjimin doğaya uyumlandığını hissediyorum. İçim huzur dolu. Mutluyum. Huzuru yeniden yakalamak benim için çok değerli bir kazanım. Gonca Kubat çok teşekkür ederim. İyi ki karşıma çıktınız ve sizinle çalışma yapma fırsatım oldu. Teşekkür ederim.” (telefonla 8 seans aldı.)
Sadece siz değil çevreniz de memnun:
Fatma Güngör Çakın’ın eşinden gelen
Sayın Gonca Hanım, eşim @fatmagungorcakin sizinle yaptığı çalışmalar neticesinde inanılmaz bir değişim göstererek sağlığına kavuştu. Siz bizim için bir milat durumundasınız. Gonca Kubat öncesi ve sonrası diye hayatımız farklılaştı. Bunun için size minnettarım ve teşekkürlerimi doğrudan iletmek istedim. Daha nice insanın hayatına dokunacağınıza, onlara mutluluk kapılarını açacağınıza olan inancımla selamlar saygılar. Sağolun, varolun.
Otel İşletmecisi- (39 yaş)-  İzmir
“Aylarca bir bataklığın içine girmişçesine gece gündüz çırpındığım ve çaresini antidepresan ile çözmeye çalıştığım bir anda Gonca Hanım ‘ın Facebook sayfasında geçmişin izlerinin geleceği nasıl şekillendireceğini anlatan bir yazısını gördüm ve kurtulmam gereken bu zor durum için kendisine ulaştım. Yaşadığım sıkıntı; olmaması gereken bir kişiye aşık olduğumu zannetmemdi. Gonca hanımla daha ilk konuşmamızda bana bilinçaltımı kendim yönlendirdiğim ve bunu düzeltebileceğim oldu.. Şu cümlesi benim için hayatımın başlangıcı oldu : “bilinçaltındaki sana engel olan canavarını besleme, aç bırak yok olsun!” bu cümlesi beni inanılmaz etkiledi ve beklemediğim kadar çok hızlı düzeldiğimi hissettim.. İkinci konu ise beni geçmişe götürdüğü o anlar! Asla inanmazdım.. Başkası anlatsa uydurma derdim.. Onun sayesinde, geçmişimde hep üzgün gördüğüm ben şu an mutlulukla bakıyor etrafına.. En şaşırdığım an ise; benden meditasyon esnasında bir kişiyi affetmemi istedi ve affettim onu.. İnanamadığım şey, o kişiye gönderdiğim enerji kısa sürede bana döndü. Size söyleyeceğim tek şey Gonca Hanım ‘ın mesleğini gerçekten hakkıyla yaptığıdır.. Beni bir bataklığın içinden elini uzatarak çıkardığını düşünüyorum.. Yardıma ihtiyacınız olduğunda kendisine mutlaka ulaşın ve çözülemeyecek hiçbir sorun olmadığını ondan öğrenin..
Gonca Hanım.. İyi ki bu hayat sizi karşıma çıkardı yoksa kendi kendime geleceğimi planlarımı mahvedecektim…herşey için binlerce kez teşekkürler 🙏” (telefonla seans aldı)

Hüseyin Arukan- Gemi Makina Mühendisi (26 yaş)- Ankara

“Gonca Hanımla hayatımın kötü giden bir evresinde tanıştım. İşimle ve ailemle ilgili sorunlarım vardı bir çıkış noktası ararken kendimi web sitesinde buldum ve samimiyetini hissedip hiç yapmayacağım şekilde direkt iletişime geçtim. Kendisini sihirli bir değnek olarak değil de, içimdeki gücü açığa çıkarmaya ve özdeğerimi, farkındalığımı arttırmaya vesile olan bir aracı olarak görüyorum. Seanslar bu konuda gerçekten çok faydalı oldu.

En çok hoşuma giden ve dikkatimi çeken noktalardan biri de karşı tarafı asla bir müşteri yerine koymaması. Yani süre bitti haydi bir sonraki seansta görüşürüz değil de o seansta çalışılan konunun tam olarak temizlenmesine önem veren bir insan.” (telefonla seans aldı)

Meryem Doğan – Öğretmen (32 yaş) – İstanbul 

“Merhaba Gonca Hanım,

Sizinle yaptığımız çalışmalardan sonraki gelişmeleri yazacaktım. Öncelikle hayata bakış açımın değiştiğini , daha pozitif  bir bakış açısı edindiğimi söyleyebilirim.  Daha mutlu ve çevrem  tarafından daha sevilen bir insanım. Daha kolay iletişim kurabiliyorum ve olan her şeyi kendi üzerime alınmıyorum bilinç altımın değişmesinden kaynaklı sanıyorum rüyalarım bile değişmeye başladı. Para konusunda yaptığımız çalışmadan sonra, okulda yapmak için başvuru yaptığım bir çalışmanın onayını aldım . Bu benim için eks tra para demek tabi.ki

Ve en önemlisi paramın bereketlenmesi sanırım, Bankada hala harcayamadığım param var.

Şimdilik bu kadar, gelişmeler oldukça yazacağım  sevgiyle kalın.” (Kasım 2017)

Meryem Doğan – Öğretmen (33 yaş) – İstanbul (aynı kişi çalışmadan 1 yıl sonra)

Çalışmalarımızdan bir yıl sonra Meryem Hanım içinden gelerek Instagramdan yazmış, onayıyla gönderdiğini paylaşıyorum. Onunla 8 seans telefon üzerinden çalışmıştık. Soranlar için evet; çalışmalarımız sizlerin de inanç ve gayretiyle kalıcı sonuçlar getiriyor.

“Gonca Hanım Merhaba, sizinle çalışmamızın üzerinden tam bir yıl geçti. Bu bir yıla dönüp baktığımda çok değişim yaşadığımı görüyorum. Kendimle barıştım, kendi değerimin farkındayım özgüvenim yükseldi, pozitif düşünen, neşeli, yüksek enerjili bir insana dönüştüm. Kendim olmaktan ve kendimle olmaktan mutluluk duyuyorum. Daha önce ben yapamam diye hiç gitmediğim bir kursa gidiyorum ve inanılmaz derecede eğleniyorum. Mutlu olduğum insanlarla birlikte oluyorum ve mutlu olduğum şeyler yapıyorum. İnsanlarla olan ilişkilerim ve iletişimim iyi yönde değişti. Kendimi seviyorum, kendime değer veriyorum ve saygı duyuyorum en önemlisi de artık başkalarının ne dediğini ne düşündüğünü umursamıyorum ve karşıdaki kişilerin yaptıklarını kişisel algılamıyorum bu konuda kendimi suçlamıyorum.

Daha alacak çok yolum var biliyorum ama bundan sonraki yolculuğun daha keyifli olacağına inanıyorum.
Size çok teşekkür ediyorum

Sevgiyle kalın iyi geceler ” (Ekim 2018) (telefonla seans aldı)

 Özlem A.- Öğretmen (28 yaş) – İstanbul

“Ben 28 yaşında öğretmenim. Bir evlilik yaşadım ve büyük travmalarla evliliğim bitti. Çok kötü süreçlerden geçerken bir gün artık vazgeçmek üzereydim ve son bir çıkış yolu arıyorken Facebookta gonca hanımın gönderileri gözüme çarptı ve bir anda onları okurken buldum kendimi. Her şeyin farkındaydım ama işin içinden çıkamıyordum. Mesaj attım ve ertesi gün bana bizzat kendisi dönüş yaptı. Sesindeki samimiyet ve yakınlık bana güven verdi ve konuşmaya başladık. Bana özel telkin dosyaları ve meditasyon gönderdi. Her gün attığı mesajlarla yalnız olmadığımı hissettirdi. Ve gün geçtikçe güçlendiğimi farkettim. Artık her yeni günün güzelliğini hissedebiliyorum. Kendimi değiştirince dünyanın da değişmiş olduğunu gördüm. Bilinçaltımdaki korkuları, öfkeyi, değersizlik duygusunu seanslarla çalışarak yüzleşmemi ve serbest bırakmayı sağladık. Geçmişimle barışmam için bana yardımcı oldu. Aslında yaşadığımız her şey bilinçaltımızdaki bizimle alakalıymış. Ve birkaç gündür rüyamda eski eşimle yüzleşirken buldum kendimi. Bağ kesme çalışması gönderdi bana seanslarımız bittiği halde. Derken ertesi gün eski eşim mesaj attı ve azap içinde olduğunu söyledi ve ilahi adaletin tecelli ettiğini de görmüş olduk. Çalışmaların hemen ardından bunları yaşamam beni hayrete düşürdü gerçekten. Bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum ama bizzat şahit oldum. Ben gerçekten çok teşekkür ediyorum güzel bir vesilesiniz. Yakınlığından ve samimiyetinden ötürü minnettarım.” (telefonla seans aldı)

İyi bir terapide duygularla bağlantı kurmak esastır. Duyguları bastırmak yerine, kılavuz olarak görmek, bilinçaltında değiştirilmesi istenen durumları değiştirmede avantaj sağlar.

Duyguları dönüştürdüğümüzde, zihindeki imgeleri yenileriyle değiştirdiğimizde, artık o olayı düşündüğünüzde bilinçaltı yeni duygu ve imgeler bağladığımız filmi getirmeye başlar. Bu uygulama ile, sizi yıllardan beri rahatsız eden olayların etkilerini değiştirmek mümkün.

Beynimizin imgeler yoluyla iyileşme konusunda muhteşem bir kapasitesi var. Eski travmalarımızın duygularını değiştiren imaj ve hislerle, geçmişe farklı bakmak mümkün. Yeni deneyime ilişkin duyguları hissetmeye bağlı olarak, serotonin-dopamin gibi nörotransmitterlerle iyi hissetmeyi sağlayan hormonlar da harekete geçer.

Taşlı, çalılarla kaplı bir tarlaya en iyi tohumları atsan da istediğin çiçekli güzel bahçeyi göremezsin. Bunun için toprağın önceden hazırlanıp, zararlı otların temizlenmesi gerekir. Önce zihindeki olumsuz kalıplar çıkartılıp (travma çalışması), dönüştürülür ve ardından istediğiniz yeni programların (telkinler) yüklenmesi sağlanır.

Meditasyon yapmak ne kazandırır?

Bilimsel olarak meditasyonun fiziksel, ruhsal ve duygusal dengelenme için en güvenli ve basit yol bir yol olduğu kanıtlamıştır. Meditasyonun faydaları binlerce yıldır bilinmekte ve uygulanmaktadır. İnsanlar duygularını yaşayıp, ifade edemediklerinde depresyona girebilir. Depresyon bir nevi bastırılmış öfkeden kaynaklanır. Bakış açısını değiştirmeyi, içindeki enerjiyi dönüştürmeyi başaran kişiler travmatik olayların etkisinden daha hızlı çıkar. Pek çok doktor stres bağlantılı hastalıklarda meditasyon önermektedir. Meditasyon anda kalmayı ve bizi etkileyen olayların etkisinden daha kolay çıkabilmeyi sağlar. Meditasyon derin bir seviyede rahatlama ve odaklanma sağlar, düşüncelerin kontrolüne yardımcı olur, serotonin seviyesini arttırır.

Bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış meditasyonlarla geçmişe dair tüm öfkeleriniz, etkisinden çıkmak istediğiniz acılarınız, kendinizi ifade ederken yaşadığınız tutukluklar ve farkında olduğunuz veya olmadığınız diğer tüm negatif duygularınızı da adım adım dönüştürebileceksiniz.

Özünüzdeki gücü fark ettiğinizde mutluluğu dışarıda aramak yerine, her şeyin içinizde olduğunu anlarsınız.

Telkin CD’leri ne işe yarıyor?

İçsel Dönüşüm Sisteminde hayatta gerçekleştirmeyi planladıklarınız ve kendiniz üzerinde yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgili tamamen size özel bir telkin CD’si hazırlanır. Bilinçaltı gerçek ve imgeyi birbirinden ayırmaz. Telkinlerle dinledikleriniz bilinçaltınıza kaydolur, beyinde nöronlar arası bağlantı oluşmaya başlar. (Travma çalışmasıyla toprak (zihin) hazır hale getirilip, talep üzerine hazırladığımız özel telkinlerle gelecekte olmasını istediğiniz konulara göre istediğiniz tohumlar ekilir. Böylece bahçenizdeki sağlıklı yeni filizlerin çıkışı gerçekleşir.)

Bilim insanları insanın bir şeyi zihninde canlandırdığında, beynin bazı bölgelerinin harekete geçtiğini keşfettiler. Mesela bir bedensel hareket beyinde canlandırıldığı zaman sanki gerçekten o hareket yapılıyormuş gibi beyin hücreleri arasında geçişler yapılıyor. Beyindeki geçiş yerleri zaten oluşturulmuş olduğu için o hareket, gerçekte yapılırken daha kolay hale geliyor. Aslında; zihnimiz gerçek ile imgelemeyi ayırt edemiyor. Bu da gösteriyor ki; hepimizde aslında var olan imgeleme yeteneğimizi kullanarak yaşamımızı kolaylaştırabiliriz. Telkin CD’leri bu noktada büyük fayda sağlar.

Telkinlerin  etkisinin tam olması için ilk koşul gevşemiş beden ve rahatlamış zihindir. Bunun için en uygun zaman gece uyumadan önce ve sabah yataktan kalkmadan hemen önceki zihnin alfa frekansında olduğu anlardır. CD’de buna uygun müzik ve talimatlar bulunmaktadır.  Telkin CD’sinde yer alan kayıtları duyarsınız, bu kayıtlar bilinçaltınızın kayıt koşullarına uygun ve olumlu bir şekilde sizinle yaptığımız görüşmelerde sizin kullandığınız kelime ve cümleleri de içerir. Telkin CD’leri NLP ve Switch teknikleriyle bilinçaltı çalışma esasına uygun olarak hazırlanır.

 

İnsan zihnini yüksek kapasiteye sahip bir bilgisayar gibi düşündüğümüzde, onu nasıl programlayacağımızı bilerek uygun programları yüklediğimizde ekrandan beklediğimiz görüntüyü seyrederiz.

Hepimizin içinde çok büyük bir potansiyel var. Özümüzdeki  güçle ne kadar bağlantıda olursak kendimizi o kadar mutlu, huzurlu ve güçlü hissedebiliriz.

Yeniden sağlıklı ilişkiler kurmak, başarısızlıkların üstesinden gelmek, istediğimiz değişimi başlatmak için önce geçmişte bizi etkileyen olayların etkisinden kurtulmamız gerekir. Frekansımızı, bilinçaltımızdaki kodları değiştirmediğimiz sürece korkularımızla hayatımıza benzer olayları çekmeye devam ederiz. Yapılan çalışmalarla geçmiş ve gelecekteki kaygıları dönüştürmeyi başardığınızda daha mutlu, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamanız mümkün.

Hayattan keyif almanın, mutlu hissetmenin bedeli sizce nedir? Geçmişin etkisinden, ilişki sorunlarından, gelecek endişelerinden kurtulmak için neler yapardınız?

Değişmezseniz ödeyeceğiniz bedel ne olur? Hayatta nelerden yoksun kalacaksınız? İçinde bulunduğunuz durum size zihnen, duygusal olarak, fiziksel, finansal ve ruhsal olarak nelere mal oluyor? Bu değişimi şimdi gerçekleştirmezseniz uzun vadede neler kaybedersiniz? Ertelemenin maliyeti, adım atmanın maliyetinden fazlaysa adım atmanın zamanı gelmiş demektir.

Sadece konuşarak ve klasik terapi ve çözüm yöntemleri uzun süreçlerdir. Zaman aralığı uzadıkça da hem maliyetler artmakta hem de kişilerin problemlerinden kurtulacaklarına dair motivasyon ve inançları giderek azalmaktadır. Zaman ve para değerlidir, ikisini de optimum faydada kullanmak akıllıca olandır. İçsel Dönüşüm Sistemi  zamandan ve paradan kar sağlarken farklı yöntemlerle sorun çözümünü de keyifli hale getirir. Toplam zaman ve maliyet göz önüne alındığında en ekonomik ve en hızlı çözüm yöntemlerini sunar. Çalışmanın kaç seans süreceği öngörüşme sırasında belirlenir. 

Hayatınızın en keyifli dönüşümüne adım atmak için tek yapmanız gereken şey aşağıdaki butona tıklayarak başvuru formunu doldurmak. Girdiğiniz tüm bilgiler %100 gizli kalacak. Ve İlk fırsatta seans günü ve saatinizi belirlemek için telefonunuzdan sizi arayacağız.

Size uygun olanı bulmak için birçok eğitime giderek zaman, emek ve para harcamak yerine birebir size ve sorununuza uygun özel yöntemlerle garantili bir değişime katılmak ister misiniz? İçsel Dönüşüm® Sistemiyle yeni bir hayata adım atmak için Şimdi başvurun.

En değerli şeye; kendinize yatırım yapın. Siz kendinizi iyi hissettiğinizde ilişkileriniz, maddi ve manevi durumunuz da doğrusal olarak iyiye gider.

Üstelik evinizin konforunda (telefonda, online) bile uygulanabilecek içsel dönüşüm çalışmalarıyla istediğiniz yönde değişimi başlatabilirsiniz.

Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu’da uygulanan Türk kültürüne uyarlanmış özel ve bilimsel etkinliği kanıtlanmış yöntemlerle yıllardır üzerinden gelemediğiniz sorunlarınızın etkisinden kurtulmanız mümkün.

Tek yapmanız gereken şey aşağıdaki başvuru formunu doldurmak. Girdiğiniz tüm bilgiler %100 gizli kalacak. Ve İlk fırsatta sorununuza yönelik yapılacak çalışmaları konuşarak bir program oluşturmak için telefonunuzdan sizi arayacağız.Çalıştığımız her kişi için çok yoğun emek ve zaman harcayacağım için, sınırlı sayıda başvuru kabul edebiliyorum.

İçsel Dönüşüm Sistemiyle, içinizde doğuştan var olan gücü aktive ederek, minimum zamanda, size özel çalışmalarla hayatınızın en büyük dönüşümüne başlamaya hazır mısınız? Bundan sonra koşullarınızın kurbanı olmak yerine, hayatınızın mimarı olarak yaşamınıza devam edebileceksiniz. Ertelerseniz hayatınızı ertelemiş olursunuz ve belki de bu programdan yararlanmak için sınırlı kontenjan  dolmuş olabilir.

Bu sistem, nerede yaşıyor olursanız olun, zihnin ve bilinçaltının çalışma prensiplerine uygun bir şekilde öncelikle bilimsel yöntemlerle fayda sağlayan bir çalışma modeline sahiptir. Ücretsiz bir ön görüşme ile durumunuzu anlatıp, size özel uygulamalarla değişimi nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenin.

Sizi bunaltan sıkıntıları artık daha fazla yaşamamak ve özünüzde var olan gücü harekete geçirip mutlu bir hayata adım atmak için Şimdi Başvurun!

Adınız, Soyadınız

Telefon Numaranız (Başına 0 koyarak ve boşluk bırakmadan girin)

E-posta Adresiniz

Doğum Yılınız

Yaşadığınız Şehir

Probleminizden kısaca bahsedin

 

Bakış değişince Akış da Değişir. (goncakubat.com)

 Kanalımız: Gonca Kubat https://www.youtube.com/channel/UCAiVfB1qpW9xfd5kywElo6A

Hesabımız: https://www.instagram.com/hayal.ada/

    Web Sayfamız: Goncakubat.com

error: Content is protected !!